Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:06:45

Dziewczyny, ide z narzeczonym na sylwestra na bal przebierańców. Niestety nie mam kasy, żeby wypożyczyć strój:( Macie jakieś pomysły na wykonanie stroju w domu? Prosze o pomysły:)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:09:26

Białe prześcieradło - będziesz duchem:)

A tak serio to nie wiem:)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:09:35

Najłatwiej chyba zrobić strój czarownicy, księżniczki albo Myszki Miki. Chyba, że wolisz coś mniej pospolitego po poszukaj w internecie popatrz jak wyglądają różne stroje, zaczerpnij inspirację i coś zrób : zawsze też możesz pochodzić po lumpeksach i poszukać czegoś ciekawego.

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:10:35

Szukałam, nic nie ma:(

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:10:59

ja byłam rok temu,
ubrana byłam na czarno i kupiłam chyba za całe 10 zł zestaw: uszy, ogon.
Namalowałam wąsy i byłam kotem :P

a partner był w białym kitlu (kucharskim po mamie:P), stetoskop pożyczony od córki sąsiada :P tabliczka z nazwiskiem doktora i już ;)

proszę o radę: http://szafiarenka.pl/9/5010162/znow-facet-co-dalej.html#msg-5010162



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-27 15:11 przez blackmamba.

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:11:12

mogłabys kupić w jakims sklepie wszystko po 5 zł rogi diabła czarne do tego latexowe legginsy , czarny gorset , szpilki ... długie rzesy i czerwone usta ! Diabelsko ;)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:12:27

Cytat
maria61
mogłabys kupić w jakims sklepie wszystko po 5 zł rogi diabła czarne do tego latexowe legginsy , czarny gorset , szpilki ... długie rzesy i czerwone usta ! Diabelsko ;)
niezły pomysł:)
a co dla faceta?..

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:14:47

U faceta najlepiej sprawdza się Joker, dziewczyna może przebrać się za wampirzycę, zombie, pirata, uczennicę... Jak chcesz zrobić coś śmiesznego, to wyciągnij najdziwniejsze ciuchy ze swojej szafy, zrób ekstremalny make-up, kokardę z włosów i udawaj Lady Gagę, hahaha :D

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:16:33

Może za faceta:P albo jakoś tematycznie najłatwiej np. księgowa albo motyl o ile masz jakieś kimonkowe stroje w domu
albo za kota, wkładasz obcisłe czarne rzeczy dorabiasz sobie ogon i malujesz, oczywiście opaska z uszkami tez sie przyda- ubrałam tak siostrę na bal do liceum następnego roku przyszły tak 3 koleżankiXD

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:17:12

hehe lady gaga zawsze modne;p;p myslalam o greckiej bogini- suknia z przescieradla, złote ozdoby.. nie wiem tylko jak zawiązać taką togę

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:20:49

Mi ostatnio bardzo spodobał się na forum pomysł przebrania za mortishie adams:)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:22:04

może spróbuj isc do SH.. tam czesto są ciekawe kreacje nadające się do stworzenia ciekawych przebrań :)

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:24:13

ja kiedyś kupiłam strój hinduski za grosze w sh. było super. Trochę podcięłam tu i tam i już. pogrzeb w sh - czasem można wyłapać świetne przebrania

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:25:06

Obeszłam wszytskie, wszystko wykupione;p

Bal przebierańców dla dorosłych

27 gru 2011 - 15:28:10

faka88, z togą akurat nie powinnaś mieć problemu, dwa końce zawiązujesz na ramieniu, a z boku spinasz ją od wewnątrz agrafkami. Możesz też zrobić z prześcieradła białą suknię w greckim stylu, tylko jak to wytłumaczyć... Może tak - dwa krańce prześcieradła przeciągasz 'pod pachami' i zawiązujesz na szyi w taki sposób, żeby mieć gołą górę pleców, potem spinasz materiał na biuście, resztę zbierasz powiedzmy na lewą stronę i też spinasz. Cholera, mam to przed oczyma, ale nie umiem tego wytłumaczyć!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konkurs H&M na Facebooku