Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:25:02

a ja znow na plaskich wygladam jak miniaturka, a nogi w szpilkach po paru godzinach siadaja pheh:)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:26:05

no to może chciałabym 165 ;D chociaż te 4 cm mniej niż mam
mój facet ma 180 cm ;)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:30:08

ehh....znam to uczucie ;/
sama mam 180cm i szpilki nosze tylko do sesji zdjęciowych albo w pracy
na codzień NIE :( mój ukochany ma tyle samo wzrostu więc wogóle czasami mam straszne kompleksy że taka zyrafa jestem :(

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:30:54

ja też mam 176 i czasem wskocze w jakieś obcasy ale jest mi w nich nie za wygodnie a prowadze bardzo aktywny tryb życia wiec raczej śmigam na płaskim :)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:31:58

Cytat
nadzkaa
ja mam 183 i noszę obcasy, koturny :) czasem się sama z siebie śmieję, że przy moich koleżankach wyglądam jak Hagrid, ale mi to nie przeszkadza, dobrze się czuję na "wysokościach" :)

haha hagrid jest mały i gruby ;d

ja mam nawet nie wiem ile w dowodzie 168, ale tak mam chyba z 170.
i nie przejmuję się tym, lubię nosić buty na 10/12 cm obcasie.
fakt, ze wtedy jestem takiego wzrostu jak Ty normalnie bez szpilek, ale wg mnie to nie problem :)
chciałam zamówic 16 cm szpilki, ale 5 cm platforma mnie przeraziła i sie nie zdecydowałam :(

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:36:51

ja mam 175 i ostatnio sobie kupiłam szpilki 16 cm i mam zamiar w nich chodzić, a ludzie niech gadają, jak ich życie jest na tyle nudne, że nie mają większych problemów...

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:42:18

Cytat
ciuch-hunter
ja mam 175 i ostatnio sobie kupiłam szpilki 16 cm i mam zamiar w nich chodzić, a ludzie niech gadają, jak ich życie jest na tyle nudne, że nie mają większych problemów...

wow! :) podziwiam za bardzo mądre słowa :)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:45:12

Ja mam 160 wiec nie mam tego problemu:D Chociaz mam 15 lat;) Ale wydaje mi sie ze juz nie urosne..

A nie przejmuj sie! Jak lubisz to nos;)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:45:37

mam dokładnie tyle samo cm. Strasznie podobają mi się takie buty! Mimo wszystko, nie umiem na takich chodzić, ani żadnych nie mam.
Na dodatek mój chłopak jest tego samego wzrostu co ja i w obcasach byłabym zdecydowanie od niego wyższa, wiec mi glupio. Chciałabym mieć najwyżej te 175, ajj.. :/

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:45:58

Mam 174 i trochę nieswojo się czuję w bardzo wysokich, więc wybieram obcasy max 7 cm. Rzadko na ulicy widzę wysokie dziewczyny, nie oszukujmy się, większość osób jest dość niska.

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:48:21

Ciesz się, że jesteś wysoka... Przynajmniej zawsze wyglądasz smukło nawet jakbyś nie wiadomo ile przytyła. Nie lubię niskich ludzi, według mnie wyglądają śmiesznie i niepoważnie ale to tylko moje odczucia

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:49:36

a z tymi chłopakami to też przesadzacie :P mój jest 1 cm niższy ode mnie i też przy nim śmigam w koturnach :)

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:50:14

Ja mam 180 cm i szpileczki na specjalne okazje tylko ostatnio nowy zakup miał 12 cm i powiem ci że bardzo dobrze się czuję jak patrze na większość z góry :D

ZA WYSOKA?? PROSZĘ O POMOC

14 gru 2011 - 18:51:23

Ja mam 177-178 i też długo nie mogłam się przełamać, jednak już chodzę z dumnie uniesioną głową ale w takich do 7 cm, wyższe już niestety nie są dla mnie (byłabym wyższa od chłopaka). Ciężko o fajne butki na obcasie ale jednak nie takim standardowo wysokim, więc dziewczyny gdybyście takie widziały/kupowały w jakimś sklepie może się podzielicie informacją?:P Bo wg mnie ciężko trafić, ja np botki fajne na all kupiłam o takim idealnym obcasiku gdzieś z 6 cm ale tak fajnie są uszyte, że noga w nich ładnie wygląda i modelują jakby miały właśnie z 10 cm (już ich na all nie ma), gdzie kupujecie butki?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tally weijl