Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 12:09:47

LOL inne buty maja w opisie eko skora nubuk lub eko zamsz lub eko skora wiec chyba słusznie wywnioskowałam ze to eko skora.
Wiesz kultura nie boli nie musisz mi zazucac braku blyskotliwosi.
I powtarzam to nie jest zamsz tylko tkanina ktora imituje zamsz ( chociaz dosc kiepsko bo jest naprawde cieniutka)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 12:11 przez arabella22.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 13:08:48

O matko, a przy tych napisali eko skóra, a nie eko zamsz co tak czy siak oznacza to samo, więc jednak nie wykazałaś się błyskotliwością ;-).

Eko-skóra

Eko-skóra jest imitacją prawdziwej skóry. Z wyglądu i czasem w dotyku przypomina prawdziwą skórę, ale nią nie jest. Skóra ekologiczna jest taką samą formą manipulacji językowej jak ekologiczne futra, najczęściej jest materiałem syntetycznym lub syntetyczno-włókienniczym, wyglądem przypominającym naturalną skórę. Kiedyś w Polsce używano takich sformułowań jak derma, skaj, materiał skóropodobny, teraz lepiej powiedzieć skóra ekologiczna - taki chwyt marketingowy .Z czego się składa?. To różnie, najczęściej jest to materiał włókienniczy (naturalny lub poliestrowy) powleczony tworzywem sztucznym tj. PCV lub PU. Oczywiście materiały skóropodobne dzieli się na te tańsze i droższe. Można przedłużyć jej żywotność stosując odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne. Proces produkcji i użycie materiałów, jak i ich późniejsza jakość, mogą być tutaj zupełnie odmienne, np. nie ma co porównywać tworzywa Vegetan używanego przez Vegetarian Shoes do używanych przez chińskie czy polskie firmy materiałów skóropodobnych.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 13:24:27

Ładne te buty, ile kosztowały? all?

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 13:53:29

Manipulacja to nic innego jak wprowadzanie w bład.Opis butów wprowadził mnie w bład bo napewno nie zamawiałabym butów na zime z eko zamszu. Jesli wiekszosc butów w tym sklepie posiada opis taki jak eko skora, eko zamsz, eko skora nubuk to chyba nie to samo bo po co by to pisali. Materiały te roznia sie miedzy soba. Jesli jest roznica miedzy skóra i zamszem to i jest roznica miedzy eko skóra a eko zamszem, tekstura jest inna.
Co do uwag o braku mojej blyskotliwosc: kultura nie boli a chamstwo powinno jak najbardziej.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 13:57:01

To jest eko-zamsz, a zamsz to też skóra

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 13:58:44

Cytat
arabella22
Buty oczywisci chce zweocic, ale uwazam ze zostałam wprowadzonaw bład bo to nie jest eko skora. Uwazam ze powinni zwrocic mi koszty przesylki bo wprowadzili mnie w blad
Mylisz pojęcia zwrot i reklamacja.
Jeżeli towar nie jest zgodny z opisem to się go reklamuje a nie dokonuje zwrotu.
Przy zwrocie towaru nie przysługuje zwrot za przesyłki przy reklamacji tak.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:01:26

nie ma czegoś takiego jak eko zamsz czy eko skóra.. to tylko złe okreslenie ludu który sobie wymyślił ta nazwe która nie jest adekwatna do niczego.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:02:12

Cytat
modliszka80
chcesz zwrot kosztów przesyłki a buty chcesz zatrzymac? dziwne, nie pasuje ci to oddaj buty. Nie dziw sie ze cie olali tak sie nie reklamuje rzeczy.
pozwól , że Ci wytłumaczę, bo chyba nie zrozumiałaś postu autorki...ona chce zwrócić te buty sprzedającemu, ale nie chce ponosić kosztów przesyłki...

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:02:45

Cytat
hayley
To jest eko-zamsz, a zamsz to też skóra
No niestety, eko-skóra to także eko-zamsz :)
Nie odsyłaj je ,po prostu sprzedaj jak Ci nie odpowiadają ,bo będziesz musiała ponieść koszta przesyłki.
Jak chcesz nie płacić za przesyłkę ?? :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 14:04 przez Nelii.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:03:30

Cytat
modliszka80
Cytat
arabella22
Buty oczywisci chce zweocic, ale uwazam ze zostałam wprowadzonaw bład bo to nie jest eko skora. Uwazam ze powinni zwrocic mi koszty przesylki bo wprowadzili mnie w blad

jeszcze zapłacisz za to ze je odsyłasz, mam na mysli koszty przesyłki. Tak z fotki ciezko wyczuc czy to eko czy nie, ale ja wlasnie dlatego nie kupuje butow przez internet.
czyli, że też nie umiesz odróżniać z fotki jakości butów :D

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:07:03

Cytat
mannequin88
LoL. Nie wprowadzili Cię w błąd tylko Ty nie wykazałaś się...zbyt błyskotliwym myśleniem.

Jeżeli zamsz to skóra naturalna, eko-zamsz będzie eko-skórą. Tak jak tutaj już ktoraś z dziewczyn dobrze napisała. Logika się kłania.

dokładnie zreszta na bucie powinno być opisane na bucie pudełku czy metce.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:07:28

dobrze to jest skora nubukowa

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:08:25

szczerze mówiąc to ja nie rozumiem problemu -.-

wszystko co ma eko w nazwie jest z plastiku a co nie ma eko jest ze świnki, i tyle.

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:09:17

Eko to eko:)jak kuopwalas to nie widzialas na zdjeciu ze to przypomina zamsz?:)jak one wygladaly na zdjeciu?:)az tak niewyrazne byly te fotki?:)a kosztow przesylki za zwrot Ci nie zwroca:)

To nie jest eko skora!

07 lis 2011 - 14:11:32

buciki sa z nubuku , zamszu oczywisie sztucznego a nie eko-skory

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

botki na platformie i koturnie JAKIE?