Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 16 17 --> ->|

Bershka sklep online

11 lut 2012 - 09:43:08

mnie też odrzuca Vise z pko BP.. i nie zrobię zakupów ;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-11 09:45 przez anniaaaaaa.

Bershka sklep online

13 lut 2012 - 10:41:12

hej dziewczyny czy któraś robiła zakupy na początku lutego i nadal nie dostała maila z potwierdzeniem wysyłki towaru? bo ja właśnie jestem w takiej sytuacji już półtora tygodnia czekam i nadal nie wysłali co robić? tel nie odpowiada

Bershka sklep online

13 lut 2012 - 11:01:38

monikakacperek jestem w tej samej sytuacji. Zamowiłam tydzień temu w poniedziałek i od tej pory czekam. Na stronie bershki pisze mi cały czas, że zamówienie w realizacji. Na infolinie nie mogę się dodzwonić ;<<
Dziewczyny czy wy też miałyście takie problemy?

Bershka sklep online

13 lut 2012 - 14:01:19

Cytat
agsia9
monikakacperek jestem w tej samej sytuacji. Zamowiłam tydzień temu w poniedziałek i od tej pory czekam. Na stronie bershki pisze mi cały czas, że zamówienie w realizacji. Na infolinie nie mogę się dodzwonić ;<<
Dziewczyny czy wy też miałyście takie problemy?

ja też mam ten sam problem
dzisiaj napisałam do nich (na dole strony jest taka opcja kontakt i można wypełnić formularz) ale nie wiem czy przyniesie to jakiś skutek :/

Bershka sklep online

13 lut 2012 - 14:06:53

Cytat
izabela_sliwa
Cytat
agsia9
monikakacperek jestem w tej samej sytuacji. Zamowiłam tydzień temu w poniedziałek i od tej pory czekam. Na stronie bershki pisze mi cały czas, że zamówienie w realizacji. Na infolinie nie mogę się dodzwonić ;<<
Dziewczyny czy wy też miałyście takie problemy?

ja też mam ten sam problem
dzisiaj napisałam do nich (na dole strony jest taka opcja kontakt i można wypełnić formularz) ale nie wiem czy przyniesie to jakiś skutek :/
najgorsze jest to, że cały czas pojawia mi się brak takiego numeru :(( teraz nie wiem co z kasą i moimi ubraniami :((

Bershka sklep online

13 lut 2012 - 14:22:57

dziewczyny nie czytalam calego watku ale tam w tym sklepie jest podany nr do konsultanta dzwoncie pomoga wam:)

Bershka sklep online

14 lut 2012 - 07:41:01

U mnie to samo, czekam prawie dwa tygodnie i zamowienie ciagle w trakcie realizacji ;/ nie wiem czy to u nich standart czy maja duza zamowien w czasie wyprzedazy ale wiem ze nie zrobie tam wiecej zakupow bo nie jestem az tak cierpliwa ;/

zweryfikowana
Posty: 1.097
Ostrzeżenia: 1/5

Bershka sklep online

14 lut 2012 - 15:51:08

:) chyba za dużo problemów .... z tym sklepem



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-28 11:59 przez osa88.

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 10:05:19

hmmm moze i ja w czwartek dostane :-)))

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 13:20:50

do mnie już dzwonił kurier, że jutro (czyli w czwartek) ma być przesyłka, więc na szczęście kasa nie poszła w błoto :D

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 14:22:41

dostałam wczoraj paczkę z 3 lutego ubrania całkiem inne niż na zdj i w dodatku niezle oszukują pobrali mi drug raz ponad stówe z konta oszuści!!! najgorsze jest to ze zamówiłam kilku osobom i jak mi teraz pobiorą drugi raz za każdą przesyłkę to będzie lipa bo to już 500zł!!! nie kupię nic więcej już u nich a na infolinię tylko ze stacjonarnego można dzwonić ale nikt nie odbiera
no nie byłabym taka pewna jak dostaniesz paczkę to na grugi dzień zajrzyj na konto pobiorą ci napewno drugi raz tą samą kwotę bo mi tak zrobili



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 14:29 przez monikakacperek.

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 15:39:54

Spróbowałaś wyjaśnić z nimi tą sprawę? Ale jak to możliwe, aby drugi raz pobrali?

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 15:41:54

chyba wolę pojechać do bershki niż płacić 15zł za przesyłkę

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 15:43:31

Cytat
monisia_key
chyba wolę pojechać do bershki niż płacić 15zł za przesyłkę

zgadzam się! ;)

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 15:48:18

Mialam tak z new look, pobrali mi kase 3 razy a zamowienia odrzucali. Ale kasa sama wrocila na karte po 2 tygodniach, moj angielksi nie ejst rewelacyjny wiec ciekzo bylo mi sie z nimi na infolini dogadac. A ty nie wiem czym sie przejmujesz... zadzwon do nich, z pewnoscia kasa wroci spowrotem na konto

Cytat
woohoo
Cytat
monisia_key
chyba wolę pojechać do bershki niż płacić 15zł za przesyłkę

zgadzam się! ;)

ja rowniez, z tym ze zreczy ktore mi sie podobaly w sklepach dawno nie bylo lub w ogole nie bylo :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 15:49 przez amstaff81.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA POPRAWINY DLA PANI MLODEJ - POMÓŻCIE