Obecnie rozmawiamy o:

wykształcenie

gorący temat

hot or not

38 sekund temu

czy cos sie nalezy?

19 minut temu

Co do sukienki?

24 minut temu

heeeeelp me, please!

25 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 16 17 --> ->|

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:57:18

tak, to są dwie różne rzeczy, ale obydwoma można zapłacić. przynajmniej tak piszą...

Bershka sklep online

04 lut 2012 - 17:26:34

hejka dziewczyny ja też kupuję w bershka online jakby któraś chciała to mogę jej kupić ciuszek bo moją kartę na szczęście akceptują zamawiałam już kilku osobom i były zadowolone tylko musiałybyście wpłacić pierwsze kasę na moje konto bo nie chcę pózniej zostać z ciuszkami zamówionymi dla kogoś oto mój mail na niego proszę kierować wszelkie pytania bo na forum żadko bywam gdyby któraś się obawiała to posiadam konto na szafie i allegro mam tam same pozytywy
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
hej ja ci zamówię ale będziesz musiała zapłacić za przesyłkę te 15 zł lub za szybką co się nie opłaci

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 17:42 przez monikakacperek.

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 22:40:35

Czy któraś z was próbowała płacić może kartą kredytową VISA z banku BPH?
Próbuje i nic, cały czas pojawia mi się "TRANSACTION_DECLINED", próbowałam też zapłacić zwykła kartą płatniczą visa z pko,ale to samo.

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 23:24:10

mam debetową mastercard i po zmianie limitów - poszło bez problemu :)

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 23:30:45

ja mam z pko i nie wiem, jak zmienić te limity.nie wiem, czy to w ogóle wykonalne o.O

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:39:21

Ja dzisiaj zapłaciłam kartą chłopaka - ma debetówkę MasterCard z Alior Banku. Na szczęście się udało, kupiłam ostatnią marynarkę :):)

Dostałam już e-mail, że dziękujemy za zaufanie itd. Wzięli też kasę z konta więc to chyba oznacza, ze zamówienie jest potwierdzone?

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 16:36:59

Też mam debetówkę MasterCard i też z Alior Banku, ale nie udało się, cały czas ten sam błąd wyskakuje ;< A wszystkie dane są w porządku...
Jakieś fatum.

Bershka sklep online

06 lut 2012 - 19:46:12

Właśnie kupiłam pare rzeczy w sklepie internetowm bershki, płaciłam kartą, zabrało mi kase z konta ale nie przyszedł mi zaden mail z potwierdzeniem zamówienia ;///
Dziewczyny ile czekałyście na tego maila jezeli któras z Was zamawiala ;/// ???

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:27:41

Ja zamówiłam dzisiaj o 10, jakoś przed 11 dostałam e-mail i widzę, że pobrali już kasę z konta więc to chyba oznacza, że zamówienie dostanę :)
Swoją drogą miałam szczęście, bo wzięłam ostatnia marynarkę :D

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:40:20

dziewczyny,a powiecie mi ile kosztuje przesyłka kilku rzeczy?

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 21:04:54

Jeśli zamówisz do sklepu w swoim mieście to 0 zł.

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 11:16:57

a ile trzeba czekać aż wyślą paczki bo ja kupiłam w piątek a jeszcze mi nie wysłali to długo strasznie zwłaszcza że zakupy zostały zaakceptowane

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 17:58:17

Wszystko trwa około tygodnia. Jednak w weekend paczki chyba nie są wysyłane, stąd zapewne zero informacji. Najlepiej zamawiać jest na początku tygodnia.

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 21:24:24

Hej dziewczyny! Ja też się męczę z zakupami z bershki:( moją kartę kredytową Visę oraz kartę płatniczą Visę mojego chłopaka odrzuca, mam jeszcze jedną płatniczą, ale Maestro:( a tak chcę kupić 3 rzeczy, których nie ma u mnie w galerii, jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc, bardzo proszę o info!:)

zweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Bershka sklep online

09 lut 2012 - 10:26:13

znam sklep internetowy gdzie sprzedają ubrania Bsk po bardzo niskich cenach
e - estilo . pl

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

jak wytrzymac w szpilkach na weselu.