Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bershka sklep online

26 sty 2012 - 19:06:22

Nie każda karta umożliwia takie płatności. W takim przypadku polecam zainteresować się kartą internetową BZ WBK: http://allegro.pl/karta-internetowa-do-platnosci-bz-wbk-i2072176046.html i po kilku minutach można już skorzystać z 'wirtualnej' karty kredytowej. Więcej szczegółów: http://prepaid.bzwbk.pl/karty-internetowe/karty-internetowe.html

Sam miałem taki problem i rozwiązłem go w sposób opisany powyżej, zapłaciłem 1zł za kartę, następnie 1zł prowizji za szybkie przelenie pieniędzy na to konto i bez problemu kupiłem kilka fajnych rzeczy w sklepie bershka online.

Bershka sklep online

31 sty 2012 - 14:20:43

witam
specjalnie zalogowałem sie na tym forum żeby opisac swoje doświadczenia z bershką online, po zachęcie która jest post wyżej, kupiłem kartke internetową w bzwbk, doładowałem ją, jednak ciągle w bershce wyskakiwało transaction declined, poirytowany po 2 dniach prób zadzwoniłem na infolinie, pani poinformowala mnie że akceptują karty kredytowe + debetową visa electron, i tu myśl, przecież to własnie moja podstawowa karta !, w tym momencie Pani powiedziała ze są dwie opcje . 1.brak środków na niej, 2. blokada na transakcje internetowe, zalogowałem sie szybko do mbanku, zmieniłem limity w transakcjach internetowych z "do wyskości srodków" na konkretne kwotowe, i poszło bez problemu, 3 dni męki, zobaczymy czy sie opłacało :)
Pozdrawiam
Marcin

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 12:02:23

Ja równiez mam vise z PKO i jest dobra , także spróbujcie jeszcze raz :)

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 22:53:01

Witajcie. Mam problem. Chciałam zamówić w sklepie online Bershki bluzkę (w ‘mojej’ galerii już jej nie ma), którą po prostu muszę mieć. Jednak gdy chciałam zrealizować zamówienie- płatność tylko kartą, ja posiadam Visa (z PKO BP ‘Moje pierwsze konto’) i niestety wyskoczyło TRANSACTION DECLINED . Czyli odrzuciło moją kartę. Dane z karty wpisałam poprawne- sprawdzałam. Próbowałam kilkakrotnie. Czy jakaś dobra duszyczka zechciałaby mi pomóc i zamówiła tę bluzkę dla mnie ze swojej karty? Ja oczywiście przelewem internetowym przelałabym pieniądze na jej konto. Nie chcę nikogo oszukać. Bardo mi zależy na tej bluzce, a boję się, że ktoś je wykupi, bo z tego co zauważyłam, to ogólnie przecenione rzeczy z tego sklepu znikają jak pączki w Tłusty Czwartek! Czekam na odpowiedź.

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:05:49

a sprawdziłaś limity konta na transakcje internetowe? pisałem o tym 2 posty wyżej.

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:10:26

Sprawdziłam. Nie mam limitu.
Przed napisaniem posta oczywiście przeczytałam cały wątek. I zauważyłam, że właśnie przeważnie są kłopoty z Visa :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 23:11 przez Martihuana.

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:13:11

Cytat
modliszka80
poprosze link na priv do tego sklepu:) dziekuję:)

wystarczy wpisać bershka online w wyszukiwarce... myślałam, że wujka Google zna każdy... WSTYD :/

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:15:43

wiec jesli nie masz, spróbuj ustawić jakąs- jakąkolwiek kwote, dla transakcji internetowych, czy online

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:21:20

W informacji przy limicie dziennym jest napisane, że mogę to zrobić tylko dzwoniąc do konsultanta. Nie widzę innego sposobu.
Nie rozumiem jak sklep internetowy nie może mieć opcji przelewu.
Czy nie byłbyś skłonny zrealizować tego zamówienia na mój adres? (kwota ok. 30 zł) Oczywiście gwarantuję przelew. Myślę, że zajmie to mniej czasu, jeśli masz "sprawną" kartę niż szukanie rozwiązania problemu z moją. Ale jeśli nie masz czasu czy ochoty to zrozumiem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 23:27 przez Martihuana.

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:28:49

ja też mam w pko i nie mogę nic kupić :(:(

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:33:33

Martihuana poszła pw

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:37:20

Cytat
kotipad
ja też mam w pko i nie mogę nic kupić :(:(

też mam ten problem. pisałam jakiś czas temu w tym wątku właśnie i nic. dalej nie da się zrealizować przelewu, ech...

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:40:26

tragedia z tą bershką :(
Pomoże któraś mi zrealizować zamówienie?będę wdzięczna



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-01 23:43 przez kotipad.

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:42:15

ech. napaliłam się na jedne spodnie i teraz nie mam jak ich zdobyć no...

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:49:26

Macie na myśli kartę płatniczą? taką, która się dostaje jak się zakłada konto? Bo karta kredytowa to co innego raczej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasek do garnituru obowiązkowy?