Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bershka sklep online

18 lis 2011 - 11:26:45

No mój bank na szczęście udostępnia taką opcję a mam konto darmowe ;)

Innego sposobu chyba nie ma...

Bershka sklep online

04 sty 2012 - 17:34:15

czy ktoś zamawiał ze strony bershki z opcją odbioru w sklepie? co trzeba mieć przy sobie przy odbiorze ? dowód osobisty czy coś wydrukowane ze strony?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-04 17:37 przez 16kaja16.

Bershka sklep online

04 sty 2012 - 17:36:57

Bershka online? ;)) . Nie wiedziałam, zaraz obczaję ;p

Bershka sklep online

04 sty 2012 - 17:40:28

nie chce was załamywać ale na tej stronie jest drożej niż w sklepie (jeżeli chodzi o przeceny) :P

Bershka sklep online

04 sty 2012 - 17:43:25

Podczas wyprzedaży chyba nie można zamawiać dostawy do sklepu. Ja zamawiam często ze stradiego, bershki i p&b, żałuje tylko, że zara nie ma sklepu internetowego.

Bershka sklep online

04 sty 2012 - 20:11:05

Ja zamawiałam z Inditex'u Stradivarius, a procedury mają podobne i w okresie wyprzedaży nie ma opcji dostawy do sklepu więc wydaje mi się, że w Bershka będzie tak samo.
Swoją drogą - nie wiem, jak można tak ludziom utrudniać życie.
Ja mam Visę debetową, niby honorują, a ciągle odrzucało mi transakcje. Gdyby nie chłopak, który ma MasterCard to nawet nie miałabym jak zapłacić za zakupy :/
i z tego, co czytałam po forach to mnóstwo ludzi ma problem z zapłatą kartą.

Bershka sklep online

05 sty 2012 - 03:46:50

O to dobrze wiedzieć, również przymierzałam się do zakupów w ich sklepie internetowym - byłam pewna że można zrobić po prostu przelew. Bez sensu, faktycznie odejmuje im to klientów. Co do samej marki na pewno się nie zrażę - w H&M'ie wcale mniejsze ceny nie są a i tak wszyscy prawie tam kupują. W Bershce są często bardzo fajne i oryginalne ubrania, zwłaszcza jeżeli chodzi o detale i nadruki :)

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Bershka sklep online

05 sty 2012 - 23:15:21

ee tam są teraz przeceny. ja tez chciałam zamówić śliczny wisiorek ale tez nie mam karty i zrezygnowałam a w sklepie ni ma ;p

Bershka sklep online

13 sty 2012 - 14:18:04

ja probuje zaplacic karta visa i ciagle wyswietla mi sie transaction declined o co chodzi??

Bershka sklep online

13 sty 2012 - 14:24:03

Dramat z cenami ;/

Bershka sklep online

15 sty 2012 - 20:45:09

Cytat
Frezee
ja probuje zaplacic karta visa i ciagle wyswietla mi sie transaction declined o co chodzi??

mam ten sam problem ;/

Bershka sklep online

15 sty 2012 - 20:55:57

genialne maja w bsk spodnie!:)

Bershka sklep online

15 sty 2012 - 21:00:06

Ja wczoraj zakupiłam z sklepu internetowego. Zaznaczyłam opcję odbioru w sklepie ;) Wszystko ok teraz tylko odebrać zamówiony towar mi zostało

Bershka sklep online

15 sty 2012 - 21:04:17

Nie ma zadnej innej mozliwosci - tylko karta kredytowa.

Wg mnie to porazka. Teraz nawet bilet PKP mozna kupic przez internet za pomoca zwyklego szybkiego przelewu - zacofana kolej zna takie rzeczy, a znana sieciowka ma problem;]
Nie rozumiem o co wam chodzi z tymi cenami - sa takie same jak w sklepie. Chociaz nie wiem czy mi sie wydaje, ale chyba nie wszystkie arytkuly ktore sa w sklepie mozna kupic online



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-15 21:06 przez razdwapiec.

Bershka sklep online

15 sty 2012 - 21:05:49

Ja też czasem coś zamawiam ze strony online jak np w sklepie nie ma mojego rozmiaru :) potem idę sobie i mówie przy kasie o co chodzi i mam to co chciałam:)) i fakt podczas wyprzedaży nie da się zamówić, ale kilka dni po tak, i ceny są takie same jak w sklepie więc naprawdę się opłaca jak nie ma danego rozmiaru w sklepie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Cropp 2 rzecz za połowe ceny