Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:52:06

Dziewczyny, może jak nie macie dostępu do kart kredytowych to poszukajcie kogoś wśród znajomych, rodziny. Na bank Wasi rodzice mają. Chyba łatwiej tak, niż prosic kogoś na forum internetowym :D
Sorry, ale chyba musiałabymm nie mieć móżgu żeby Wam pomóc, pozdrawiam ;p.

Bershka sklep online

27 gru 2012 - 10:29:42

Dziewczyny, chcialam zamowic kilka rzeczy na Bershka Online, niestety nie orientuję się wogole w tym jak placi się za te zakupy, z tego co doczytalam, nalezy miec karte kredytową. Niestety ja takowej nie posiadam. A przelewow internetowych nie przyjmuja :( Czy da rade jakos inaczej zaplacic niz karta kredytowa ? Ewentualnie czy ktoras z Was taka ma i mogla by mi zamowic kilka rzeczy ? Bardzo prosze o pomoc.

Bershka sklep online

27 gru 2012 - 10:32:25

też miałam z tym problem, gdy mi się dziurawe jeansy z bershki podobały. Jest tam jeszcze jedna metoda płatności poza kartą kredytową, ale też nie wiem o co w niej chodzi...

Bershka sklep online

18 sty 2013 - 18:44:13

Cześć, mam pewien problem.
Otóż zamówiłam dwie pary spodni z bershka online 10.01, wczoraj dostałam emaila i smsa, że przesyłka jest w transporcie. Śledząc paczkę (dhl.com) wnioskuję, że dziś rano kurier przyjechał do mnie do domu, ale niestety nikogo nie było żeby ją odebrać. Żadnej kartki nie otrzymałam. Co teraz robić? Czy przesyłka przyjdzie w np. poniedziałek czy muszę coś zrobić przedtem, żeby otrzymać zamówienie? Pomóżcie! :(

Bershka sklep online

18 sty 2013 - 18:46:28

zadzwoń do siedziby DHL w Twoim mieście i podaj nr przesyłki, kurier musi przyjechać drugi raz, albo możesz odebrać u nich w siedzibie.

Bershka sklep online

18 sty 2013 - 19:06:09

Mieszkam w małym mieście, 100km od Warszawy. Czy siedziby dhl nie są tylko w większych miastach? I skąd mogę wziąć ich numer? Przepraszam, ale jestem zupełnie w tym ciemna. :/

Bershka sklep online

18 sty 2013 - 19:10:06

Ja robiłam zakupy.Nie mam karty kredytowej więc najprostszym rozwiązaniem jest założenia konta paypal,przelanie z konta internetowego swojego banku danej kwoty na konto paypal i później robić dowolne zakupy.Jakby ktoś potrzebował pomocy proszę pisać na pw :)

Bershka sklep online

30 sty 2013 - 12:09:01

Dziewczyny a jak myślicie, czy nie bede miała problemów z odbiorem w sklepie jak adres na fakturze mam inny (wpisałam ten gdzie aktualnie mieszkam) a na dowodzie, danych z banku inny - adres zameldowania?

Bershka sklep online

13 sie 2013 - 10:09:00

ja mam niebieską kartę z delfinkami z mbnku i mi przeszła transakcja ;)

Bershka sklep online

16 wrz 2013 - 12:31:53

jak sie placi tym Pay Pal ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-16 12:32 przez jestem_modna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cenowe machlojki