Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bershka sklep online

10 sie 2012 - 19:48:50

ooo a masz ten e-mail?? bo ze mną też sobie lecą w kulki..;/
oo dostałam dziś [wreszcie...;x] sms od nich, że w ciągu 24 h przesyłka powinna dojść- jak myślicie- jutro ją dostanę czy raczej w środę ;)??
Dziewczyny a po jakim czasie dostałyście paczkę od momentu zmiany statusu zamówienia na W TRANSPORCIE :)??
Dziewczyny a po jakim czasie dostałyście paczkę od momentu zmiany statusu zamówienia na W TRANSPORCIE :)??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-13 20:40 przez Kasiarzynkaa.

Bershka sklep online

18 sie 2012 - 17:45:07

kupilam pare rzeczy 13 w poniedzialek,

na koncie jeszcze nie jest to zaksiegowane,
status: w realizacji
mysle ze maja teraz duzozamowien przez wyprzedaze inie wyrabiaja sie ze wszystkim...

Bershka sklep online

18 sie 2012 - 18:37:26

czas w którym przesyłka dociera do odbiorcy zależy tylko i wyłącznie od kuriera czyli w tym przypadku DHL, z reguły jest to jeden dzień, ale wszystko zależy do jakiej miejscowości ma dotrzeć przesyłka bo kurierzy mają swoje "rewiry" które obsługują, co do e-maila to ja zawsze kontaktuje się z pracownikami bershki przez infolinię podaną na stronie lub wysyłam wiadomośc też poprzez ich formularz kontaktowy i zawsze odpowiadają, nigdy nie ma problemu z kontaktem z obsługą klienta, pozdrawiam

Cytat
Dinava
Witajcie dziewczyny !
Nie polecam Wam zakupow w tym sklepie, zrobilam przelew 01.08, nie dostałam kompletnie żadnego komunikatu ani o potwierdzeniu dojścia przelewu, ani o potwierdzeniu wysłania przez 8 dni. Po prostu, mówiąc kolokwialnie, kompletna olewka. Napisałam im wiadomość (znaleźć ich maila na stronie jest ciężko, dopieru po przejrzeniu e-maila z moim zamówieniem znalazłam bezpośredni adres mailowy) , w której wyraziłam swoje wątpliwości co do obsługi klienta i dopiero wtedy łaskawie odpisano mi, że zamówienie zostało potwierdzone i wysłane. Poczekam na nie co najmniej do następnej środy. Transakcja ze sprzedawcą z Chin zajęłaby krócej niż zamówienie kilku ciuchów z ogólnoeuropejskiej Bershki.


czasami zamiast mieć pretensje i narzekać na obsługę warto przeczytać regulamin sklepu, pieniądze z konta nie są sciągane od razu tylko w momencie potwierdzenia zamówienia (czasami zdarza się że jakiejś rzeczy brakuje i wtedy są zmiany w zamówieniu), na każdym etapie przysyłają maila, w czasie wyprzedaży czas realizaji jest troszkę dłuższy ale wiadomo tam też pracują ludzie a zamówień zapewne mają duuuużo (widać to chociażby po numerach kolejnych zamówień jeśli ktoś zamawiał więcej niż jeden raz to wie o czym mówię), obsługa klienat też działa bez zarzutu a dane do kontaktu podane są na stronie Bershki, sama już kilkanascie lub nawet kilkadziesiąt razy robiłam u nich zakupy i zapewniam że wszystko gra.. tylko proszę czytajcie regulamin bo tam jest wszystko pięknie opisane i nie ma się co stresować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-18 18:47 przez martenka13.

Bershka sklep online

07 wrz 2012 - 15:52:29

Czesc dziewczyny,
mam problem.Zamowilam 3 pary spodni na bershka.com i wszystko super,ale 1 para byla za mała, zwrociłam.Dostałam tydzien temu maila dziwnego od bershki,ale dzis go odczytałam dopiero,że probowali sie ze mna skontaktowac w sprawie zwrotu(Nie przypominam sobie aby ktos probował sie ze mna kontaktowac telefonicznie)Odpisalam,spytalam o co chodzi, podalam swoj numer do kontaktu.Wchodzę na konto patrze a tam odjelo mi z konta pieniadze,że niby dzis cos kupilam w breshce placac karta!a siedze sobie grzecznie w domu:) Patrze nizej,dawno nie wchodzilam na konto,bo pojechalam na dzialke,patrze, a oni wczesniej przelali mi na konto pieniadze za cale zamowienie,a zwrocilam tylko 1 pare spodni.Pomylili sie oddali mi za cale zamowienie,niby probowali sie ze mna skontaktowac(chyba,że nie wiem na wsi zasiegu nie bylo czy cos),zabrali pieniądze z konta i co teraz?Zwroca mi w konce za tą 1 pare spodni co zwrocilam? Na infolonie nie moge sie dzowonic!!!I nie wiedziałam,że można ot tak sobie ściągnać komuś pieniądze z konta.Nie chodzi mi o to,że chce je zatyrzmac,ale o sam fakt!
Czy miała ktoras z Was podobną sytuacje?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-07 16:10 przez BizuTiruRiru.

Bershka sklep online

26 lip 2012 - 12:12:40

Jak w temacie.
Próbuje dokonać zakupu przez internet zarówno przez kartę, jak i przez Paypal.
Każdorazowo wyskakuje błąd, że "transakcji nie przyjęto, spróbuj później".
Kiedyś już miałam taki problem i miałam nadzieje, że to tylko chwilowa usterka, lecz pół roku później wciąż to samo.
Czy macie/miałyście taki sam problem? :(

Bershka sklep online

26 lip 2012 - 16:03:12

Miałam tak jak wpisywałam zły kod z karty

Bershka sklep online

22 wrz 2012 - 11:39:25

Co o karty to na pewno masz kartę kredytową a nie debetową ? A przez paypal płacę od trzech lat i ani razu nie miałam problemu. Jaki komunikat dokładnie Ci wyskakuje kiedy próbujesz zapłacić ?

Bershka sklep online

22 wrz 2012 - 16:52:16

Mi tak kiedys wysakiwało kiedy nie miałam wystarczającej sumy na koncie ;) bądź nie była to krata kredytowa :D

Bershka sklep online

24 wrz 2012 - 10:42:05

czy moglby mi ktos kupic kurtke na stronie bershka online ??

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:35:23

Witam serdecznie!
Czy może ktoś kupić dla mnie spodnie i koszulę ze strony internetowej Bershki? Nie mam pojęcia jak zapłacić za moje rzeczy.Próbowałam kartą debetową MasterCard i płatniczą Visa. Konta PayPal na kartkę MasterCard też nie mogę założyć. Nie wiem jaki jest problem ale nie chce mi się już z tym użerać. Chcę po prostu mieć te ciuchy i się nimi cieszyć.
Proszę o kontakt na maila: ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja) albo ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
Pozdrawiam!

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:41:35

Ja zamawiałam ostatnio w Stradivariusowym szopie on-line, z początku też miałam problem. Ani debetowa, ani kredytowa nie łapała. Ale zorientowałam się, że limit tranzakcji internetowych na koncie miałam ustawione na 0 zł. Zmieniłam limit i od razu poszło. Może macie takie same problemy?

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:44:09

miałam tak ostatnio jak chciałam zamówić coś z wyprzedaży na str pull%bear. trochę lipa że nie można płacić zwykłym przelewm..

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:45:55

To by dopiero mieli bałagan jakby każdy im przelew wysyłał ;p

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:45:59

Ja chcę parę rzeczy zamówić z Bershki ale nie mam karty kredytowej więc dajcie znać jak macie ochotę na zamówienie.

Bershka sklep online

30 wrz 2012 - 19:46:38

Dziewczyny! Często jest tak, że wasze karty nie mają możliwości robienia transakcji przez internet, szczególnie jest tak ze starszymi. Jest możliwe pójście do banku i umożliwienie tego. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SUKIENKA - co o niej sądzicie ?