Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 --> ->|

Bershka sklep online

21 lut 2012 - 10:25:33

ja zamawialam 14lutego, mialam blokade na karcie , wczoraj dzownilam do nich (po 20próbach w koncu sie dodzwonilam!!)Babka mi powiedziala ze oni dopiero beda z konta pobierac jak paczka bedzie wysylana , maja teraz wyprzedaze i duuuzo zamowien, nie wyrabiaja sie...dzisiaj wchodze na moj bank i zdjeli mi blokade, kasy nie pobrali, status zamowienia nadal w realizacji...jakas masakra !! A ja nadal czekamm....i chyba sobie jeszcze poczekammmmm...;]

Bershka sklep online

21 lut 2012 - 17:09:10

Dzisiaj rano przeżyłam szok... Zamówienie z 15.02 zmieniło status na "w tranzycie"... a zamówienie z 09.02 spowodowało, że przeżyłam kolejny szok, czyli dostałam rabat 15 zł, ale dodatkowo usuneli mi z listy zamawianych ciuszków 2 bluzki, a status taki sam jak codziennie od 09.02 "W REALIZACJI"... wściekłam się jak cholera!!!!

Na reszcie moje zamówienia z 09.02 do mnie idzie. Przed chwilą przyszedł do mnie sms z DHL, status zamówienia zmienił się na "w sklepie". Co prawda zamówienie jest w okrojonej wersji, ale ważne, że reszta rzeczy będzie już jutro u mnie.

Zamówienia z 15.02 nadal ma status "w tranzycie", ale to daje mi nadzieję, że CAŁE do mnie dotrze...

Mam jeszcze kilka zamówień "w realizacji", więc nerwy nie miną, ale po moim, wczorajszy mailu do nich, a właściwie po jego treści, myślę, że z kolejnymi zamówieniami będzie już wszystko oki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-21 20:55 przez Martulu.

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 14:24:25

A czy któraś z was próbowała zapłacić przez PayPal?
Ja mam kartę płatniczą VISA z PBO BP i nie udało mi się zapłacić..

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 14:27:58

Jak gadalam z ta babka przez tel to mowila ze karty platnicze VISA electron akceptują....ja nadal czekam:);]

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 14:30:30

Paypal'em nie można zapłacić...

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 16:47:40

jakbym miala kogos prosić o pomoc to na pewno nie za 10 zl

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 16:49:06

dla mnie to jest mega lipa ze tylko karta kredytowa.. w usa może to wyrabia ale u nas większość ma karty bankomatowe zwykłe a 80% klientow bershki to dziewczyny w wieku 15-18 lat które mają ewentualnie zwykłe konto :/ sama chciałam zamówić ale przeszłam do platności a tam tylko karta kredytowa..

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 16:54:30

dla dziewczyn, które nie mają karty kredytowej/debetowej - podobno w WBK można sobie za 1zł założyć internetową kartę płatniczą. Dostaje się wszystkie dane w pdf, a nie w plastiku - taką kartą można płacić w Bershka.
Wystarczy przelać pieniądze ze swojego rachunku bankowego na tą kartę za pomocą Blue Cash, pieniądze są ponoć od razu.
Ale szczegółów nie znam więc nie powiem więcej.
Czytałam o tym na stronie banku WBK

Bershka sklep online

22 lut 2012 - 20:30:36

Cytat
martuuus
dla dziewczyn, które nie mają karty kredytowej/debetowej - podobno w WBK można sobie za 1zł założyć internetową kartę płatniczą. Dostaje się wszystkie dane w pdf, a nie w plastiku - taką kartą można płacić w Bershka.
Wystarczy przelać pieniądze ze swojego rachunku bankowego na tą kartę za pomocą Blue Cash, pieniądze są ponoć od razu.
Ale szczegółów nie znam więc nie powiem więcej.
Czytałam o tym na stronie banku WBK


Ja mam taką kartę i jestem z niej bardzo zadowolona:) Nie ma problemów z płatnościami w necie. Wszystko jest szybciutko załatwiane, Blue Cash też działa tak jak obiecują, a nawet lepiej, bo twierdzą, że tylko w godz 8-21 robią przelewy, a ja robiłam o 5 rano i kaska była na karcie internetowej praktycznie od razu, o czym poinformowali smsem :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:21:24

Jakby ktoś mi mógł zamówić to bym bardzo prosiła bo niestety nie mam karty a wogóle sie nie moge jakoś połapać na tym WBK. Ja oczywiście pokryyje wysztkie koszty. Bardzo bym prosiła piszcie na priv :)

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:27:23

Dziewczyny, ale nie trzeba mieć karty kredytowej. Ja jej nie posiadam - mam tylko zwykła płatniczą/bankomatową a juz nie raz zamawialam w sklepie internetowym Bershki :)

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:30:57

Cytat
madziulka_86
Dziewczyny, ale nie trzeba mieć karty kredytowej. Ja jej nie posiadam - mam tylko zwykła płatniczą/bankomatową a juz nie raz zamawialam w sklepie internetowym Bershki :)

to może napisz jeszcze jaką masz dokładnie.

ja mam debetową mBank, niby honorują, ale mi odrzucało.

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:34:59

ja mam visa i nie wiem ale tez chciałam cos kupić od nich:)

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:36:55

Tez chciałam zamówic kilka rzeczy, i mam kartkę elektroniczną visa tylko nie wiem czy chodzi o tą bo zamówienia można dokonac jeśli ma się minimum 18 lat, a ja mam 16. ;/ .

Bershka sklep online

23 lut 2012 - 13:37:20

Cytat
martuuus
Cytat
madziulka_86
Dziewczyny, ale nie trzeba mieć karty kredytowej. Ja jej nie posiadam - mam tylko zwykła płatniczą/bankomatową a juz nie raz zamawialam w sklepie internetowym Bershki :)

to może napisz jeszcze jaką masz dokładnie.

ja mam debetową mBank, niby honorują, ale mi odrzucało.


płatniczą Visa z WBK

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Platforny Nude - co myślicie?