Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 --> ->|

Bershka sklep online

15 lut 2012 - 20:22:17

Jest tu ktoś kto mógłby mi zamówić dwie pary spodni w tym sklepie? Oczywiście pokryję koszty,moją kartę odrzuca :( wolałabym kogoś z dużą liczbą komentarzy,z oczywistych względów :) Jak coś to pisać na priv :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 20:33 przez Mee1990.

Bershka sklep online

16 lut 2012 - 22:25:39

KURCZAKI, moją kartę też odrzuca. :<

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 03:42:55

Ja podpinam się pod prośbę Mee1990. Gdyby ktoś był w stanie dokonać zakupu to proszę o kontakt. Niestety nie posiadam kredytówki.
Pozdrawiam:)

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 07:27:13

dziewczyny i jak tam z waszymi zamowieniami? doszly? moje nadal 'w realizacji' ;/ ;/

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 09:38:10

wiecie co? ja też bym miała prośbę, gdyby któraś mogła zamówić... ;) zrobię przelew itd. bo niestety moją vise odrzuca. ;/
jakby coś dajcie znać na priv, to dla mnie bardzo ważne! :) a to kwestia jednego ciuszka za 35 zł. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 09:44 przez wredotta.

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 12:05:56

Moje zamówienie doszło w czwartek, jednak mam z nim mały problem (ogólnie jestm zachwycona marynarką) jednaj jest na mnie o jeden rozmiar za mała (mimo iż zamówiłam M to jest to ewidentnie S) jeśli ktoś byłby zainteresowany to ptoszę pisać

oto link:
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/bershka/155114/495502/Blezer%2BBershka%2Bz%C2%A0sukna%2Bz%C2%A0wywini%C4%99ciem

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 12:07:36

ja robiłam tam zakupy, nie ma innej możliwości niż płatność kartą ;/

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 12:11:20

Cytat
amstaff81
dziewczyny i jak tam z waszymi zamowieniami? doszly? moje nadal 'w realizacji' ;/ ;/

ja zamawiałam 7.02 i dopiero wczoraj wysłali.
podobno mają tyle zamówień, że nie nadążają z realizacją.

jeśli odrzuca Wam kartę to możecie sobie założyć internetową karę kredytową WBK, to kosztuje 1zł. Nie dostajecie karty w plastiku tylko w pdf.
Można przelać na nią pieniądze ze swojego rachunku bankowego za pomocą BlueCash (pieniądze będą od razu) i wtedy zapłacić Bershka.
Ale sama tej karty nie zakładałam więc nie znam szczegółów.

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 12:38:53

Dziewczyny pomóżcie!
Ostatnio składałam zamówienie w sklepie bershka online, dokładnie 6 lutego, zapłaciłam kartą, wszystko było ok, zabrali mi wtedy kase z konta 110 zł, zrobili mi na koncie taką '' blokade '' na ta kwote i pisało przy niej bershka poland, a dzisiaj wchodze na strone banku i widze że zabrali mi 110 zł drugi raz ;/// a ta blokada nadal jest i pisze, że data jej zakończenia to 20 luty. o co tu chodzi? czy ktoś tam kupował i tak miał???

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 12:45:27

A może ktoś zamówił tą karmelową marynarkę w rozm.M i mu nie pasuje- chętnie odkupię:)
Info na priv



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-17 12:46 przez Aatia.

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:01:29

Dziewczyny pomóżcie!
Ostatnio składałam zamówienie w sklepie bershka online, dokładnie 6 lutego, zapłaciłam kartą, wszystko było ok, zabrali mi wtedy kase z konta 110 zł, zrobili mi na koncie taką '' blokade '' na ta kwote i pisało przy niej bershka poland, a dzisiaj wchodze na strone banku i widze że zabrali mi 110 zł drugi raz ;/// a ta blokada nadal jest i pisze, że data jej zakończenia to 20 luty. o co tu chodzi? czy ktoś tam kupował i tak miał???

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:04:09

juz dziewczyny w innym wątku o bershka online to pisały, poszukaj:) tez im zjadło 2 razy kase, najlepiej zadzwon do bershki i sie zapytaj o to

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:04:32

w banku czasami robia takie blokady, ja keidys wyplacalm pienidze z bankomatu , patrze potem zabralo mi tą kwote drugi raz , a przeciez nie wyplacalm drugi raz pieniedzy, poszlam do banku , zapytalam o co biega i powiedzieli mi ze wrocą mi te pieniedze spowrotem na konto, ale to wszystko jest wina tych blokad , jak jes sciągną kase odzyskasz

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:05:29

ale ubylo ci pieniedzy na koncie, czy chodzi ci o to, ze dwa razy jest widoczny przelew mimo ze drugi nie zostal wykonany a pienaidze sa dalej na koncie? Pytam, bo juz naprawde czasami mnei nic nie zdziwi

sklepy mają automatyczną blokadę na robieni dwóch identycznych przelewów z jednego konta klienta zazwyczaj , dlatego tez w supermarketach nie pobiora wam nigdy dwa razy przy jednej kasie tej samej kwoty za zakupy

Bershka sklep online

17 lut 2012 - 13:05:31

Czegoś takiego nie miałam..
Ale ostatnio zniknęło mi z konta 200zł:(
Miałam na koncie 300zł,zrobiłam zakupy za 50zł,wchodzę na konto,a tu prawie zawał.. Dostępne 50zł. Do tej pory tego nie zaksięgowało,tak po prostu zniknęło:(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spodnie dresowe jaka to FIRMA?