Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 16 17 --> ->|

Bershka sklep online

01 lut 2012 - 23:57:18

tak, to są dwie różne rzeczy, ale obydwoma można zapłacić. przynajmniej tak piszą...

Bershka sklep online

04 lut 2012 - 17:26:34

hejka dziewczyny ja też kupuję w bershka online jakby któraś chciała to mogę jej kupić ciuszek bo moją kartę na szczęście akceptują zamawiałam już kilku osobom i były zadowolone tylko musiałybyście wpłacić pierwsze kasę na moje konto bo nie chcę pózniej zostać z ciuszkami zamówionymi dla kogoś oto mój mail na niego proszę kierować wszelkie pytania bo na forum żadko bywam gdyby któraś się obawiała to posiadam konto na szafie i allegro mam tam same pozytywy
****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)
hej ja ci zamówię ale będziesz musiała zapłacić za przesyłkę te 15 zł lub za szybką co się nie opłaci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 17:42 przez monikakacperek.

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 22:40:35

Czy któraś z was próbowała płacić może kartą kredytową VISA z banku BPH?
Próbuje i nic, cały czas pojawia mi się "TRANSACTION_DECLINED", próbowałam też zapłacić zwykła kartą płatniczą visa z pko,ale to samo.

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 23:24:10

mam debetową mastercard i po zmianie limitów - poszło bez problemu :)

Bershka sklep online

05 lut 2012 - 23:30:45

ja mam z pko i nie wiem, jak zmienić te limity.nie wiem, czy to w ogóle wykonalne o.O

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:39:21

Ja dzisiaj zapłaciłam kartą chłopaka - ma debetówkę MasterCard z Alior Banku. Na szczęście się udało, kupiłam ostatnią marynarkę :):)

Dostałam już e-mail, że dziękujemy za zaufanie itd. Wzięli też kasę z konta więc to chyba oznacza, ze zamówienie jest potwierdzone?

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 16:36:59

Też mam debetówkę MasterCard i też z Alior Banku, ale nie udało się, cały czas ten sam błąd wyskakuje ;< A wszystkie dane są w porządku...
Jakieś fatum.

Bershka sklep online

06 lut 2012 - 19:46:12

Właśnie kupiłam pare rzeczy w sklepie internetowm bershki, płaciłam kartą, zabrało mi kase z konta ale nie przyszedł mi zaden mail z potwierdzeniem zamówienia ;///
Dziewczyny ile czekałyście na tego maila jezeli któras z Was zamawiala ;/// ???

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:27:41

Ja zamówiłam dzisiaj o 10, jakoś przed 11 dostałam e-mail i widzę, że pobrali już kasę z konta więc to chyba oznacza, że zamówienie dostanę :)
Swoją drogą miałam szczęście, bo wzięłam ostatnia marynarkę :D

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 13:40:20

dziewczyny,a powiecie mi ile kosztuje przesyłka kilku rzeczy?

Bershka sklep online

07 lut 2012 - 21:04:54

Jeśli zamówisz do sklepu w swoim mieście to 0 zł.

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 11:16:57

a ile trzeba czekać aż wyślą paczki bo ja kupiłam w piątek a jeszcze mi nie wysłali to długo strasznie zwłaszcza że zakupy zostały zaakceptowane

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 17:58:17

Wszystko trwa około tygodnia. Jednak w weekend paczki chyba nie są wysyłane, stąd zapewne zero informacji. Najlepiej zamawiać jest na początku tygodnia.

Bershka sklep online

08 lut 2012 - 21:24:24

Hej dziewczyny! Ja też się męczę z zakupami z bershki:( moją kartę kredytową Visę oraz kartę płatniczą Visę mojego chłopaka odrzuca, mam jeszcze jedną płatniczą, ale Maestro:( a tak chcę kupić 3 rzeczy, których nie ma u mnie w galerii, jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc, bardzo proszę o info!:)

zweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 1/5

Bershka sklep online

09 lut 2012 - 10:26:13

znam sklep internetowy gdzie sprzedają ubrania Bsk po bardzo niskich cenach
e - estilo . pl

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wytrzymac w szpilkach na weselu.