Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

27 paź 2011 - 21:13:21

ale wy glupie jestescie, czytajac te bzdury typu: szkola-nauka a potem praca i kasa to smiac mi sie chce , gowno bedziecie miec po tych studiach , to jest strata czasu i pieniedzy ! ja nie studiuje i jest mi z tym zajebiscie dobrze! w dzisiejszych czasach nie ma co marnowac czasu na studia tylko trzeba kombinowac! ten kto nie kombinuje ten nie ma, nie wiem jaki sens jest sprzedac cos na allegro, zarobic przykladowo 100, 200 zł i wydac to na bilety, żarcie do szkoly itd , studiują te osoby ktore są na prawde wybitnie zdolne i od urodzenia bylo im pisane ze maja isc na studia, edukowac sie itd, oraz te osoby ktore nie mają co z czasem robic, mają dzianych rodzicow ktorzy oplacą mieszkanko, studia , dadza na zycie a oni nie muszą sie o nic martwic, w glowie im tylko studenckie zycie , zabawy, imprezy chlanie i cpanie, natomiast smiesza mnie takie cysie , co nie potrafią sie odnalezc w zyciu, idą na studia aby pokazac ludziom z wioski ze jednak nie jest sie takim tumanem jak sie wszystkim wydawalo oraz zyją marzeniami ze z wiesniaka zrobi sie wielki pan , a coraz wiecej sie takich pseudo studentow robi haha, co idą na kierunek przewznie zarządzanie , albo cos tam jeszcze i łoją kase na te studia przez 5 lat , ehhh;/ ja nie ucze sie, skonczylam liceum , a ze jestem rozgarnięta to i prace porządną mam mimo ze studiow nie skonczylam , bardzo dobrze platną a oprocz pracy umiem glowką ruszyc i stac mnie na wszystko, nie wiem co z kasą robic oczywiscie nie bede wam wszystiego zdradzac bo za duzo chcialybyscie wiedziec :P , dodatkowo owszem lubie cos sprzedac na allegro, ale tylko dlatego ze czasami mi sie nudzi , a kasa ze sprzedazy jest na koncie i nie ruszam tego, lubie jak mi rosnie sumka hehe , takze dziewczyny trochę pomyslowosci, kreatywnosci, tez kiedys myslalam ze tylko na allegro mozna sie dorobic ... a prostytutką w zyciu bym nie byla , az tak sie znizac kiedy jest tyle mozliwosci zarobku ?? boze;/ a tak na koniec cos mi sie przypomnialo jesli chodzi o studia... znam wiele dziewczyn co studiują , niemają na nie kasy i sie puszczają , faktycznie warto podejmowac studia hahaha , napewno beda to niezapomniane fajne czasy hahaha, ja kur...a dziekuje za takie studia!

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

20 maj 2012 - 14:28:59

a znacie może jakieś sieciówki on line,gdzie można kupić coś za dolary ;>?
bo tylko converse przychodzi mi na myśl ;d

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

20 maj 2012 - 14:48:33

Ja zeby zarobic teraz na upragnione air maxy wystawilam pol swojej szafy w niskich cenach ;) Niektore rzeczy nawet nowe z metkami np gorset z h&m za 20 zl i duzo letnich rzeczy ;) Mam nadzieje za sprzeda mi sie wszystko . W sumie od wczoraj mam juz 3 propozycje kupna a o wymianach nie wspomne;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co ubrac na 18-stke! pomocy