Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 23:35:10

heheh no taki niemiec to byloby dobre wyjscie. Tak poza tematem, moja ciocia wyjechala do niemiec i pracowala jako sprzataczka, po paru latach wybrala sie na dyskoteke dla polaków i tam poznala swojego ksiecia z bajki. Jak sama mowi zyje jej sie jakby trafila w totolotka, codziennie budzi sie i dziekujue Bogu za to ze postawil ja na jego drodze. Wbrew przekonaniu ze niemcy sa wyrachowani, egoistyczni itp. On jest bardzo kochany, strasznie ja szanuje, robi dla niej wszysko, nie pozwala jej pracowac tylko siedziec z coreczka w domu. To on zarabia pieniadze, maja przepiekny dom w niemczech i w chorwacji nad morzem... Naprawde takie salony ze hoho... az jej zazdroszcze ;-) Tylko cos za cos Go wcale nie ma w domu, jada poza domem, wraca wieczorami, malo widuje sie z nia i coreczka. Wiadomo teskni ale dla niego interesy i biznes jej bardzo wazny. Koles bardzo bogaty i mysle czy nie pojechac po studiach do niego do pracy jakas prace na pewno by zalatwil przy tych znajomosciach..Ogolnie Ona Go bardzo kocha i jestz nim potwornie szczesliwa, ale nie rozumiem dlacezgo nie chca wziac slubu, ona nie chce jak narazie ;-)
W malych miastach jest naprawde ciezka z praca...
Ale ja naprzyklad pracowalam na wsi przez dwa miesiace od 9 do 14 niedziele i soboty wolne ;-) i zarobilam okolo 4,5 tys. ;-|)
do tego mialam z dwa tygodnie wolne ;-) i biore je kiedy chce. teraz mam na co chce ale juz malo zostalo ;<

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

14 paź 2011 - 23:35:18

Jesli mieszkasz w miescie gdzie są większe markety to idz i zapytaj czy nie potrzebują do wykładania towaru lub do inwentaryzacji. Przyjmują najchętniej własnie młodzież uczącą się. W sieciach typu real czy carefour możesz też pracować na kasie po południami. Możesz też stać na promocjach. Inwencji troche! Poprzeglądaj ogłoszenia w sieci. Ciągle szukają też do jakiś ulotek itp.
Możesz też powywieszać ulotki w okolicy,że podejmiesz się mycia okien czy jakiś porządków. Może jakaś sąsiadka ma dziecko do przypilnowanie po południu?
A w wakacje idz do młodzieżowego hufca pracy który jest przy każdym UP i zapytaj o jakiś zbiór owoców niedaleko itp. Trzeba tylko chcieć, kasa sama do Ciebie nie przyjdzie.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

17 paź 2011 - 19:17:53

Cytat
madziutex
ja nie wiem skąd się kasę bierze - musiałby Ci mój małżonek odpowiedzieć, on co miesiąc przynosi :D

dokładnie haha

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

17 paź 2011 - 19:23:17

Cytat
kiciek1985
Cytat
reggae
ja zarabiam tu, na szafie około 100 zł tygodniowo ;)

zazdroszcze. ja odkąd tu jestem to może tyle w sumie zarobiłam.

w sumie to nie dziwię się patrząc na twoją szafę

zweryfikowana
Posty: 316
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

17 paź 2011 - 19:33:41

ja od rodziców dostaje tylko na to, co naprawdę potrzebuje, jakieś buty zimowe, czy kurtka. wszystko inne sponsoruje sobie sama :) studiuję dziennie, nie jest łatwo, ale zawsze mam na swoje zachcianki :) to co mi się znudziło wystawiam na szafę, na allegro rzadziej, bo później mam za duże opłaty ;p oprócz tego robię biżuterię hand-made i tak się kręci, raz, jak na razie byłam na inwentaryzacji, ale jak mi się uda, to na pewno pójdę znowu :)
ze sprzedażą (ciuchów) na szafie jest różnie, czasem dłużej nic, a czasem w 1 dzień kilka :)

zweryfikowana
Posty: 375
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

18 paź 2011 - 00:30:46

Cytat
reggae
ja zarabiam tu, na szafie około 100 zł tygodniowo ;)

a to jak .. tutaj idzie zarabiać?

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

18 paź 2011 - 00:36:59

poszukaj jakiejś dodatkowej pracy, posprzedawaj ubrania w których nie chodzisz..rozejrzyj się..

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

18 paź 2011 - 00:40:27

To zależy jakie masz możliwości.
Jeśli masz coś cenniejszego- sprzedaj.
Teraz ciężko się sprzedaje bo ludzie mniej forsy mają.
Przedtem to jak była jakaś extra rzecz na szafie od razu szła, teraz zalega miesiącami...
Jakieś prace dorywcze...Trzeba kombinować, nikt nie mówił, że będzie łatwo. :)

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 14:22:55

Cytat
kiciek1985
może zostań galerianką...sorry za szczerość

ale się uśmiałam jak to przeczytałam, a co do wątku to odpowiedz brzmi zaskakująco prosto : do pracy idż



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-25 14:23 przez uczulonanamode.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 14:27:19

sprzedaj to w czym juz nie chodzisz, a za zarobione pieniadze kup nowe ciuchy.

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 14:42:25

Boożee,a ja co miesiąc martwię się czym zapłacę za szkołę i za co zrobię opłaty: D ale chyba jeszcze przyjdzie Ci na to czas.
raczej na cuda nie licz, nic za darmo ; )

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 14:48:53

Ja dostaje na ubrania od rodziców, ale wiadomo na te potrzebne czyli kurtka spodnie czy buty. Jak mam jakies swoje zachcianki tak jak ostatnio bluza adidas to zebrałam na nia sama sprzedając na szafie :P

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 17:27:10

japan-sklep.pl ! moje mega odkrycie ! z ciekawosci zrobilam tam drobne zakupy na zime i jestem mile zaskoczona , bardzo dobra jakosc materialow i przystepna cen ( WBREW POZOROM) , POLECAM DZIEWCZYNY!

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 17:31:05

Cytat
fifkaa92
Nie samymi ciuchami człowiek żyje...
a po dworzu w skarpetach chodzic nie ?Litości dziewczyny! Dziewczyna pyta jak zarobić nie jak ukraść

Skąd brać pieniądze na ubrania ?

25 paź 2011 - 17:32:29

ja pracuję ,mam stypendium specjalne i zasiłek pielęgnacyjny,babcia też mnie wspomaga :) a i jestem Liderem w avon ,z tego też mam kilka groszy. Może zapisz się do FM,oriflame , albo nawet avon ( nie robię reklamy) !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

która kurtka lepsza?