Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

21 minut temu

Budowa domu

26 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:22:42

Powiedzcie jaki krój sukienki jest odpowiedni dla grubasa ? Szukam sukienki na wesele, najlepiej wklejajcie zdjęcia oraz piszcie czy widziałyście podobne w sklepach ? Bo z internetu nie kupię.
W tym wątku możecie zobaczyć jak wyglądam ;/ http://forum.szafa.pl/53/3934545/_subject_.html

niezweryfikowana
Posty: 1.715
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:26:38

nie uważam żebyś była grubasem :)

może coś takiego tylko w jakimś żywszym kolorze?
poszukaj po galeriach, z pewnością coś znajdziesz :)



Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:28:13

Grubas ?
- Przynajmniej nie chuda tyczka.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:28:57

JagodziankaJ bardzo mi się podoba ta sukienka:)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:29:48

nie przesadzaj, nie powinnas nazywac sie ,,grubasem'' ; ) a co do sukienki to niestety nie pomoge, bo nie wiem : < ale masz ladne nogi, lydki, wiec napewno cos za kolana ledwo :)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:30:21

W tej to już w ogóle będę wyglądała jak bambaryła przez te hmm.. plisy na brzuchu. :( masakra.. byłam już w tylu sklepach..
madzzx dziękuję, dowartościowałaś mnie troszeczkę ;) Ale ja o sobie zdania nie zmienię dopóki nie uda mi się schudnąć, a idzie mi to jak krew z nosa ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:32 przez bl0ndie.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:32:37

a może coś odcinanego pod biustem i luźny doł z dekoltem???

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:31

w cale nie jesteś taka gruba nie przesadzaj :P no ta sukienka co JagodziankaJ pokazała jest fajna - ja u siebie mam kilka o kroju dla osoby z kształtami :P jeśli masz ochote to zajrzyj

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:44

"W tej to już w ogóle będę wyglądała jak bambaryła przez te hmm.. plisy na brzuchu. :( masakra.. byłam już w tylu sklepach.."

nie! jak bambaryła wyglądasz teraz w tej jasnej kiecce.
kup sobie dobrze dobrany biustonosz, bo to jest PODSTAWA, a potem myśl o kiecce. ten fason pokazany przez Jagodziankę jest super - portfelowy dekolt na szerokich ramiączkach i kiecka odcinana pod biustem to jest coś dla Ciebie. nie staniesz się za pomocą kiecki XSką, ale musisz mieć taką która podkreśli Twoją figurę mimo wagi, a ta obecna ją kaleczy.
coś bliżej ciała zdecydowanie.

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:33:56

hej ta sukienka jest stworzona dla Ciebie:): ja mam szerokie biodra i mam mase takich kiecek wszystko ładnie tuszuje uwierz mi na słowo tyle, że ja mam 178cm
Jagodzianka czy to jest zdjęcie z all? jak tak poproszę linka na priv takiej jeszcze nie mam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:35 przez TELLA79.

zweryfikowana
Posty: 408
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:36:31

masz bardzo łasne nogi, więc koniecznie je wyeksponuk a co do sukienki to może jakaś bardzie dopasowana taka żeby podkreślała wcięcie w taliibo ta rzeczywiście poszerz Cię w biodrach :)

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:38:28

hmm powiem tak ja całkiem niedawno miałam sporą nadwagę jednak na wesele wybrałam satynową sukienkę tubę w kolorze czarnym. Do tego założyłam mega wyszczuplającą bieliznę do samych piersi i wyglądało to świetnie żadnych fałdek etc. :) a jeżeli chodzi o sukienkę to może długość maxi ? odcięta pod biustem w serek?

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:43:12

Jasne pogrubia, ciemne wyszczupla i tu jest klucz. Od kroju sukienki też dużo zależy. Najlepiej, to prostą sukienkę ubrać. Wydaje mi się, że ładnie będziesz wyglądała w tej, co Jagodzianka przedstawiła.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:50:51

"a jeżeli chodzi o sukienkę to może długość maxi ? odcięta pod biustem w serek?"

odradzam. osoby z nadwagą zwłaszcza w okolicach brzucha w maxi wyglądają jak w namiotach. mimo wszystko to są kiecki przeznaczona dla osób o normalnej budowie ciała i w dół [wagowo].

zweryfikowana
Posty: 3.549
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka dla grubasa na wesele ??

13 lip 2011 - 18:52:12

również nie uważam żebyś była grubasem, sukienka podana przez osobę wyżej była by bardzo dobra :)
ja tez daje kilka fasonów, sama mam podobną tusze wiec wybrała bym sukienki w tych wzorach. mam taka ja ta różowa i naprawdę wygląda się w niej super pomimo tuszy.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-13 18:55 przez Shrekula.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

buty 41