Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

36 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Modowe blogi

14 cze 2011 - 17:55:40

Kochane czy tylko ja mam takie wrażenie czy tak naprawdę jest.Na jaki modowy blog nie wejdę widzę to samo wedgesy, czerwone spodnie, neonowe ubrania, różowe marynarki itd Czy te dziewczyny nie mają naprawdę własnego stylu i zgapiają jedna od drugiej? Może znacie jakieś blogi dziewczyn z naprawdę oryginalnym i swoim stylem??

Modowe blogi

14 cze 2011 - 17:58:46

Fakt, jeśli śledzicie pingera lub log spot to często wszystko podchodzi pod teraźniejsze trendy. Jednak ja lubię ten blog : http://spostrzega-nie.blogspot.com/ Myśle że jest autorka ma niesamowite wyczucie stylu :)

<moderacja - nie podajemy linków do swoich wątków! to jest spam!>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-15 08:54 przez moderator.

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:02:31

www.alicepoint.blogspot.com

moja ulubiona polska bloggerka

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:03:47

a przy prezentacji ciuchów na szafie bądź jakimś innym portalu poza blogiem tekst: ''wiecej na blogu''
:D
leje z tego :D

zweryfikowana
Posty: 6.040
Ostrzeżenia: 1/5

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:04:22

ja tam żadnego nie śledzę (oprócz swojego :D), ale jak czasem sobie powchodzę na blogi to wydaje mi się, że powstaje nowy styl "bloggerski", taki dosyć charakterystyczny i na ulicach nie widuję podobnie ubranych dziewczyn... Może ciągle w kółko to samo, ale mi się nawet podoba :) Poza tym taka jest moda na ten sezon, więc nic dziwnego, że bloggerki chcą żyć z zgodzie z trendami :)
a co do blogów to zapraszam do siebie marionetkomody.blogspot.com -> nie ma za dużo neonowych kolorów, koturn, różowych marynarek ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 18:04 przez ciuch-hunter.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:06:29

Cytat
henna
www.alicepoint.blogspot.com

moja ulubiona polska bloggerka

ja poczułam niesmak kiedy panna nazwała się trendsetterką.. może na maleńką [w swej świadomości] Polskę by się nadawała, ale żeby od razu? pyty..

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:06:59

Cytat
ciuch-hunter
ja tam żadnego nie śledzę (oprócz swojego :D), ale jak czasem sobie powchodzę na blogi to wydaje mi się, że powstaje nowy styl "bloggerski", taki dosyć charakterystyczny i na ulicach nie widuję podobnie ubranych dziewczyn... Może ciągle w kółko to samo, ale mi się nawet podoba :) Poza tym taka jest moda na ten sezon, więc nic dziwnego, że bloggerki chcą żyć z zgodzie z trendami :)
a co do blogów to zapraszam do siebie marionetkomody.blogspot.com -> nie ma za dużo neonowych kolorów, koturn, różowych marynarek ;)
dziękuje za zaproszenie

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:11:34

Cytat
matra
Cytat
henna
www.alicepoint.blogspot.com

moja ulubiona polska bloggerka

ja poczułam niesmak kiedy panna nazwała się trendsetterką.. może na maleńką [w swej świadomości] Polskę by się nadawała, ale żeby od razu? pyty..

myślę, że po nawiązaniu współpracy z P&B i odniesieniu innych poważniejszych sukcesów, może się tak nazwać

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:14:05

właśnie dzisiaj, jadąc komunikacją miejską przez centrum (jechałam z 20-30 min), zauważałam co chwilę, że dosłownie co druga albo trzecia dziewczyna/kobieta ma neonową bluzkę, różowo-łososiowo-pudrową :D nieba i chleba trochę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 18:17 przez robalowa1.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:18:32

Cytat
henna
Cytat
matra
Cytat
henna
www.alicepoint.blogspot.com

moja ulubiona polska bloggerka

ja poczułam niesmak kiedy panna nazwała się trendsetterką.. może na maleńką [w swej świadomości] Polskę by się nadawała, ale żeby od razu? pyty..

myślę, że po nawiązaniu współpracy z P&B i odniesieniu innych poważniejszych sukcesów, może się tak nazwać

nie wiem, nie śledzę jej, zainteresowana blogami modowymi byłam dwa lata temu z górką i wtedy jeszcze nie było szału wokół blogów na taką skalę, a to o czym pisałam to właśnie mniej więcej tamten okres..
Cytat
robalowa1
właśnie dzisiaj, jadąc komunikacją miejską przez centrum (jechałam z 20-30 min), zauważałam co chwilę, że dosłownie co druga albo trzecia dziewczyna/kobieta ma neonową bluzkę, różowo-łososiowo-pudrową :D nieba i chleba trochę :)

a co byś chciała? kwiatki wszystkim zbrzydły, więc coś trzeba nosić [; a że teraz neon jest kul, to mamy neon w sklepach i na ulicach [;



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-14 18:19 przez matra.

Modowe blogi

14 cze 2011 - 18:26:07

alicepoint fajnie się ubiera ;)
ja również przy okazji zaproszę do siebie indovinelloo.blogspot.com

Modowe blogi

14 cze 2011 - 19:50:59

Modowe blogi

14 cze 2011 - 20:06:38

purse'n'boots:D
albo ulubiony: 4ngsquared2.blogspot.com

Modowe blogi

14 cze 2011 - 21:49:48

Może ten Wam się spodoba http://futuristicchic.blogspot.com/

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

Modowe blogi

15 cze 2011 - 08:40:54

a no od zawsze ludzie starali się być modni... faktem jest, że na większości blogów mamy po prostu klony, ale znajdą się i perełki :) swój styl uważam za oryginalny na naszych ulicach ;) www.photoblog.pl/lolitai

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakolanówki - aż takie zło?