Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:10:23

Zreszto jesce placic kuache zwrotna bałabym sie cos tam z nia zrobie, moim zdaniem niezbyt fajny pomysl

zweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 3/5

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:20:44

Cytat
trinity22
taaak... to jeden wielki żart chyba ;) ... zwyczajnie bałabym sie wypożyczyć od ciebie kieckę ;)


cytat z regulaminu zły/b]

Pobrana kaucja zostanie zwrócona niezwłocznie na rachunek bankowy, z którego została zapłacona po zwrotnym otrzymaniu wypożyczonej rzeczy w stanie w jakim została wypożyczona. W przypadku nie dokonania zwrotu rzeczy, uszkodzenia lub zniszczenia rzeczy przez Użytkownika kaucja zostaje przez Wypożyczalnię zatrzymana, a uszkodzona lub zniszczona rzecz przesłana do Użytkownika. Tym samym Użytkownik dokonuje zakupu rzeczy za cenę, która jest równa sumie ceny wypożyczenia i pobranej kaucji.



Odesłałabym suknię w stanie idealnym a ty powiedziałabyś ,ze przyszła z wypaloną dziura po papierosie - która mogłaś zrobić sama - i nie zwracasz kaucji ;) odsyłasz zniszczoną rzecz i zostawiasz kasę dla siebie . sprytne ;)

Fajny regulamin.. ciekawe czy się ktoś "skusi" ...


kolejny cytat ,który mnie zaciekawił zły/b]

Bez pisemnej zgody lub zgody wyrażonej przez Wypożyczalnię w formie e-maila Użytkownik nie może oddać wypożyczonej rzeczy osobie trzeciej w podnajem ani bezpłatne używanie.

A jak to sprawdzicie ;) wypożyczam kieckę na weekend i kto wie ile i na kim imprez "obskoczy" ;)



i dalej zły/b]

Zabronione jest pranie, prasowanie i jakiekolwiek przerabianie wypożyczonych rzeczy.

A jak kieckę poplamię - i ci ja odeślę- to ty napiszesz,ze przyszła uszkodzona i zatrzymasz kaucję .. ;)



Nieźle się nakombinowałaś z czyjąś pomocą nad tym regulaminem ;D


To jest totalnie BEZ SENSU - już wolałabym za tą kaucję - kupic nową sukienkę i sprzedać ją zaraz po imprezie ... MNIEJ STRESU i kombinowania!




zgadzam się z Tobą..a co do ostatniego cytatu to jeśi sukienka przyjdzie pognieciona czy wymięta mam w niej iśc na wesele bo nie mogę jej wyprasować? ; )... bez sensu

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:21:22

Dla mnie to niezly pomysl na biznes i wykorzystanie drogich ubran ktore zawalaja nam szafe.Popieram takie pomyslowe osoby,jezeli sa chetni na wypozyczanie,to dlaczego tego nie robic.Trzymam kciuki.
Chociaz przedmowczyni tez ma sporo racji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 12:25 przez CzerwoneUsta.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:23:22

Jak dla mnie to to nie jest dobry pomysł. Po pierwsze jak już ktoś napisał jest to niehigieniczne i osobiście nie ubrałabym sukienku w której wcześniej chodziła taka masa dziewczyn. Po drugie bałabym się zapłacić tej kaucji zwrotnej, bo co jak jej nie zwrócisz? No a po trzecie jak też już ktoś wyżej napisał jak możesz te same rzeczy sprzedawać na szafie i jednocześnie wypożyczać? Takie rzeczy już na pewno nie nadają się do kupienia skoro nosiło je już wcześniej tyle osób.
Ja staram się nie pożyczać od nikogo ciuchów (wiadomo są sytuacje kiedy innego wyjścia nie ma), a swoje ciuchy pożyczam tylko kilku zaufanym osobom i też sporadycznie :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:34:53

Tak sobie mylse ze punkt odniesienia jest zalezny od punktu myslenia
I chyba mylicie teraz 2 wypozyczalnie--jest 1 od Dominiki i druga -ta lipsy


I taka refleksja mi sie narzuca --niby w uni jestesmy ale daleko nam z takim tokiem myslenia .
Laski sie boja o swoja kaucje ale raczej kiecka ktora kosztuje 255 funtow
http://www.karenmillen.com/Floral-print-draped-dress/Dresses/karenmillen/fcp-product/903000055951

jesli ci ktos wypozyczy bez zadnej kaucji --to bedzie po kiecce .
nie czarujmy sie ale jak czytam posty co po niektorych -to podziwiam ze ktoś chce wogole wypożyczać .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 18:58 przez crazyne35.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:36:43

Cytat
kimmi5555
Niby fajne, ale jeśli ktoś pożyczy i nie odeśle?
A jak pomyślę, że na tych imprezach jakieś 50 dziewczyn pociło się w tej sukience... przecież po każdej trzeba to uprać, co niekoniecznie jest dobre dla materiału, wiadomo, że prania niszcza ubrania. A Ty chcesz to jeszcze sprzedawać. 200 sukienek w szafie? Jesteś zwyczajną firmą podającą się za szafiarkę, bo nikt normalny nie ma ponad 200 sukienek w szafie... ? :]

To niehigieniczne i nigdy bym nie wypożyczyła sukienki, wiadomo, że w tym się tańczy, ucina krótki seksik ^^, poci się, plami róznym jedzeniem, a nawet wymiotuje, puszcza bąki i miałabym to założyc po iluś tam dziewczynach? O nie, nie...

I napisała to dziewczyna, która na profilu ma ' najchętniej ubieram się w SH '

W ciuchach z sh na pewno nikt nie ucinał 'krótkiego seksiku' ani tym podobnych, które wymieniłaś wyżej. Na pewno nie ;]

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:48:32

sukienki bardzo ładne, chetnie bym je przygarnela do siebie :) pomysl tez fajny, ale nie dla mnie.
ile by sukienka nie kosztowala, ja wole sobie kupic wlasna, a nie w cudzej latac.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 13:04:03

skoro sukienki są warte ok 300zł.. wypożyczenie ok. 30zł + kaucja 99zł... to jak ktoś ją zniszczy to będziesz bardzo stratna..

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 13:05:44

Cytat
Yagga_yo
Cytat
kimmi5555
Niby fajne, ale jeśli ktoś pożyczy i nie odeśle?
A jak pomyślę, że na tych imprezach jakieś 50 dziewczyn pociło się w tej sukience... przecież po każdej trzeba to uprać, co niekoniecznie jest dobre dla materiału, wiadomo, że prania niszcza ubrania. A Ty chcesz to jeszcze sprzedawać. 200 sukienek w szafie? Jesteś zwyczajną firmą podającą się za szafiarkę, bo nikt normalny nie ma ponad 200 sukienek w szafie... ? :]

To niehigieniczne i nigdy bym nie wypożyczyła sukienki, wiadomo, że w tym się tańczy, ucina krótki seksik ^^, poci się, plami róznym jedzeniem, a nawet wymiotuje, puszcza bąki i miałabym to założyc po iluś tam dziewczynach? O nie, nie...

I napisała to dziewczyna, która na profilu ma ' najchętniej ubieram się w SH '

W ciuchach z sh na pewno nikt nie ucinał 'krótkiego seksiku' ani tym podobnych, które wymieniłaś wyżej. Na pewno nie ;]

dokładnie to samo pomyślałam. Przecież w ciuchach z SH tez nie wiadomo ile i jakich osób chodziło i co w nich robiło...

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 13:16:20

ja jestem ciekawa czy ktoś to na serio wypożycza :) gadka gadką ale czy taki biznes na serio się kręci?

zweryfikowana
Posty: 752
Ostrzeżenia: 1/5

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 13:31:19

Też mi coś nie gra z rozmiarami ;p Nosisz wszystkie rozmiary? :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 13:36:20

Może i pomysł okej, ale może być tak że komuś tą sukienkę pożyczysz na wieczne nieoddanie ;p ludzie są różni, koleżanka/ przyjaciółka okej, ale obca osoba może to wykorzystać

niezweryfikowana
Posty: 156
Ostrzeżenia: 1/5

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 14:36:16

Ja bym wypożyczyła, ale sukienkę jakiegoś projektanta. Stać mnie wydać na kiecę 300 zł, ale nie 3 tys., dlatego na jakieś wesele założyłabym coś specjalnego, a nie sukienki, które może mieć każdy.


--------------------------------------------------------------------
Z kodem: 10b69123 zniżka na torebki ze strony: etorebka.pl.

zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 14:40:24

świtny pomysł! :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 15:22:28

:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 18:59 przez crazyne35.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

NEW YORKER reklamacja