Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:59:53

ja też jestem za, chętnie skorzystam:)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 13:05:06

pomysł świetny,ale myślę że w internecie to nie przejdzie bo za dużo się płaci za koszty przesyłki wiadomo jak nasza poczta polska sobie słono liczy.a po drugie masz tam naprawdę świetne sukienki,a wiadomo że trafiają się brudasy i niechluje i poniszczą.A może rozejrzyj się za nie drogim lokalem w swoim mieście i wypożyczaj na żywca bo pomysł świetny sama bym na pewno skorzystała gdyby coś takiego było u mnie.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 13:10:24

Niby fajnie, ale mnie to nie zachęca ;p
I po przejrzeniu sukienek, za żadną nie dałabym więcej, niż 200 zł, niektóre wyglądają, jak bazarkowe za 40 zł. Oczywiście, nie twierdzę, że zapłaciłaś za nie mniej, niż napisałaś...

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 13:14:03

Cytat
Poznanianka
A mi się jedno bardzo nie podoba!
Masz na swoim koncie wystawione te same sukienki co w wypożyczalni.
Chcesz je sprzedać na szafie a nadal są wystawione w wypożyczalni. Nie uważasz, że to nie jest fer?? Chcesz sprzedac sukienke którą nosiło mnóstwo kobiet hmm.... Niby nic złego ale jakoś tak głupio się patrzy na te twoje sukienki na sprzedaż myśląc właśnie o tym.

myśle podobnie! wystawiasz tu na sprzedaz ale czy piszesz że nosiło je iles tam osób? bo jak dla mnie twoje rzeczy sa zuzyte a nie używane i ja osobiście bała bym się kupić cokolwiek od Ciebie...
zastanawia mnie to jak liczysz jak ktos mieszka na drugim końcu polski i paczka z sukienką idzie tydzień tam i tydzień z powrotem? no i do tej ceny trzeba sobie doliczyc koszt przesyłki tam i z powrotem tak?? czyli cena ubrania/dodatku jest tak na prawde dwa razy wyzsza + ta kaucja która pobierasz (a ile wgl pobierasz?)... no i taka sprawa że niektóre twoje rzeczy w szczególności dodatki przewyzszają ceną nowe takie same (jak się doda koszt wypożyczenia, przesyłki i kaucji)... podam jako przykład ten wisiorek z koralików kaskadowy do wypozyczenia za 5 zł a tak na prawde na allegro nie kosztuje wiele więcej... moim zdaniem przez internet taka działalność się nie opłaca a sprzedawanie tyle razy znoszonych rzeczy za taką kwote tutaj jest po prostu niemoralne... no ale kazdy ma swoją moralnośc i mnie nie zachęcilas tym watkiem do kupowania/ wypozyczania u Ciebie:) to jest tylko i wyłącznie moja opinia i mam nadzieje że zostanie uszanowana:)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 13:53:44

Myślę, że pomysł fajny, ale...

Jeśli w tym czasie, kiedy wypożyczysz sukienkę X, ktoś ją tutaj kupi, a dostaniesz ją z powrotem zniszczoną, co wtedy?

I lepiej moim zdaniem sprawdziłaby się wypożyczalnia stacjonarna, ale życzę powodzenia.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 00:31:27

niezly pomysl

ja dzis znalazlam jeszcze jedna wypozyczalnie sukienek Asos i Lipsy

wyglada zachecajaaco--wypozyczal juz ktos tam?

www.wypozyczalnia-asos-lipsy.pl

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 00:37:01

Niby fajne, ale jeśli ktoś pożyczy i nie odeśle?
A jak pomyślę, że na tych imprezach jakieś 50 dziewczyn pociło się w tej sukience... przecież po każdej trzeba to uprać, co niekoniecznie jest dobre dla materiału, wiadomo, że prania niszcza ubrania. A Ty chcesz to jeszcze sprzedawać. 200 sukienek w szafie? Jesteś zwyczajną firmą podającą się za szafiarkę, bo nikt normalny nie ma ponad 200 sukienek w szafie... ? :]

To niehigieniczne i nigdy bym nie wypożyczyła sukienki, wiadomo, że w tym się tańczy, ucina krótki seksik ^^, poci się, plami róznym jedzeniem, a nawet wymiotuje, puszcza bąki i miałabym to założyc po iluś tam dziewczynach? O nie, nie...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 00:54 przez kimmi5555.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 00:44:36

Cytat
crazyne35
niezly pomysl

ja dzis znalazlam jeszcze jedna wypozyczalnie sukienek Asos i Lipsy

wyglada zachecajaaco--wypozyczal juz ktos tam?

www.wypozyczalnia-asos-lipsy.pl

jakbym miala dac za wypozyczenie około 100zł to wolałabym dołożyć parę groszy i kupić !!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 00:45 przez eva930.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 01:05:51

taaak... to jeden wielki żart chyba ;) ... zwyczajnie bałabym sie wypożyczyć od ciebie kieckę ;)


cytat z regulaminu zły/b]

Pobrana kaucja zostanie zwrócona niezwłocznie na rachunek bankowy, z którego została zapłacona po zwrotnym otrzymaniu wypożyczonej rzeczy w stanie w jakim została wypożyczona. W przypadku nie dokonania zwrotu rzeczy, uszkodzenia lub zniszczenia rzeczy przez Użytkownika kaucja zostaje przez Wypożyczalnię zatrzymana, a uszkodzona lub zniszczona rzecz przesłana do Użytkownika. Tym samym Użytkownik dokonuje zakupu rzeczy za cenę, która jest równa sumie ceny wypożyczenia i pobranej kaucji.



Odesłałabym suknię w stanie idealnym a ty powiedziałabyś ,ze przyszła z wypaloną dziura po papierosie - która mogłaś zrobić sama - i nie zwracasz kaucji ;) odsyłasz zniszczoną rzecz i zostawiasz kasę dla siebie . sprytne ;)

Fajny regulamin.. ciekawe czy się ktoś "skusi" ...


kolejny cytat ,który mnie zaciekawił zły/b]

Bez pisemnej zgody lub zgody wyrażonej przez Wypożyczalnię w formie e-maila Użytkownik nie może oddać wypożyczonej rzeczy osobie trzeciej w podnajem ani bezpłatne używanie.

A jak to sprawdzicie ;) wypożyczam kieckę na weekend i kto wie ile i na kim imprez "obskoczy" ;)



i dalej zły/b]

Zabronione jest pranie, prasowanie i jakiekolwiek przerabianie wypożyczonych rzeczy.

A jak kieckę poplamię - i ci ja odeślę- to ty napiszesz,ze przyszła uszkodzona i zatrzymasz kaucję .. ;)



Nieźle się nakombinowałaś z czyjąś pomocą nad tym regulaminem ;D


To jest totalnie BEZ SENSU - już wolałabym za tą kaucję - kupic nową sukienkę i sprzedać ją zaraz po imprezie ... MNIEJ STRESU i kombinowania!

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 11:10:03

Cytat
kimmi5555
Niby fajne, ale jeśli ktoś pożyczy i nie odeśle?
A jak pomyślę, że na tych imprezach jakieś 50 dziewczyn pociło się w tej sukience... przecież po każdej trzeba to uprać, co niekoniecznie jest dobre dla materiału, wiadomo, że prania niszcza ubrania. A Ty chcesz to jeszcze sprzedawać. 200 sukienek w szafie? Jesteś zwyczajną firmą podającą się za szafiarkę, bo nikt normalny nie ma ponad 200 sukienek w szafie... ? :]

To niehigieniczne i nigdy bym nie wypożyczyła sukienki, wiadomo, że w tym się tańczy, ucina krótki seksik ^^, poci się, plami róznym jedzeniem, a nawet wymiotuje, puszcza bąki i miałabym to założyc po iluś tam dziewczynach? O nie, nie...

ja mam 90 sukienek :I czyli jestem nienormalna : O

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 11:57:48

Regulamin chroni i kupujacego i sprzedajacego--dla mnie jest logiczne chyba ze
ze nie wysla ci popalmionej czy brudnej kiecki -zreszta ja widze co piszesz to od
razu mi sie nasuwa jedna mysl--kombinatorka .

tutaj cos podobnego
http://www.rent-a-bag.pl/

Ps: ja tez mam mase kiecek -oryginal-nie czuj sie osamotniona:-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 18:56 przez crazyne35.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:05:35

ALE PYTAN :) ogolnie pomysl podoba mi sie , ale zastanawia mnie jedna rzecz - mowisz ze sukienki sa Twoje , a sa we wszystkich rozmiarach wiec wszystkich chyba nie nosisz a watpie zebys kupowala specjalnie za duzy rozmiar:)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:07:55

tyle pytań, a żadnej odpowiedzi.. -_-
a w Twojej sondzie na stronie nawet nie ma odpowiedzi,
że to nie za ciekawy pomysł,
tylko 3 odpowiedzi - świetny pomysł, ale..
świetny pomysł, ale.. świetny..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-30 12:11 przez kaam_.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

30 kwi 2011 - 12:09:24

Mysle ze zdecydowanie za droga , 15 zł np sukienka jeszce oke ale 30. 40? moge kupic w sh taka za 10 zł albo dołozyc 30 zł i miec nowa a potem sprzedac

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dopasowane spodnie