Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

31 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 11:53:18

Hej Dziewczyny :) Z racji tego, iż w swojej szafie mam ok 200 sukienek i wiadomym jest że we wszystkich nie jestem w stanie chodzić a cały czas mam u siebie w domu tłumy koleżanek które pożyczają ode mnie non stop sukienki (na imprezy, na śluby, studniówki a nawet na zwykłe wyjścia na kawę) stwierdziłam, że założę sobie INTERNETOWĄ WYPOŻYCZALNIĘ SUKIENEK aby nie tylko moje koleżanki ale również Wy wszystkie z całej Polski mogłyście wypożyczać moje sukieneczki :)
Mam i sukienki i dodatki do nich (WISIORKI< TOREBKI) i również robię stylizacje, jakie dodatki pasują do konkretnej sukienki (zakładka=>porady stylistki)
moja stronka to:

www.szafa-dominique.pl
http://www.szafa-dominique.pl/

Co o tym myślicie?
Cały regulamin wypożyczania mam na stronce.
Wypożyczam dobowo lub jeżeli jest to weekend to na cały weekend i liczę weekend jako 1 dzień wypożyczenia a nie 3 dni.
Ceny od 20 do 40 zł za imprezę, za wypozyczenie. Rozmiary mam wszystkie.
No i jak? Co myślicie?



INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 11:59:18

Myślę że wolę dołożyć kolejne 30 czy 40zł i kupić sobie sukienkę dla siebie na "stałe", poza tym nie czułabym się komfortowo na imprezie w pożyczonej sukience, bo bym się bała, w końcu nigdy nie wiadomo czy mi się nie podrze nie popruje czy coś mi się na nią nie wyleje. No ale strona bardzo ładna i przejrzysta ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 11:59 przez AskaPM.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:14:24

Z reguły mam sukienki po 250 - 390 zł... takie raczej (w większości) wypożyczam :) czyli nie tak łatwo uzbierać 300 zł na sukienke... lepiej ją wypożyczyć za ułamek tej sumy np za 30 zł... i wyjść i się dobrze bawić, i nie martwić o jej pranie :) i tak jak kupisz sukienke to ją zakładasz raz... tak jest w moim przypadku, kupuje i zakładam raz... to już wolę wypozyczyć za 30 zł i ubrać na ten 1 raz i oddać i się nie martwić... wolę wydać 30 niż 300 .... :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:22:24

jak dla mnie fajna sprawa:) Np. ja na wesela czy przyjęcia na których obowiązują eleganckie stroje chodzę niezwykle rzadko, więc
a)nie opłaca mi się kupować drogiej eleganckiej sukienki skoro i tak nie będę miała wielu okazji by w niej chodzić
b)jak już jakąś kupię to nie chcę jej ubierać po roku drugi raz bo jest na wszystkich zdjęciach z poprzedniej imprezy :P

czyli dla mnie wypożyczenie to idealne rozwiązanie :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:24:15

hmm np 40 zł za dzien . I dajmy na to chcę ją na sobotę . wiadomo w niedziele poczta jest zamknięta , i nie moge wyslac sukienki . czyli muszę placic 80 zl ?

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:31:50

Podoba mi sie ten pomysł !! :)))
ale trzeba brac pod uwage ile poczta idzie , wiec ty liczysz jeden dzien od dnia wysłania czy od dnia dostania tej sukienki?..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:34 przez pluum.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:35:15

Cytat
littlemiss
Z reguły mam sukienki po 250 - 390 zł... takie raczej (w większości) wypożyczam :) czyli nie tak łatwo uzbierać 300 zł na sukienke... lepiej ją wypożyczyć za ułamek tej sumy np za 30 zł... i wyjść i się dobrze bawić, i nie martwić o jej pranie :) i tak jak kupisz sukienke to ją zakładasz raz... tak jest w moim przypadku, kupuje i zakładam raz... to już wolę wypozyczyć za 30 zł i ubrać na ten 1 raz i oddać i się nie martwić... wolę wydać 30 niż 300 .... :)

Ok no to jeszcze gorzej, bo poplamię nie spierze się i nagle muszę zapłacić za nią 300zł ;-) tak do tego podchodzę bo ogólnie nie pożyczam nic od nikogo ani nie pożyczam już swoich rzeczy, ale na pewno taki pomysł spodoba się większości ;-)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:35:37

wypożyczanie skończy się jak ktoś nie odda :P albo zniszczy... To będziesz z każdą osoba spisywać umowę, czy jak?

a poza tym stara maksyma, która nie raz mi się w życiu sprawdziła - dobry zwyczaj, nie pożyczaj :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-25 12:36 przez phie.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:38:28

Cytat
karolinka1108
hmm np 40 zł za dzien . I dajmy na to chcę ją na sobotę . wiadomo w niedziele poczta jest zamknięta , i nie moge wyslac sukienki . czyli muszę placic 80 zl ?

Przecież napisała że weekend liczy jako jeden dzień czyli 40 zł a nie 3 dni...

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:43:15

mhhh...pomysł może i ciekawy ale nie dla opcji internetowej... ktos nie odda, wyśle poplamioną,śmierdzącą albo wypaloną dziurą po papierosie i jak będziesz się domagać pieniążków?

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:44:56

Wiesz co...fajny pomysł z tym masz;) .Na pewno jest to jakieś dobre rozwiązanie dla tych,którym później w szafie leżą te sukienki.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:51:02

Cytat
GaBrYsiAa1996
mhhh...pomysł może i ciekawy ale nie dla opcji internetowej... ktos nie odda, wyśle poplamioną,śmierdzącą albo wypaloną dziurą po papierosie i jak będziesz się domagać pieniążków?

dlatego pobiera kaucję zwrotną. Która ubezpiecza ją na wypadek ewentualnego zniszczenia sukienki.

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:55:02

Cytat
Paulkaa
Cytat
GaBrYsiAa1996
mhhh...pomysł może i ciekawy ale nie dla opcji internetowej... ktos nie odda, wyśle poplamioną,śmierdzącą albo wypaloną dziurą po papierosie i jak będziesz się domagać pieniążków?

dlatego pobiera kaucję zwrotną. Która ubezpiecza ją na wypadek ewentualnego zniszczenia sukienki.

w jakiej wysokości? pytam tak z czystej ciekawości :)

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:57:25

moim zdaniem super sprawa

INTERNETOWA WYPOZYCZALNIA SUKIENEK

25 mar 2011 - 12:58:43

A mi się jedno bardzo nie podoba!
Masz na swoim koncie wystawione te same sukienki co w wypożyczalni.
Chcesz je sprzedać na szafie a nadal są wystawione w wypożyczalni. Nie uważasz, że to nie jest fer?? Chcesz sprzedac sukienke którą nosiło mnóstwo kobiet hmm.... Niby nic złego ale jakoś tak głupio się patrzy na te twoje sukienki na sprzedaż myśląc właśnie o tym.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dopasowane spodnie