Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:30:02

Witam :) próbowałam znaleść odpowiedz na forach w sieci i tu na szafie ale niestety nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie. Mam sukienke w kolorze takim cielistym jasno beżowym, jest bardzo delikatna i nie mam pojecia jaki krawat powinien mieć mój partner? i Czy w ogóle musi miec koniecznie pod kolor sukienki? on ma garnitur klasyczny czarny i chyba bedzie mial białą koszulę, i co do tego, beżowy krawat? zastanawiam sie jak to bedzie wyladało? podpowiedzcie cos?? :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-26 11:39 przez agraffka_.

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:38:48

sa trzy opcje:
1: on ubiera kremowa koszulę, kolor zblizony do Twojej sukienki i krawat w ciemne prążki lub inne delikatne fajne wzorki
2: on ubiera biała koszulę i krawat w kolorze ciemnym dowolnym z motywem jasnym na nim
3: on ubiera ciemną koszulę i jasny krawat ale to juz trzeba dobrac idealnie, żeby nie wyszło pstrokato

Zanim wybierzesz pomyśl jaką ma karnację partner i w czym mu będzie lepiej;-))
aha, i nie zapomnij, żeby się dobrze bawić, bo to jest chyba ważniejsze od wyglądu prawda?
p.s. a jak zgubi krawat ;-p

powodzenia!!!

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:42:13

Ja byłam na weselu, gdzie dziewczyna miała wlaśnie kremową sukienkę, a partner brązową koszulę i kremowy krawat idealnie dopasowany kolorystycznie do jej kiecki i jasny garnitur.

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:42:51

dzieki :) naprawde mi pomogłaś :D obgadam te opcje z chłopakiem i zapytam poprostu w której z opcji on sie bedzie czuł najlepiej:))

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:50:39

według mnie to biała koszula i czarny prosty krawat ;)
lub bezowy, karmelowy , kapuczino czy cos takiego ;) tak jak kolor twej sukienki ;D
ale chyba najlepiej by był normalny czarny ;D

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:53:24

pójdz do sklepu wez biala koszule i poprzymierzaj do niej krawaty które pasuja kolorem do twojej sukienki i wtedy sama zobaczysz który najlepiej pasuje, my z mezem zawsze tak robimy, dobrze by było zebyscie mieli te same kolory ale tez nie bedzie tragedia jesli nie bedziecie pod siebie ubrani :)

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 11:56:43

ale po co? facet to nie torebka zeby pasowal do kiecki czy butow :/ skad taka "moda"? kazda osoba jest indywidualnoscia i ubiera to w czym dobrze wyglada. nie jestescie blizniakami tylko partnerami

jaki krawat do cielistej sukienki??

26 sty 2011 - 12:03:10

ja bym go widziała klasycznie do takiej sukienki :) czarny garniak , miała koszukal, czarny krawat zeby nie przekombinować :)

jaki krawat do cielistej sukienki??

30 sty 2011 - 10:51:21

właśnie tak planowaliśmy że pójdziemy razem do sklepu i coś wybierzemy, bo On mówił że i tak musi kupić sobie nową koszule to coś dobierzemy w sklepie, ale pewnie nie będziemy kombinować za bardzo.Biała koszula lub jakaś taka kremowa + czarny krawat :) ważne zebyśmy sie bawili dobrze :))

jaki krawat do cielistej sukienki??

30 sty 2011 - 11:06:05

Cytat
mc85
ale po co? facet to nie torebka zeby pasowal do kiecki czy butow :/ skad taka "moda"? kazda osoba jest indywidualnoscia i ubiera to w czym dobrze wyglada. nie jestescie blizniakami tylko partnerami

Właśnie dlatego, że są parą i tworzą całość. To dobrze wróży na przyszłość, że szukają przysłowiowego wspólnego mianownika.
W dobrym sklepie z odzieżą męską na pewno doradzą jak dobrać koszulę i krawat . Sama się o tym przekonałam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-30 11:07 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

EMU- ktoś jeszcze nosi?