Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:16:31

Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:20:47

mam takie i jest sztuczne

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:23:02

a nie możesz po prostu zapytać?

napisz: Witam czy to futro jest parwdziwe?
jesli odp będzie twierdzaca to napisz a szkoada, chcialam sztuczne... i w ten spoob dowiesz sie kto sie uczciwie przyzna ze ma sztuczne..
a tak swoja droga to raczej to sztuczne są <moim zdaniem>

niezweryfikowana
Posty: 390
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:23:05

Cytat
matra
Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg
Mi się podobają te ogonki są HOT, ale jesli są z prawdziwego futra to mają wielkie not dla mnie.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:23:11

Cytat
angelus86
mam takie i jest sztuczne
mogę wiedzieć gdzie kupiłaś?
Cytat
martys1602
a nie możesz po prostu zapytać?

napisz: Witam czy to futro jest parwdziwe?
jesli odp będzie twierdzaca to napisz a szkoada, chcialam sztuczne... i w ten spoob dowiesz sie kto sie uczciwie przyzna ze ma sztuczne..
a tak swoja droga to raczej to sztuczne są <moim zdaniem>
na aukcjach jest wyraźnie napisane, że jest prawdziwe, a wystawiają takie ogonki różne osoby.
kupię takie chętnie, byleby sztuczne. ten dodatek do torebki to jedyny rodzaj futra jaki mi się podoba.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 20:25 przez matra.

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:25:13

jakies 5 lat temu w diversie :) nie mialam pojecia, ze nadal bedzie na topie. jest sliczne, tylko juz ciut zmechacone :)
http://allegro.pl/ogon-lisi-lisa-kita-hm-hit-divided-nowos-i1296267361.html zobacz to. na pewno jest sztuczne



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-29 20:29 przez angelus86.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:28:57

Cytat
angelus86
jakies 5 lat temu w diversie :) nie mialam pojecia, ze nadal bedzie na topie. jest sliczne, tylko juz ciut zmechacone :)
ah to chyba wiem który, ale ten akurat mi się nie podoba.

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:30:43

za 30 zł nie dostaniesz prawdziwgo futra za prawdziwe musiała byś zapłacic duzo duzo więcej

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:35:55

Cytat
kiciakk91
za 30 zł nie dostaniesz prawdziwgo futra za prawdziwe musiała byś zapłacic duzo duzo więcej
mam nadzieję. nic no jak się zdecyduję to pewnie jeszcze będę faktycznie wysyłała maile z pytaniami..

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 20:40:22

Cytat
Aguszja
Cytat
matra
Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg
Mi się podobają te ogonki są HOT, ale jesli są z prawdziwego futra to mają wielkie not dla mnie.
a jesz mieso , nosisz skorzane buty i kurtki ??

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 21:04:23

Cytat
agata74
Cytat
Aguszja
Cytat
matra
Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg
Mi się podobają te ogonki są HOT, ale jesli są z prawdziwego futra to mają wielkie not dla mnie.
a jesz mieso , nosisz skorzane buty i kurtki ??

Owszem, ponieważ człowiek został stworzony po to,aby jeść ludzkie mięso. Ale nie został stworzony po to aby katować zwierzęta dla własnej pychy i pieniędzy, tak cholera ciężko to pojąć? Jem mięso i noszę skórzane buty, ale moje buty są robione ze skóry zwierzęcia, które jem, a norek czy lisów NIE JADAM.

futerkowy ogon

29 paź 2010 - 21:14:59

Owszem, ponieważ człowiek został stworzony po to,aby jeść ludzkie mięso. Ale nie został stworzony po to aby katować zwierzęta dla własnej pychy i pieniędzy, tak cholera ciężko to pojąć? Jem mięso i noszę skórzane buty, ale moje buty są robione ze skóry zwierzęcia, które jem, a norek czy lisów NIE JADAM.[/quote]brrrrr........kanibalizm??a swoja drogo co kogo obchodzi jakie futro ktos chce/jesli dziewczyna chce sztuczne to jej sprawa-najprosciej poszukac w sh kolnierz i samemu zrobic taki ogonek,albo kupic kawalek futerka w sklepie

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 12:28:43

Cytat
annula
Owszem, ponieważ człowiek został stworzony po to,aby jeść ludzkie mięso. Ale nie został stworzony po to aby katować zwierzęta dla własnej pychy i pieniędzy, tak cholera ciężko to pojąć? Jem mięso i noszę skórzane buty, ale moje buty są robione ze skóry zwierzęcia, które jem, a norek czy lisów NIE JADAM.
brrrrr........kanibalizm??a swoja drogo co kogo obchodzi jakie futro ktos chce/jesli dziewczyna chce sztuczne to jej sprawa-najprosciej poszukac w sh kolnierz i samemu zrobic taki ogonek,albo kupic kawalek futerka w sklepie[/quote]

jezu nie! :D
o zwierzęce mi chodziło oczywiście [;
a co do reszty - cóż, zgadzam się..

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 12:35:03

ja kupiłam na all za 30 zł i jest prawdziwy.
najlepiej zapytać sprzedającego, jeśli masz wątpliwości.

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 12:39:31

dziś w ciucholandzie dostawa futer i takie biedne zdechłe fretki z łapkami wisiały....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Na ile oceniacie ?