Obecnie rozmawiamy o:

ABORCJA

gorący temat

kosmetyki samochodowe

35 minut temu

dresy na ulice

46 minut temu

Studia online

59 minut temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 12:41:20

ja mam taki brelok i robię tez takie na zamówienie



futerkowy ogon

30 paź 2010 - 16:33:29

Cytat
matra
Cytat
agata74
Cytat
Aguszja
Cytat
matra
Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg
Mi się podobają te ogonki są HOT, ale jesli są z prawdziwego futra to mają wielkie not dla mnie.
a jesz mieso , nosisz skorzane buty i kurtki ??

Owszem, ponieważ człowiek został stworzony po to,aby jeść ludzkie mięso. Ale nie został stworzony po to aby katować zwierzęta dla własnej pychy i pieniędzy, tak cholera ciężko to pojąć? Jem mięso i noszę skórzane buty, ale moje buty są robione ze skóry zwierzęcia, które jem, a norek czy lisów NIE JADAM.
ludzie ludzi katuja a ty wyjezdzasz z katowaniem zwierzat. i jaka masz pewnosc co jesz i czy nie zawiera to dziwnego miesa :P .uwazam ze skoro ktos tego lista zabil i zdarl z niego futro to dobrze jest wykorzystac w calosci futro lacznie z ogonem . z reszta ja mam odmienne poglady i uwazam ze jak ktos nosi futro bo jest zmarzluchem a nie dla szpanu to jest to ok . poza tym takie futro zjedza mole a te kurtki pseudo ekologiczne beda sie rozkladac 1000 lat nie wspomne ze przy wyrobie tych nowoczesnych kurtek dostarcza sie duzo szkodliwych zwiazkow do przyrody .

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 16:38:59

W Zakopanem są takie ogonki z prawdziwego futra za 30zł. No i widać że to prawdziwe bo widać kawałek skórki.

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 16:40:22

ja takie widzialam w sh za 8zł nie wiem czy sztuczne czy prawdziwe i załuje ze nie kupiłąm..

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 16:43:21

Nie wiem co w tym fajnego;/ Dla mnie futro sztuczne czy prawdziwe kojarzy się tylko z jednym......cierpieniem niewinnych zwierząt

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 17:42:11

mój ogonek jest z futerka naturalnego. pewnie niektórych to zdenerwuje....



futerkowy ogon

30 paź 2010 - 17:45:37

Wydaje mi sie ze za taka cene to jest sztuczne

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 17:45:39

mnie sie nie podoba

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 17:49:38

Cytat
matra
Cytat
agata74
Cytat
Aguszja
Cytat
matra
Dziewczyny, czy tego typu ogony doczepiane do torebek są wszystkie naprawdę z prawdziwego futra? Kosztują średnio 25-30zł, więc dosyć tanio,a mimo to na każdej aukcji określane są mianem prawdziwego ogona. To prawda? Rzygać mi się zachciało, chciałam sobie kupić coś takiego, ale teraz już sama nie wiem, bo ktoś musiałby midać100% zapewnienie, że futro jest sztuczne.
Co o tym myślicie?


http://i.pinger.pl/pgr154/d75712de00095e754c88c568/lisi%20ogon.jpg
Mi się podobają te ogonki są HOT, ale jesli są z prawdziwego futra to mają wielkie not dla mnie.
a jesz mieso , nosisz skorzane buty i kurtki ??

Owszem, ponieważ człowiek został stworzony po to,aby jeść ludzkie mięso. Ale nie został stworzony po to aby katować zwierzęta dla własnej pychy i pieniędzy, tak cholera ciężko to pojąć? Jem mięso i noszę skórzane buty, ale moje buty są robione ze skóry zwierzęcia, które jem, a norek czy lisów NIE JADAM.

LUDZKIE@_@?
mniam mniam : 3

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 17:51:37

a mi sie podoba. moj chlopak jest mysliwym i takie "liski" wcale nie sa pozyteczne, bo tylko wscieklizne roznosza wsrod innych lesnych zwierzat. ogolnie sa po ochrona, ale gdy juz sie strzeli takiego, to futerko zdejmuje sie, gdy jest ono juz martwe, wiec nie umiera w zadnych katuszach.. a co to innych futer. dziczyzne, sarnine, jagniecine i wiele wiele innych roznych gatunkow mies tez sie je i zgadzam sie z dziewczyna, ktora napisala, ze takie zabite zwierze, mozna wygorzystac do konca ;)

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 18:19:15

Cytat
leluma
mój ogonek jest z futerka naturalnego. pewnie niektórych to zdenerwuje....
leluma z jakiego zwierzaka takie ladne futerko

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 19:55:24

Cytat
agata74
Cytat
leluma
mój ogonek jest z futerka naturalnego. pewnie niektórych to zdenerwuje....
leluma z jakiego zwierzaka takie ladne futerko
już kiedyś poruszałyśmy tę kwestię;( szynszolowego życia:(

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 19:59:05

ja mam sztuczny z h&m, ładnie to wygląda
ale nigdy nie kupiłabym prawdziwego :c

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 20:01:51

paranoja.

futerkowy ogon

30 paź 2010 - 20:04:47

Ogon z prawdziwego futra za 30 zł ? Pfff . Prawdziwy to koszt okolo 150 zł, minimum.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto kupuje zestawy?