Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 16:25:06

oddaj plaszcz, daj kumpeli kupon zeby kupila go znowu tylko ze znizka ;)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 16:33:19

Cytat
nasty_89
Cytat
dzwooneczek
Cytat
nasty_89
Ale to nie wyklucza tego, że w komputerze będzie dokładniejsza informacja - np. jak znajdzie daną transakcję. W końcu po czymś wyszukują czy mają na stanie dany rozmiar.. Muszą więc mieć odznaczone co sprzedali.

Nie łatwiej (i bezpieczniej) wysłać godzinę po zwrocie mamę/siostrę/chłopaka po ten płaszcz? Może akurat nikt nie wykupi, a nie okaże się że kombinowałaś, żeby okazało się, że rozmiar im się nie zgadza..
Ale jak może być dokłądniejsza informacja, skoro oni przecież skanują kod kreskowy który jest taki sam w ptzypadku obu rzeczy:)

Skoro kody są takie same, to mogą wklepywać rozmiar ręcznie - wydaje mi się, że można u nich poprosić o sprawdzenie dostępności rozmiaru, a skądś muszą takie informacje mieć.
No właśnie nie można:) Ja sprawdzałam parę razy, to oni po prostu dzwonią do innej galerii i pytają się czy jest taki rozmiar i opisują czego.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 16:40:15

ale co w tym złego ze kupi go na promocji?? i zaoszczedzi te 40 czy iles? h&m na tych 40 zł napewno nie ucierpi .. ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 16:43 przez fuksja20.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 16:44:45

Zapewne ktoś już to pisał, ale chyba najprościej będzie jak oddasz go najpierw, a następnie jak już go odożą na półkę, poprosisz kogoś o kupienie Ci go ze zniżką szybciutko ;).

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 16:52:36

Ja osobiście nie odważyłabym się na coś takiego, umarłabym ze strachu jakby mieliby się zorientować i robić jakieś problemy;) Jeśli jesteś pewna że Ci się uda rób jak uważasz w końcu 100zł piechotą nie chodzi...

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:03:48

oddaj płasz, zwrocą ci kasę a następnie idź/jedź do innego sklepu h&m i kup tam jesli będzie ten rozmiar ;p

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:07:21

Cytat
agaii
oddaj płasz, zwrocą ci kasę a następnie idź/jedź do innego sklepu h&m i kup tam jesli będzie ten rozmiar ;p
Jeśli to było by tak proste to nie pytałabym się o ten paragon...Niestety płaszczyk w moim rozmiarze był ostatnim w Krakowie i nigdzie więcej go nie dostanę, stąd moje pytanie tutaj.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:10:39

oddaj go i sprawdz w innym h&m czy czasem nie ma twjojego rozmiaru !

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:12:32

Cytat
aguuuuus
oddaj go i sprawdz w innym h&m czy czasem nie ma twjojego rozmiaru !
Jeszcze raz napisze...Chodzi o to, że w moim rozmiarze był ostatni w całym Krakowie i z tego co wiem, te płaszczyki nie były wszędzie dostępne (w każdym H&M).

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:24:37

pamiętaj, że musisz mieć wszystkie metki papierowe + paragon

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:30:03

Cytat
nasty_89
W sklepach często są 'ich oznaczenia'. Jak pracowałam w salonie z garniturami to rozmiary były oznaczone cyframi i były w długim kodzie.. np. 40460456058665645 - najpierw było oznaczenie modelu, potem rozmiaru, koloru etc.. A dla kogoś kto nie pracował tam nie było to w ogóle czytelne, więc nie masz pojęcia jaki towar mają na paragonie. Wzięłam swój ostatni paragon z HM i tam każdy produkt ma oznaczenie - 13 cyfrowy kod. Raczej na pewno jest tam oznaczenie rozmiaru, dlatego że sprzedając w systemie musi być 'zaznaczone' co zostało sprzedane - potem przecież to rozliczają i muszą mieć w systemie co jest dostępne i w jakim rozmiarze.

No i pamiętaj, że zwrotu nikt Ci nie przyjmie bez kompletu metek, więc jeśli nosiłaś płaszcz, to nie masz po co tam iść.


No i pomysł.. głupi to mało powiedziane. Trzeba było nie kupować. Przecież to oczywiste, że za jakiś czas rzecz może być w promocji, a potem będzie przeceniona.

no masz rację 13 cyfrowy kod jest :D to fajnie wiedziec jak oni to robią :D

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 17:36:43

Cytat
mayj91
Cytat
nasty_89
W sklepach często są 'ich oznaczenia'. Jak pracowałam w salonie z garniturami to rozmiary były oznaczone cyframi i były w długim kodzie.. np. 40460456058665645 - najpierw było oznaczenie modelu, potem rozmiaru, koloru etc.. A dla kogoś kto nie pracował tam nie było to w ogóle czytelne, więc nie masz pojęcia jaki towar mają na paragonie. Wzięłam swój ostatni paragon z HM i tam każdy produkt ma oznaczenie - 13 cyfrowy kod. Raczej na pewno jest tam oznaczenie rozmiaru, dlatego że sprzedając w systemie musi być 'zaznaczone' co zostało sprzedane - potem przecież to rozliczają i muszą mieć w systemie co jest dostępne i w jakim rozmiarze.

No i pamiętaj, że zwrotu nikt Ci nie przyjmie bez kompletu metek, więc jeśli nosiłaś płaszcz, to nie masz po co tam iść.


No i pomysł.. głupi to mało powiedziane. Trzeba było nie kupować. Przecież to oczywiste, że za jakiś czas rzecz może być w promocji, a potem będzie przeceniona.

no masz rację 13 cyfrowy kod jest :D to fajnie wiedziec jak oni to robią :D
Jest, ale niezależnie od rozmiaru jest on taki sam...

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 18:39:05

i wymieniłaś te płaszcze?;D

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 18:41:12

Cytat
Paranormalnaaa
i wymieniłaś te płaszcze?;D
Jeszcze nie, dzisiaj kupiłam rozmiar 40 żeby posprawdzać te metki, jutro pójdę oddać.
Cytat
Paranormalnaaa
i wymieniłaś te płaszcze?;D
Już wymieniłam i powiem, że nie było żadnych problemów:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 14:31 przez dzwooneczek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szafa zmienia.....