Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 07:00:52

Padłam czytając posty osób wielce uczciwych i straszących autorkę wątku policją, wykroczeniem, mandatem etc. etc. :/

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 07:15:43

Dla mnie były takie miłe sprzedawczynie że powiedziały "tej promocji już nie ma" :///

Rób jak chcesz, ale to raczej oszustwo jest. Jak cie złapia to milo nie bedzie

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 07:55:47

Najbardziej śmieszy mnie to, że chcesz za wszelką cenę udowodnić sobie, że jesteś mądra i świetnie to wymyśliłaś, ale jak dziewczyny piszą prawdę, tego już do świadomości nie przyjmujesz. Moim zdaniem to oszustwo nie tylko ze strony prawnej, bo to twoja sprawa, ale najbardziej względem innych. Uważam, że nie powinnaś wymieniać płaszcza i ryzykować, ale cóż, zrób jak chcesz..

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 08:13:15

dzwoneczek musisz popatrzeć na swój paragon czy jest tam rozmiar, ja sprawdzam właśnie moje paragony z H&M i nie mam podanego rozmiaru, ale może ten kod je zawiera? Zawsze możesz kupić ten ze zniżką i sprawdzić oby dwa paragony, jak coś to oddasz ten za 75% i wyjdziesz na ZERO :)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 08:18:07

Właśnie,ja też uważam,że powinnaś iść z kimś kto kupi ten płaszcz po oddaniu z Twoim rabatem. Na pewno ktoś znajdzie czas,żeby Ci pomóc :)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 08:22:58

Co Ty kombinujesz dziewczyno? Daj sobie lepiej spokój z takimi matactwami,bo narobisz sobie problemów..

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:07:11

a nie cos mi sie pomyliło oni przyjmują zwrot z paragonem i kasuja metke.. wiec niekoniecznie musi byc na paragonie info o rozmiarze ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 09:13 przez ptasiek84.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:16:38

lol, zal mi Ciebie.. jednego dnia kupujesz cos za 200 zl, a nastepnego dnia jest promocja -50% i kosztuje 100 zl.. to Twoja strata, nikt Ci nie kazal kupowac, moglas poczekac..

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:21:13

gratuluję!!!!! moralność minus tysiąc!!!!!!!!! to wszystkie jesteście uczciwe bo ktoś Wam na ręce patrzy? a gdy nikt nie widzi to można oszukiwać? masakra!!!! i wszystkie się reklamujecie jako uczciwe szafowiczki? i co z tego, ze promocja po dwóch dniach? miałaś pecha po prostu! gdybyś wiedziała, że się przewrócisz to byś się położyła, nie? MASAKRAAAAAA W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:32:25

aha no ja tez na taki pomysł bym nie wpadła ;] jak cos kupuje to po prostu wiem ze moge sobie pozwolić wydać taka kwotę na tą dana rzecz.
A jeśli uważam ze cos jest za drogie i nie warte swojej ceny to jej po prostu nie kupuje... nie zgadzam sie z opiniami typu - sieciowki tez nas oszukuja bo te ciuchy są tańsze a nakładaja duze marze - Nikt nam pistoletu do głowy nie przykłada gdy idziemy na zakupy i nikt nas nie zmusza do kupowania tych rzeczy jesli uwazamy ze sa Relatywnie za drogie - Proste prawda? Ale widze ze niektorzy nie umieja sie z tym pogodzić ....

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:33:52

Cytat
ptasiek84
a nie cos mi sie pomyliło oni przyjmują zwrot z paragonem i kasuja metke.. wiec niekoniecznie musi byc na paragonie info o rozmiarze ...

Na paragonie nie ma info o rozmiarze, ale musi być ten sam kod co i na metce towaru... zawsze to sprawdzają. Więc sprawdź dokładnie czy, aby na pewno te płaszcze mają takie same kody na metce. Żeby potem nie było obciachu przy kasie, że na paragonie widnieje inny kod niż na metce ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 09:42 przez kasiek87.

zweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:38:36

ja na taki akurat krok nie odważyłabym sie:) tylko dlaczego wszystkie nazywacie ją oszustką?jesteście takie święte? wiele dziewczyn sprzedaje na szafie ubrania z metką nowe po droższej cenie(kupują w hurtowni awanti a potem handlują na allegro lub szafie)nie płacąc podatku i nie mając zarejestrowanej działalnośći.Wiele z nas kombinuje,ale jak przyjdzie co do czego to każdemu coś wytkniecie byle nie sobie!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 09:40 przez xyz88.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 09:45:13

tak ale kod produktu jest ten sam dla kazdego rozmiaru tego produktu- (przynajmneij jak kiedys pracowałam w sklepie to tak bylo) wpisując kod w system wyskakiwały wszystkie rozmiary tego produktu.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 10:06:50

W h&m nie ma podanego rozmiaru na paragonie kupiłam sukienkę i tylko jest napisane sukienka i cena to wszystko i masz 28 dni na zwrot zakupionego nieużywanego towaru z paragonem bez podawania przyczyny powodzenia pozdrawiam

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 10:08:09

Myslalam ze kazdy ma swoja moralnosc i sumienie, ale widze ze moher nie spi...geeeeeeeeeeee dziewczyny wyluzujcie z tym kodeksem karnym i straszeniem .........zenada

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SH Białystok