Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:50:02

Cytat
male_p
rozumiem, co chcesz zrobić, ale podejrzewam, że ilość ubrań wystawionych po cenie promocyjnej również jest ograniczona i kontrolowana. Przecież nie jest tak, że ciuchy sprzedaje się na tony bez rozliczania ilości. A kod kreskowy w zależności od tego, czy kupujesz towar normalnie, czy w promocji, pokazuje informację o cenie, chyba, że naliczają przy kasie rabat. Ale faktycznie, jeśli masz paragony bez metek, to raczej nie da się tego sprawdzić.
Nie, bo to nie jest towar na promocji...To jest kupon rabatowy ze strony internetowej do wykorzystania w H&M na całą kolekcję. Oni ręcznie robią rabat, jakbym nie miała kuponu to cena byłaby normalna.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:50:20

Cytat
gerda1218
powiem ci co tutaj jest wykoczeniem.że jak go kupić 25 % taniej i zwrócisz za cenę normalną to jak się panie sprzedawczynię zorientują a napewno tak będzie to wezwą policję.i wtedy sierżanci przyjeżdżają.dostajesz mandat za oszustwo spisują twoje dane koleżanko.i już figurujesz w kartotece policyjnej.


hahahaha co za glupota

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:51:17

nie wiem czy tak od razu ale na drugi dzien bedzie tylko szukaj dokladnie bo jak odwiesza to moze byc wszedzie a sprzedawczynie zawsze mowia ze jak nie ma tam gdzie inne to juz nie ma, bo im sie nie chce szukac

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:00:45

Oj kochana kombinujesz jak tylko mozesz! Ale troszke Cie rozumiem, bo czasem tez cos kupie w normalnej cenie a za kilka dni bęc jakas promocja. A pozniej Ci na Szafie pisza - ale drogo sprzedajesz, widzialam taniej w sklepie etc...

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:07:02

nie sluchaj bzdury takie pisza, juz wam calkiem odwala, sieciowki i wszyscy ludzie prowadzacy dzialanosc robia przekrety na wasz koszt, a wy straszycie policja. jak ktos jest naiwna matka teresa to za wiele nie osiagnie. nie mozna dac soba manipulowac, jaki ona nibi robi przekret? krednie cos? nawet ze znizka na niej zarobia. jakby biala 17 lat i pila piwo, tez byscia jak zabraly na komisariat?

a co do twojego pytania, na paragonie rozmiaru nie ma ale za to powinna byc informacja, ze kupilas cos po znizce.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 23:08 przez angelus86.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:12:57

Skoro masz paragon od tego płaszcza co kupiłaś, to chyba na nim możesz sama zobaczyć czy jest rozmiar czy nie zaznaczony? :>
Wg mnie lepiej zrobisz jak po prostu upolujesz taki sam płaszczyk o takim samym rozmiarze i oddasz go ze starym paragonem. Możesz spróbować.
Ale czy warto kombinować...?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:16:05

Cytat
dzwooneczek
Cytat
gerda1218
dziewczynko opanuj się.wiem co mówię bo na codzień mam z tym do czynienia.nie zdajesz sobie sprawy że już za to co tu piszesz to cię można na policję zgłosić.taka sprytna będziesz jak dostaniesz po dupie.
nie muszę czytać kodeksu bo go znam na pamięć.
Za co niby zgłosić? Skoro paragon jest identyczny??Masz jakieś podstawy? Zresztą głupoty piszesz, że chcę wyłudzić pieniądze...Mogłabym zwrócić swój i kupić sobie taki sam ze zniżką i co tu jest oszustwem powiedz mi? Tylko, że nie mają mojego rozmiaru już.
GERDA dobre ..:p

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:23:24

Cytat
gerda1218
nie wpadłabym na tak głupi pomysł.przepraszam ale jak chcesz w ten sposób oszukiwać to jesteś dla mnie dzieckiem.i to nie jest żaden myk tylko wykroczenie.

Ja to bym tą sytuację podciągnęła nawet pod przestępsto. Bo dla mnie to coś takiego jak zmiana ceny na metce... a to chyba przestępstwo. Chociaż aż tak na tych kodeksach się nie znam.... Ale pomysł masakryczny. I faktycznie można za to dać Ci conajmniej mandat, a w gorszym przypadku będzie poprowadzone w prokuraturze postępowanie przygotowawcze w sprawie o oszustwo. I na Twoim miejscu bym się zastanowiła co piszę w internecie bo nie wiewm czy wiesz, ale to może przeczytać każdy...

zweryfikowana
Posty: 757
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:24:02

dramat ale piszecie glupoty;p mącicie dziewczynie a ona nic zlego zrobic nie chce, nawet na tym nie zarobi. Nawet nie wiecie na ile ten H&m was oszukuje na kase ...to sa zwykle indyjskie ubrania produkowane za grosze. wiem bo pracowalam w sklepie indyjskim gdzie sami mielismy ich ciuchy . Przebitka byla masakryczna. Bluzka ktora normalnie 10 zl kosztuje a wy placicie 100.. Dziewczyne teraz linczujecie a ona nic zlego nie robi . to samo bym zrobila na jej miejscu i ta sprawa ma guzik do prawa i prokuratury, smiech na sali. Spokojnie zrob tak jak planujesz, nic na tym nie straca a na inwentaryzacji tez sie bedzie zgadzalo...a rozmiarow nie ma na paragonach. powodzenia i nie sluchaj:)

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:24:46

Cytat
gerda1218
powiem ci co tutaj jest wykoczeniem.że jak go kupić 25 % taniej i zwrócisz za cenę normalną to jak się panie sprzedawczynię zorientują a napewno tak będzie to wezwą policję.i wtedy sierżanci przyjeżdżają.dostajesz mandat za oszustwo spisują twoje dane koleżanko.i już figurujesz w kartotece policyjnej.


haha dobre xD wyluzuj! A z tego co wiem to ta zniżka była do dzisiaj, więc już za późno niestety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 23:26 przez ladymarmalade000.

zweryfikowana
Posty: 757
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:28:31

znizka jest do 29 pazdziernika

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:29:14

Nie popieram, świadczy o Twojej totalnej chytrości, przepraszam za może nieodpowiednie słowo ale na pewno wiesz co mam na myśli

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:33:23

Cytat
Blanka101
Nie popieram, świadczy o Twojej totalnej chytrości, przepraszam za może nieodpowiednie słowo ale na pewno wiesz co mam na myśli


OMG! Jak Cie stać na to żeby nie korzystać z promocji to nie korzystaj... Na przecenach tez nie powinnas kupować w takim razie xD nagle wszystkie na straży prawa stają, żałosne! Tym bardziej, że w większości te ciuchy nie są warte nawet połowy swojej ceny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 23:34 przez ladymarmalade000.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:39:14

ale ja nie czaje, po co tak robić ? 25% to nie aż tak dużo skoro i tak nie ma Twojego rozmiaru :D

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 23:40:51

w orsay'u na kodzie kreskowym na końcu jest rozmiar tak samo w butach ccc. wiec sie nie da co do h&m to nie wiem, ale to glupi pomysl - bo to oszustwo - moze skonczyc sie to sadownie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURTKA skate, snowboard