Obecnie rozmawiamy o:

Nietypowa uroda

gorący temat

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 18:56:35

Cytat
krucafix5000
a nie mogłabyś po prostu oddac ten plaszczyk co go kupilas wczesniej z tym wczesniejszym paragonem ? i nastepnie kupic nowy z kuponem ?:)

w tym rzecz że koleżanka woli kombinować zamiast zrobić to zgodnie z prawem.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:00:22

a twoim zdaniem warto ryzykowac dla tych 50 zł ? pomysl ile wstydu sie najesz nie mowiac o konsekwencjach, gdyby to wyszlo:) tak to jest juz w zyciu;p kupujesz cos za 250 zł a ktos pozniej na wyprzedazy za 30 zł. trzeba z tym sie liczyc

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:00:46

yo nie lepiej oddac ten ktory Ci nie pasuje ?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:01:39

Cytat
gerda1218
Cytat
krucafix5000
a nie mogłabyś po prostu oddac ten plaszczyk co go kupilas wczesniej z tym wczesniejszym paragonem ? i nastepnie kupic nowy z kuponem ?:)

w tym rzecz że koleżanka woli kombinować zamiast zrobić to zgodnie z prawem.
Rzecz w tym, że Ty się wymądrzasz a nie czytasz w ogóle tego co piszę. Napisałam, że owszem zrobiłabym tak gdyby był mój rozmiar. Nie uśmiecha mi się po prostu oddanie płaszcza i czychanie cały dzień przy kasie aż go odwieszą...

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:03:01

http: //karne.pl/wykroczenia.html
poczytaj sonie koleżanko.napewno trafisz na swoje wykrocznie.

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:03:06

http: //karne.pl/wykroczenia.html
poczytaj sobie koleżanko.napewno trafisz na swoje wykrocznie.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:04:34

Cytat
krucafix5000
a twoim zdaniem warto ryzykowac dla tych 50 zł ? pomysl ile wstydu sie najesz nie mowiac o konsekwencjach, gdyby to wyszlo:) tak to jest juz w zyciu;p kupujesz cos za 250 zł a ktos pozniej na wyprzedazy za 30 zł. trzeba z tym sie liczyc
Co ryzykować? Właśnie o to mi chodziło, żeby któraś z dziewczyn mi napisała czy tak robiła i czy mają rozmarówkę na paragonach. Okazało się, że nie mają i jedna z dziewczyn tak zrobiła gdy buty okazały się za duże a nieobacznie odcięła metkę. Poza tym nie dla 50zł, tylko dla 100zł. Może nie duża, ale pewnie większość z wypowiadających się tu osób nie pogardziła by taką kwotą.
Cytat
gerda1218
http: //karne.pl/wykroczenia.html
poczytaj sobie koleżanko.napewno trafisz na swoje wykrocznie.
Skoro znasz cały kodeks na pamięć jak napisałaś to proszę znajdź mi to "wykroczenie" i zacytuj:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 19:06 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:05:20

czyli chcialas oddac ten plaszcz i pozniej znowu go kupic tylko ze znizka?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:05:37

to oddaj ten plaszcz, dadzą Ci kase. wtedy powiedz ze jednak go chcesz i wyciagnij kupon :D jak Ci nie wstyd tak kombinowac z paragonami to z tym tez nie powinnas miec problemu;p

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:07:11

dla 100 zł to robisz.a jak policja da ci mandat 200 zł to faktycznie zarobisz.nie będę już ci pisała i się wymądrzała rób co chcesz.nie ma to jak być karanym.powodzenia z oszustwem.mam nadzieję że ci się nie uda oszukiwać.

ps nie muszę się tłumaczyć jakiemuś dziecku i cytować kodeksu bo nie uczyłam się go dla ciebie a dla siebie i dpo pracy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 19:09 przez gerda1218.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:07:28

Nie oddzadza kasy za uzywany plaszcz! Nawet jak go zareklamuje i bedzie miala wiarygodny argument to nie dostanie kasy do reki!

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:08:44

Cytat
krucafix5000
to oddaj ten plaszcz, dadzą Ci kase. wtedy powiedz ze jednak go chcesz i wyciagnij kupon :D jak Ci nie wstyd tak kombinowac z paragonami to z tym tez nie
powinnas miec problemu;p
Wisz nie rozumiem dlaczego miałoby być mi wstyd...To równie dobrze, powinno być mi wstyd za każdym razem jak kupuję coś po obniżonej cenie bo ktoś ze sprzedawców przez omyłkę przykleił złą cenę...
Cytat
sauria80
Nie oddzadza kasy za uzywany plaszcz! Nawet jak go zareklamuje i bedzie miala wiarygodny argument to nie dostanie kasy do reki!
Nikt tu nie chce oddawać używanego płąszca!!! Tylko nowy, czytaj a potem pisz.
Cytat
gerda1218
dla 100 zł to robisz.a jak policja da ci mandat 200 zł to faktycznie zarobisz.nie będę już ci pisała i się wymądrzała rób co chcesz.nie ma to jak być karanym.powodzenia z oszustwem.mam nadzieję że ci się nie uda oszukiwać.

ps nie muszę się tłumaczyć jakiemuś dziecku i cytować kodeksu bo nie uczyłam się go dla ciebie a dla siebie i dpo pracy.
Dzieckiem to już dawno nie jestem, mogę Cię zapewnić. A Ty przeczytaj zanim coś powiesz, za co miałabym dostać mandat niby co?Za zwrot nowego płaszcza do sklepu z dobrym paragonem? Jeśli nie chcesz mi znaleźć Twojego wyimaginowanego wykroczenia to oznacza chyba że takowego nie ma nie sądzisz? Jeśli już chwalisz się wszem i wobec jak to znasz kodeks karny na pamięć to nie powinno stanowić dla Ciebie problemu napisanie jakie to niby jest wykroczenie. Takie moje zdanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 19:13 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:10:31

no to dlatego proponuje ci calkiem niezle wyjscie, nie sądzisz?:)

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:11:14

To oddaj ten i poszukaj swojego rozmiaru w innym hm :)

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:13:12

dzwooneczek powiedz o co Ty się tak wkurzasz? Dziewczyny miały prawo zwrócić Ci uwagę, ale widzę, że chcesz usłyszeć tylko jaka to sprytna jesteś a na słowa krytyki to już uszu nie nadstawisz...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe trendy zima 2010/11 ?