Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

26 minut temu

sprawdzony stomatolog

29 minut temu

sklep detailingowy

53 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:12:28

Cytat
zanka2511
gratuluję!!!!! moralność minus tysiąc!!!!!!!!! to wszystkie jesteście uczciwe bo ktoś Wam na ręce patrzy? a gdy nikt nie widzi to można oszukiwać? masakra!!!! i wszystkie się reklamujecie jako uczciwe szafowiczki? i co z tego, ze promocja po dwóch dniach? miałaś pecha po prostu! gdybyś wiedziała, że się przewrócisz to byś się położyła, nie? MASAKRAAAAAA W GŁOWIE MI SIĘ NIE MIEŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po pierwsze czemu krzyczysz? Nie wiesz że jeśli ktoś używa więcej niż 3 wykrzykników oznacza to zaburzenia emocjonalne? Wiesz, ja się uważasz w 100% za osobę uczciwą, nikogo nie oszukałam i nie mam takiego zamiaru. Mam prawo oddać nieużywany towar po 28 dniach, takie są moje prawa, więc nie rozumiem skąd u Ciebie takie oburzenie...Nie położyłabym się, ale jakbym wiedziała o promocji to bym poprosiła żeby mi Panie sprzedawczynie odłożyły płaszczyk i tyle. Wiesz co wątpię, że Ty jesteś uczciwa skoro obrażasz innych, jak dla mnie najbardziej podejrzane są osoby które szeroko rozpowiadają o swojej uczciwości...
Cytat
ptasiek84
aha no ja tez na taki pomysł bym nie wpadła ;] jak cos kupuje to po prostu wiem ze moge sobie pozwolić wydać taka kwotę na tą dana rzecz.
A jeśli uważam ze cos jest za drogie i nie warte swojej ceny to jej po prostu nie kupuje... nie zgadzam sie z opiniami typu - sieciowki tez nas oszukuja bo te ciuchy są tańsze a nakładaja duze marze - Nikt nam pistoletu do głowy nie przykłada gdy idziemy na zakupy i nikt nas nie zmusza do kupowania tych rzeczy jesli uwazamy ze sa Relatywnie za drogie - Proste prawda? Ale widze ze niektorzy nie umieja sie z tym pogodzić ....
Kupiłam płaszcz bo mi się podobał i stać mnie na niego. Ale to chyba normalne że wolałabym sobie np. kupić płaszcz i buty, zamiast samego płaszcza. Myślę, że jakby Tobie ktoś zaproponowała jedną rzecz lub dwie w tej samej cenie to być wybrała drugą opcję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:14 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:04

wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:23 przez kasiunia_love19.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:31

dla kilku złotych takie cyrki odstawiac :) nie mohe hahahhaaa

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:18:33

dla kilku złotych takie cyrki odstawiac :) nie moge hahahhaaa

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:19:45

czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:25 przez PeEmKa22.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:26:15

ale niktore dla kilku groszy moga i takie rzeczy robic! to sie pazernosc nazywa i brak zasad w ogole

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 11:45:21

Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 11:52 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 12:06:22

Cytat
malenkaa22
W h&m nie ma podanego rozmiaru na paragonie kupiłam sukienkę i tylko jest napisane sukienka i cena to wszystko i masz 28 dni na zwrot zakupionego nieużywanego towaru z paragonem bez podawania przyczyny powodzenia pozdrawiam


a dziewczyny mozna zrobic zwrot w innym sklepie niz zakupiony? oczywoscie chodzi mi o h&m ale w innej miejscowosci?? i czy nie wiecie czy za granica tez tak jest??
kurde nie moge pisac na forum jesli nie zacytuje kogos, mial ktos tak moze?;/

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 13:03:36

Cytat
didi110
Cytat
malenkaa22
W h&m nie ma podanego rozmiaru na paragonie kupiłam sukienkę i tylko jest napisane sukienka i cena to wszystko i masz 28 dni na zwrot zakupionego nieużywanego towaru z paragonem bez podawania przyczyny powodzenia pozdrawiam


a dziewczyny mozna zrobic zwrot w innym sklepie niz zakupiony? oczywoscie chodzi mi o h&m ale w innej miejscowosci?? i czy nie wiecie czy za granica tez tak jest??
kurde nie moge pisac na forum jesli nie zacytuje kogos, mial ktos tak moze?;/
Podobno można, ale co do zagranicy to chyba nie. Wiem, że możesz zrobić zwrot do innego sklepu na terenie Polski jeśli w Polsce kupiłaś.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 13:04:41

Cytat
dzwooneczek
Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.

Nie o to mi chodzi, że rozmiar jest na paragonie... ..Lecz o sam kod jaki ma nadany każdy ciuch. Moim zdaniem kod może zawierać informację także na temat rozmiaru . Więc jak zrobi zwrot i anuluje transakcje może się zorientować że reklamacja dotyczy płaszczyku z rozmiarem np. 40, a na ubraniu jest dajmy na to 36. Ale może się mylę. Nie wiem co im wyskakuje na kasie.
Jak to się mówi próbuj szczęścia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 13:06 przez PeEmKa22.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:35:35

Cytat
PeEmKa22
Cytat
dzwooneczek
Cytat
kasiunia_love19
wiesz co przykra jestes..... PAZERA!!! moze byc nawet 2 zl tanszy ale i tak bedziesz ludzi w h.. robic zeby tylko cos zyskac... A TO JEST OSZUSTWO!!!
to trzeba bylo kupic tanszy plaszcz to mialabys na buty! a co ten plaszcz 1000zl kosztowal ze jak dostaniesz 20% znizki to ci na buty straczy? jak mowisz ze cie stac to cie stac to skoncz wymyslac bo jak kogos stan i moze sobie pozwolic tzn ze starczy mu wtedy i na buty jeszzcze i na wszystko inne . a dla mnie to kupilas plaszcz w drogiej sieciowce dla szpanu i probujesz w hu,,,,ja przyciac i co z butami tak samo zrobisz?
Wiesz co, nie zniżam się do takiego poziomu żeby "szpanować" rzeczami z H&M...Jak dla mnie jest to niedrogi sklep i tam się właśnie ubieram. Dla "szpanu" mogłabym sobie kupować ciuchy od projektantów a nie z sieciówek. Płaszcz kosztował 400zł, więc uważam że 100zł to nie jest dużo, ale mało też nie, zawsze będzie na coś innego. Zresztą ludzie, którzy nie dbają o swoje interesy i finanse niczego się w życiu nie dorobią, i będą potem "szpanować" ciuchami z H&M czy Zary...
Cytat
PeEmKa22
czemu nie możesz iść oddać tego płaszczyka? Przecież możesz zwrócić towar bez podania przyczyny pod warunkiem że są na nim wszystkie metki. A potem za kilka dni iść kupić go jeszcze raz w cenie promocyjnej. I odzyskać w ten sposób tę różnicę. Chyba że nie ma juz twojego rozmiaru. Ale twoja kombinacja nie przejdzie. Bo istanieje cos takiego jak kod towaru na paragonie, i tam zapewne jest wyszczególniony rozmiar i inne. Więc w momencie jak przyniesiesz nowy płaszczyk( przypuścimy z rozmiarem 36) z paragonem starego ( w twoim rozmiarze) , panie sprzedawczynie na pewno się zorientują. I jest to oszustwo. I myślę że możesz mieć przez to problemy.
No właśnie postanowiłam tak zrobić. A na paragonie nie ma rozmiaru.

Nie o to mi chodzi, że rozmiar jest na paragonie... ..Lecz o sam kod jaki ma nadany każdy ciuch. Moim zdaniem kod może zawierać informację także na temat rozmiaru . Więc jak zrobi zwrot i anuluje transakcje może się zorientować że reklamacja dotyczy płaszczyku z rozmiarem np. 40, a na ubraniu jest dajmy na to 36. Ale może się mylę. Nie wiem co im wyskakuje na kasie.
Jak to się mówi próbuj szczęścia.
Byłam, porównałam metki wewnętrzne, są identyczne...Widać H&M nie ewidencjonuje rozmiarów tylko ilość artykułów danego rodzaju.

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:41:39

ja w ten weekend oddawalam plaszcz, ale w terranovie - rzadko tam bywam, sklepu nie znam, procedura zwrotu wygladala tam tak, ze zakupiony towar mozna zwrocic wraz z oryginalna metka i paragonem do 3 dni, pani w kasie sprawdzala w kompie czy zakupu w danym dniu rzeczywiscie dokonano i sprawdzala tez plaszczyk (mozliwe ze rozmiar choc nie wiem), po czym bez problemu zwrot przyjela, wydrukowala mi korekte sprzedazy detalicznej, fakture ze otrzymalam zwrot pieniedzy i tyle
Z h&m mam paragon na 2 pary tego samego modelu rajstop (wełniane), ale w innym rozmiarze- dla mnie i dla mamy, oba zapisy na paragonie wygladaja identycznie, poza tym oba kody kreskowe na opakowaniach tez sa te same, wiec mysle ze bez problemu bedziesz mogla wymienic :)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:47:38

Cytat
seawhispeer
ja w ten weekend oddawalam plaszcz, ale w terranovie - rzadko tam bywam, sklepu nie znam, procedura zwrotu wygladala tam tak, ze zakupiony towar mozna zwrocic wraz z oryginalna metka i paragonem do 3 dni, pani w kasie sprawdzala w kompie czy zakupu w danym dniu rzeczywiscie dokonano i sprawdzala tez plaszczyk (mozliwe ze rozmiar choc nie wiem), po czym bez problemu zwrot przyjela, wydrukowala mi korekte sprzedazy detalicznej, fakture ze otrzymalam zwrot pieniedzy i tyle
Z h&m mam paragon na 2 pary tego samego modelu rajstop (wełniane), ale w innym rozmiarze- dla mnie i dla mamy, oba zapisy na paragonie wygladaja identycznie, poza tym oba kody kreskowe na opakowaniach tez sa te same, wiec mysle ze bez problemu bedziesz mogla wymienic :)
Jedna z nielicznych rzeczowych odpowiedzi na moje pytanie...Tego właśnie chciałam się dowiedzieć, ale Wy wolicie swoje moralizatorskie gadki pisać jak to pójdę do więzienia:) Dziękuję seawhispeer za sensowną odpowiedź i pozdrawiam:)

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:54:51

ja bym tak nie kombinowała , ale pytane jest czy na paragonie jest rozmiar zakupionej odzieży, a nie ocena szafowiczki :D ostatnio kupowalam z h&m i nie ma rozmiaru :D

Zwrot towaru H&M

27 paź 2010 - 15:58:47

W sklepach często są 'ich oznaczenia'. Jak pracowałam w salonie z garniturami to rozmiary były oznaczone cyframi i były w długim kodzie.. np. 40460456058665645 - najpierw było oznaczenie modelu, potem rozmiaru, koloru etc.. A dla kogoś kto nie pracował tam nie było to w ogóle czytelne, więc nie masz pojęcia jaki towar mają na paragonie. Wzięłam swój ostatni paragon z HM i tam każdy produkt ma oznaczenie - 13 cyfrowy kod. Raczej na pewno jest tam oznaczenie rozmiaru, dlatego że sprzedając w systemie musi być 'zaznaczone' co zostało sprzedane - potem przecież to rozliczają i muszą mieć w systemie co jest dostępne i w jakim rozmiarze.

No i pamiętaj, że zwrotu nikt Ci nie przyjmie bez kompletu metek, więc jeśli nosiłaś płaszcz, to nie masz po co tam iść.


No i pomysł.. głupi to mało powiedziane. Trzeba było nie kupować. Przecież to oczywiste, że za jakiś czas rzecz może być w promocji, a potem będzie przeceniona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-27 16:02 przez nasty_89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zniżka do HandM