Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

39 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:15:52

Cytat
Carmesi
dzwooneczek powiedz o co Ty się tak wkurzasz? Dziewczyny miały prawo zwrócić Ci uwagę, ale widzę, że chcesz usłyszeć tylko jaka to sprytna jesteś a na słowa krytyki to już uszu nie nadstawisz...
Chciałam usłyszeć odpowiedź na pytanie jakie zadałam, czyli czy na paragonie jest wyszczególniony rozmiar i tyle. A nie moralizatorskich mów jak to chcę oszukać H&M...No sorry, oszustwem ja bym tego nie nazwała...Jeśli byłby mój rozmiar to zwróciłabym swój płaszczyk a kupiła sobie nowy ze zniżką i tyle.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:18:02

no to jak tak pewnie stoisz przy swoim i uwazasz ze to zaden wstyd to idz do sklepu i wymien. Ja jednak sadze ze kasy Ci nie oddadza . I nei wiem po co tak kombinowac mowi sie trudno nastepnym razme moze trafisz na jakas promocje

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:19:38

Cytat
kaaarollaaa
no to jak tak pewnie stoisz przy swoim i uwazasz ze to zaden wstyd to idz do sklepu i wymien. Ja jednak sadze ze kasy Ci nie oddadza . I nei wiem po co tak kombinowac mowi sie trudno nastepnym razme moze trafisz na jakas promocje
Ale dlaczego mieliby mi nie oddać? W h&m przyjmują zwroty nowej odzieży do 28dni. Dlaczego mieliby mi nie zwrócić pieniędzy za nowy płaszcz?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:23:44

myślę, że taka akcja nie ma sensu, jeśli interesuje Cię cokolwiek poza płaszczem. Przecież w sklepach z ciuchami również jest robiona inwentaryzacja i porównanie stanu w sklepie do stanu ilości sprzedanej. Tobie może się uda, ale ktoś z obsługi dostanie po uszach, jeśli nie po kieszeni - pracownicy mają potrącane z pensji kwoty, które sklep traci z powodu kradzieży, pomyłek przy wymianie itp. Warto?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:25:57

po prostu moja kolezanka kupila kurtke i jej nei przyjeli .

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:26:39

Cytat
male_p
myślę, że taka akcja nie ma sensu, jeśli interesuje Cię cokolwiek poza płaszczem. Przecież w sklepach z ciuchami również jest robiona inwentaryzacja i porównanie stanu w sklepie do stanu ilości sprzedanej. Tobie może się uda, ale ktoś z obsługi dostanie po uszach, jeśli nie po kieszeni - pracownicy mają potrącane z pensji kwoty, które sklep traci z powodu kradzieży, pomyłek przy wymianie itp. Warto?
Nie rozumiecie o czym ja tu w ogóle mówię...Wszystko będzie się zgadzało o to chodzi, bo paragony są identyczne niezależnie od rozmiaru z tego wynika. Kasują po kodzie kreskowym, który wszystkie takie same płaszcze bez względu na rozmiar mają identyczne. Czyli będzie tak, że ja kupię dwa płaszcze, jeden po obniżce a jeden w cenie standardowej. A potem oddam jeden po cenie standardowej. Oni będą mieli sprzedany jeden płaszcz po cenie promocyjnej i tyle, koniec. Ewidencja bedzie taka sama.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 19:27 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:27:47

albo ja jestem glupia, albo to wszystko jest takie pogmatwane, bo mało rozumiem.. ;) ale ja nigdy tak nie kombinowałam, więc nic dziwnego że Cię nie rozumiem.. ^^

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:30:49

Cytat
Paranormalnaaa
albo ja jestem glupia, albo to wszystko jest takie pogmatwane, bo mało rozumiem.. ;) ale ja nigdy tak nie kombinowałam, więc nic dziwnego że Cię nie rozumiem.. ^^
Na przykladzie, żeby bylo prosto. Kupuje krzeslo po cenie 100zł. Po 2 dnich ide do sklepu, patrze te krzesla sa teraz po 50zł. Kupuję jedno takie same i zaraz oddaje je do zwrotu, ale z paragonem z krzesla starego. Wychodzi tak, kupilam krzeslo po cenie promocyjne, a stare oddalam.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:33:02

a jak ci cos nie pyknie?? zostaniesz z dwoma takimi samymi plaszczami??
pomyslalas o tym??

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:37:43

Cytat
kajaOO
a jak ci cos nie pyknie?? zostaniesz z dwoma takimi samymi plaszczami??
pomyslalas o tym??
A czemu ma "nie pyknąć"? Nie raz było tak, że brałam dwie takie same rzeczy w różnych rozmiarach, żeby w domu się zdecydowć który lepszy i potem jedną z nich oddawałam.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:39:43

oddaj ten co masz potem idź i kup go jeszcze raz ale ze zniżką:D

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:40:41

Cytat
dzwooneczek
Cytat
kajaOO
a jak ci cos nie pyknie?? zostaniesz z dwoma takimi samymi plaszczami??
pomyslalas o tym??
A czemu ma "nie pyknąć"? Nie raz było tak, że brałam dwie takie same rzeczy w różnych rozmiarach, żeby w domu się zdecydowć który lepszy i potem jedną z nich oddawałam.
ale chyba bralas te rzeczy jednoczesnie prawda?? i chyba musialas poinformowac sprzedawczynie ze w domu sie zdecydujesz i odniesiesz nie?

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:41:53

Cytat
duddka
oddaj ten co masz potem idź i kup go jeszcze raz ale ze zniżką:D
No właśnie też tak myślałam, ale nie wiem czy oni od razu odwieszają te ciuszki ze zwrotów na wieszaki...
Cytat
kajaOO
Cytat
dzwooneczek
Cytat
kajaOO
a jak ci cos nie pyknie?? zostaniesz z dwoma takimi samymi plaszczami??
pomyslalas o tym??
A czemu ma "nie pyknąć"? Nie raz było tak, że brałam dwie takie same rzeczy w różnych rozmiarach, żeby w domu się zdecydowć który lepszy i potem jedną z nich oddawałam.
ale chyba bralas te rzeczy jednoczesnie prawda?? i chyba musialas poinformowac sprzedawczynie ze w domu sie zdecydujesz i odniesiesz nie?
No coś Ty...W H&M masz prawo zwrócić każdą nieużywaną rzecz do 28 dni, niezależnie od przyczyny...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-26 19:43 przez dzwooneczek.

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:45:31

Cytat
dzwooneczek
Cytat
duddka
oddaj ten co masz potem idź i kup go jeszcze raz ale ze zniżką:D
No właśnie też tak myślałam, ale nie wiem czy oni od razu odwieszają te ciuszki ze zwrotów na wieszaki...
Cytat
kajaOO
Cytat
dzwooneczek
Cytat
kajaOO
a jak ci cos nie pyknie?? zostaniesz z dwoma takimi samymi plaszczami??
pomyslalas o tym??
A czemu ma "nie pyknąć"? Nie raz było tak, że brałam dwie takie same rzeczy w różnych rozmiarach, żeby w domu się zdecydowć który lepszy i potem jedną z nich oddawałam.
ale chyba bralas te rzeczy jednoczesnie prawda?? i chyba musialas poinformowac sprzedawczynie ze w domu sie zdecydujesz i odniesiesz nie?
No coś Ty...W H&M masz prawo zwrócić każdą nieużywaną rzecz do 28 dni, niezależnie od przyczyny...

w takim razie powodzenia

Zwrot towaru H&M

26 paź 2010 - 19:46:56

rozumiem, co chcesz zrobić, ale podejrzewam, że ilość ubrań wystawionych po cenie promocyjnej również jest ograniczona i kontrolowana. Przecież nie jest tak, że ciuchy sprzedaje się na tony bez rozliczania ilości. A kod kreskowy w zależności od tego, czy kupujesz towar normalnie, czy w promocji, pokazuje informację o cenie, chyba, że naliczają przy kasie rabat. Ale faktycznie, jeśli masz paragony bez metek, to raczej nie da się tego sprawdzić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nowe trendy zima 2010/11 ?