Obecnie rozmawiamy o:

Biżuteria na prezent

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:53:51

Hej!
Gdzie można kupić fajną młodzieżową bieliznę oraz seksowną po przystępnych cenach. Może znacie takie sklepy, macie swoje ulubione marki?
I żeby była w miarę dobra gatunkowo... Ostatnio zakupiłam w New Yorkerze turkusowe bokserki w panterkę. Niestety, zanim je założyłam pierwszy raz, po jednym lekkim przepraniu wyglądały tragicznie :( Wyblakły i się powyciągały. A nie kosztowały 6 zł... . Chciałabym uniknąć więcej takich sytuacji, dlatego się was pytam, czy nie macie swoich jakiś sprawdzonych fajnych sklepów :)
Ostatnio zakochałam się w szortach VS PINK. Niestety nie można ich dostać w żadnym sklepie w Polsce (przynajmniej ja nic o tym nie wiem), ale na all jak najbardziej można kupić :-)

Pozdrawiam!

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:56:47

oysho H&M jakos dobra:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:58:40

osobiście nie mam problemu z bielziną bo szwagier pracuje w zakładzie jedej ze znaych marek produkujących bieliznę ( ale jej nie produkuje;p jest głownym księgowym) i pracownicy mogą brać bieliznę bo dostają bony na nią zawszw na początku miesiąca o wartości 1500 zł i zawsze mi przynosi jakieś komplety;)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:58:49

ja tam kupuję na bazarku i wszystko z nimi ok :D

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 11:59:03

Ja kiedyś kupiłam komplet bielizny na stronie Intymna.pl (dałam za niego 120zł).. Dodam,że nie nosiłam go często,a biustonosz po niedługim czasie rozciągnął się,zmechacił i wyszedł z niego ten drut który usztywnia biustonosz na dole..
Nie wiem czy akurat ja miałam takiego pecha,ale więcej już bym tam nie kupiła...

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:00:05

a co z jakością bielizny z Cubusa?

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:00:53

Cytat
mario7358
Hej!
Gdzie można kupić fajną młodzieżową bieliznę oraz seksowną po przystępnych cenach. Może znacie takie sklepy, macie swoje ulubione marki?
I żeby była w miarę dobra gatunkowo... Ostatnio zakupiłam w New Yorkerze turkusowe bokserki w panterkę. Niestety, zanim je założyłam pierwszy raz, po jednym lekkim przepraniu wyglądały tragicznie :( Wyblakły i się powyciągały. A nie kosztowały 6 zł... . Chciałabym uniknąć więcej takich sytuacji, dlatego się was pytam, czy nie macie swoich jakiś sprawdzonych fajnych sklepów :)
Ostatnio zakochałam się w szortach VS PINK. Niestety nie można ich dostać w żadnym sklepie w Polsce (przynajmniej ja nic o tym nie wiem), ale na all jak najbardziej można kupić :-)

Pozdrawiam!

ja mam w sprzedazy majeczki VS ale tanie to one nie sa. z drugiej strony mozna je prac bez konca i nic sie z nimi nie dzieje. nie smiejcie sie ale mam kilka par VS od 3 lat :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:01:00

ja kupuje zawsze w triumph'ie :)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:01:12

ja kupuję z gorsenii, bo mają na mnie staniki :D a nie kosztują nietypowe rozmiary 100zł

Cytat
krucafix5000
ja kupuje zawsze w triumph'ie :)

ta bielizna jest niezniszczalna wg mnie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-10 12:09 przez orijanna.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:03:50

młodzieżowa i seksowna ? H&M !
mam z tamtąd kilka staników i nic się z nimi po praniu nie dzieje, a często chodzone.. są super wygodne ;)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:04:33

HM też bym nie polecała.. W reserved mają dobrą, choć też można trafić na bubel. Ogólnie lepsze są sklepy typowe z bielizną.. A jeżeli masz 'normalny' rozmiar biustonosza, to mogę polecić Estiqa.

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:06:09

najlepiej w H&M'ie jesli zalezy Ci na przystepnych cenach i fajnych wzorach:)

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:07:06

O tak, mam większość staników z H&M, a w Oysho kupiłam kiedyś prześliczne majteczki (niestety w moim mieście nie ma tego sklepu, a średnio mi się opłaca jechać do W-wy po gatki :D ).

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:07:46

KINGA oraz KONRAD- świetna i super jakość

Bielizna !!! Gdzie kupić ?

10 paź 2010 - 12:09:09

ja kupuje w NY firmy censored i jest ok. Biustonosze na Allegro najczesciej triumph, ale nie za 200 tylko z wyprzedazy i koncowek kolekcji za 30-50:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bosskie buutki!