Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:23:19

hm.. mam glany i wyglądają super do niektórych stylizacji. ; )
niestety strasznie mnie ścierają, czy wy tez tak macie ?

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:23:45

Cytat
majka51
To JEST po glanach. Najpierw w tym miejscu robił mi się odcisk po glanach, rok później jak po letniej przerwie znów je wkłądałam robił mi się odcisk w tymsamym miejscu (nagniot, obdarta skóa albo to i to). I tak z roku na rok zostawało mi na nodze coraz więcej ;)
Najwidoczniej źle dobrałaś buty, bo mi i jak widać większości dziewczyn tutaj NIC się nie narobiło. ...swoją drogą to nigdy nie miałam żadnych odcisków ani nic z tych rzeczy po glanach. ;)

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:24:44

Echhh ja tam nie prosiłam o doagnozę lekarską, ale widzę że jak zwykle na szafie są mądrzy i mądrzejsi ;)

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:25:47

mi się nic na pięcie nie zrobiło,owszem początkowo glany mi zajechały stopy na amen, ale żadne gratisowe kości się nie pojawiły...hmmm... nie mam pomysłu jak to się Wam zrobiło

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:25:50

Cytat
ki_nga
hm.. mam glany i wyglądają super do niektórych stylizacji. ; )
niestety strasznie mnie ścierają, czy wy tez tak macie ?

pierwsze dwa dni..a potem jak uleżą się do stopy to nie znajdziesz wygodniejszych butów,..ja swoje zeby rozchodzic to zakładam gruuuuube skarpety i rozchodzają się hahaha bez obtarć

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:26:27

Cytat
orijanna
Cytat
Zrudziala
Cytat
orijanna
to nie jest po glanach dziewczyny..faktycznie wygląda fatalnie, ale to guzowatość stóp..idź do ortopedy

Tylko dlaczego pojawiła się gdy zaczęłam nosić glany codziennie,przez kilka lat?

naciągany powód..to zwyrodnienie poprostu pojawiło się w swoim czasie i nic nie wskazuje, że to przez glany...gdyby ludziom robiły się od tych butów takie okropieństwa-pewnie zabroniliby je nosić..armie na całym świecie noszą takie buty a chłopaki mają lux stópki..to przebadane buty, od lat na rynku...nie ma mowy, żeby u zdrowego człowieka powodowały coś takiego..przecież z taka pięta noszenie sandałków jest no..kłopotliwe :(

No cóż. Może tak mam,może to po glanach już sama nie wiem :) Noszenie sandałków jest kłopotliwe? Nie widzę problemu,ludzie mają większe problemy niż odstające ,coś, na pięcie:) Które w niczym kompletnie nie przeszkadza, tyle że wygląda jak wygląda :)

Przeszło mi przez myśl że może to jednak prawda że tak mam po prostu, bo posiadam także haluksy:/:/ co jest rodzinne...W ogóle straszne mam stopy:/

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:26:33

Cytat
Zrudziala
Cytat
orijanna
Cytat
majka51
Cytat
Kasia_Kopytko
Cytat
7medeis
dodam że glany jak to ciężkie buciory, kształtują łydki i pośladki:P
Fakt, na te partie nie narzekam, ale same stopy mam deczko zrypane - zrobiło mi się wgłębienie na piętach, fuj, wystaje mi jakaś nowa kość - mówię Wam, wstrętne : D
Niemniej i tak dalej szuram po ulicach w glanach, nareszcie nadszedł kolejny sezon dla nich : )
też mam "dodatkową kość", na bank po glanach ;) fakt, wstrętne to ;)


ja nic nie mam :) jak to kość? pokażcie fotki

To jest właśnie ta 'kość'...:)



Mi się tak po glanach nie zrobiło,jedyny kłopot jaki miałam to odciski.








Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:27:57

orijanna glany to nie buty wojskowe, więc 'armie na całym świecie' nie noszą takich butów.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:28:29

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
majka51
To JEST po glanach. Najpierw w tym miejscu robił mi się odcisk po glanach, rok później jak po letniej przerwie znów je wkłądałam robił mi się odcisk w tymsamym miejscu (nagniot, obdarta skóa albo to i to). I tak z roku na rok zostawało mi na nodze coraz więcej ;)
Najwidoczniej źle dobrałaś buty, bo mi i jak widać większości dziewczyn tutaj NIC się nie narobiło. ...swoją drogą to nigdy nie miałam żadnych odcisków ani nic z tych rzeczy po glanach. ;)
Tak, już o tym pisałam: miałam tani badziew spod Pałacu. Plus do tego delikatne stopy i już gotowe ;)

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:29:41

Cytat
Zrudziala
Cytat
orijanna
Cytat
Zrudziala
Cytat
orijanna
to nie jest po glanach dziewczyny..faktycznie wygląda fatalnie, ale to guzowatość stóp..idź do ortopedy

Tylko dlaczego pojawiła się gdy zaczęłam nosić glany codziennie,przez kilka lat?

naciągany powód..to zwyrodnienie poprostu pojawiło się w swoim czasie i nic nie wskazuje, że to przez glany...gdyby ludziom robiły się od tych butów takie okropieństwa-pewnie zabroniliby je nosić..armie na całym świecie noszą takie buty a chłopaki mają lux stópki..to przebadane buty, od lat na rynku...nie ma mowy, żeby u zdrowego człowieka powodowały coś takiego..przecież z taka pięta noszenie sandałków jest no..kłopotliwe :(

No cóż. Może tak mam,może to po glanach już sama nie wiem :) Noszenie sandałków jest kłopotliwe? Nie widzę problemu,ludzie mają większe problemy niż odstające ,coś, na pięcie:) Które w niczym kompletnie nie przeszkadza, tyle że wygląda jak wygląda :)

Przeszło mi przez myśl że może to jednak prawda że tak mam po prostu, bo posiadam także haluksy:/:/ co jest rodzinne...W ogóle straszne mam stopy:/

nic straconego..idź do lekarza, coś Ci zaradzą na pewno :) młoda jesteś-czas na naprawy :) nie chciałam Cię urazić

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:30:58

Tylko ciekawe co by mi zaradzili. Operacja? Nie, dziękuję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:31 przez Zrudziala.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:31:09

Cytat
majka51
Cytat
slonwtrzechtrampkach
Cytat
majka51
To JEST po glanach. Najpierw w tym miejscu robił mi się odcisk po glanach, rok później jak po letniej przerwie znów je wkłądałam robił mi się odcisk w tymsamym miejscu (nagniot, obdarta skóa albo to i to). I tak z roku na rok zostawało mi na nodze coraz więcej ;)
Najwidoczniej źle dobrałaś buty, bo mi i jak widać większości dziewczyn tutaj NIC się nie narobiło. ...swoją drogą to nigdy nie miałam żadnych odcisków ani nic z tych rzeczy po glanach. ;)
Tak, już o tym pisałam: miałam tani badziew spod Pałacu. Plus do tego delikatne stopy i już gotowe ;)
Ja tam miałam szczęście, kupiłam na 'rockmetalshop' i nic się nie stało mi ani stópkom ;) Zresztą nie zawsze 'tanie' znaczy gorsze', niektórym się mniej poszczęściło ^^



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:32 przez slonwtrzechtrampkach.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:49:07

poszukałam trochę z wujkiem google ;D.
i oto co znalazłam:



Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 15:00:04

affectionate wielkie dzięki

właśnie o takiego typu odp mi chodziło, ale innym tez dzięki za wypowiedzenie się

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Videoporadniki dotyczące szycia.