Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:08:52

Cytat
orijanna
Cytat
LondonTipton
OD TEGO SŁOWA CCHE MI SIE ŻYGAĆ;/;/;/;/;/ GLANY NOSZĄ BRUDASY I WODOROSTY !!!!!!!!!

to poczytaj go jeszcze parę razy :)
nie muszą Ci się podobać :) ale nikt tak nie mówi na Twoje muszkieterki, botki czy balerinki w ten sposób

lub słit platformy, które kojarzą mi się dosyć jednoznacznie...

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:10:54

Cytat
monikas93
Ja nosiłam glany przez 3 lata i nic mi się tam strasznego po nich nie działo. Dalej będę je nosić.
A jeszcze mi wpadł do głowy temat GLANY LATEM. Co wy o tym sądzicie? Nie mówię że chcę tak chodzić poprostu jestem ciekawa co o tym myślicie.
Nie mam nic przeciwko glanom w lecie. I nie padło mi na mózg, bo było mi zbyt ciepło w stopy - nie napisałam, że biegałam w glanach w czterdziestostopniowym upale.

I może skończcie się nawzajem obrażać, bo nie o to chodzi w tym wątku. Jeśli komuś nie odpowiada tematyka niech spada i tyle.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:11:55

Cytat
7medeis
Cytat
maga
Cytat
7medeis
glany to ideologia a nie element stylizacji:)

Skoro to dla ciebie ideologia to umarłabyś za glany?? Czy tylko je wyznajesz?

tak, jestem głupia, emotka przy zdaniu oznacza żart, serio serio

[/b]

Hmmm... może trochę dystansu do siebie? Nie wydaje Ci się, że zbyt poważnie do tego podchodzisz? Niech każdy się ubiera jak chce.
Dziewczyna pytała do czego nosić glany. Użyła niefortunnego słowa "stylizacja", ale chodziło jej pewnie o jakieś inspirujące połączenia. A ty jej tu wyskakujesz z błotem z woodstoku.
Sorry.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:13 przez maga.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:12:50

Cytat
orijanna
Cytat
majka51
Cytat
Kasia_Kopytko
Cytat
7medeis
dodam że glany jak to ciężkie buciory, kształtują łydki i pośladki:P
Fakt, na te partie nie narzekam, ale same stopy mam deczko zrypane - zrobiło mi się wgłębienie na piętach, fuj, wystaje mi jakaś nowa kość - mówię Wam, wstrętne : D
Niemniej i tak dalej szuram po ulicach w glanach, nareszcie nadszedł kolejny sezon dla nich : )
też mam "dodatkową kość", na bank po glanach ;) fakt, wstrętne to ;)


ja nic nie mam :) jak to kość? pokażcie fotki

To jest właśnie ta 'kość'...:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:15 przez Zrudziala.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:13:56

jezu dziewczyny... platformy, koturny, botki czy ku*wa czółenka...
buty jak buty...
czy jeśli dziewczyna ubierze inne buty niż glany wg was jest od razu słit i do wyżygania?
no ku*wa opanujcie się bo to naprawdę żałosne ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:14 przez ollusqa.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:14:17

Niedawno jeszcze nosiłam glany,teraz już nie noszę,trochę z tego ''wyrosłam''.Nosiłam je do wszystkiego-teraz stoją se takie samotne w szafie...









Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:14:37

to nie jest po glanach dziewczyny..faktycznie wygląda fatalnie, ale to guzowatość stóp..idź do ortopedy

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:16:07

Cytat
ollusqa
jezu dziewczyny... platformy, koturny, botki czy ku*wa czółenka...
buty jak buty...
czy jeśli dziewczyna ubierze inne buty niż glany wg was jest od razu słit i do wyżygania?
no ku*wa opanujcie się bo to naprawdę żałosne ;/

nie o to chodzi:) sama mam w szafie różne typy butów, ale wkurza mnie że koleżanka wcześniej wpadła nam w środek rozmowy wrzeszcząc że jesteśmy brudasy i takie tam....

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:16:21

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Aktualnie zdjęć żadnych nie mam, bo ostatni raz miałam glany na nogach jakiś rok temu.. ale dobrze wyglądają z jeansami lub spódniczkami + kolorowe rajstopki, akurat na jesień. ;)
I co do butów wojskowych - to nie są glany, boże drogi. Przejdźcie się gdzieś do wojska i poproście jakiegoś Pana Żołnierza aby pozwolił Wam dotknąć swoich bucików, a nawet i przymierzyć, nie dość, że wyglądają inaczej to są duużo cięższe ;)
A dziewczyny, które uważają, że glany są wstrętne i paskudne, to niech może takie osoby się tu nie udzielają, bo autorka wątku pytała do czego nosić takie butki, a nie prosiła o posty w stylu 'o nie, glany są fe i w ogóle'. ;|

I jeśli zauważyłyście 'dodatkową kość' wybierzcie się do lekarza, bo my Wam raczej nie pomożemy. ;)
nie liczyłam na Waszą pomoc, ale dzięki za radę :*

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:16:41

Cytat
orijanna
to nie jest po glanach dziewczyny..faktycznie wygląda fatalnie, ale to guzowatość stóp..idź do ortopedy

Tylko dlaczego pojawiła się gdy zaczęłam nosić glany codziennie,przez kilka lat?

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:17:21

Cytat
monikas93
Ja nosiłam glany przez 3 lata i nic mi się tam strasznego po nich nie działo. Dalej będę je nosić.
A jeszcze mi wpadł do głowy temat GLANY LATEM. Co wy o tym sądzicie? Nie mówię że chcę tak chodzić poprostu jestem ciekawa co o tym myślicie.
Ja już za stara jestem, ale nosiłam jak miałam naście lat. Nie było gorąco, nie cuchnęło - ale i tak wygodniej w sandałach.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:19:19

Zrudziala niestety ale ta kość nie wystaje Ci z powodu noszenia glanów. ;) Moja siostra ma to samo lub coś podobnego, a nigdy w życiu nawet nie przymierzyła takowych butów. ;)

I zgadzam się z 7medeis, co do wypowiedzi ollusqa - tamta dziewczyna nie widziała nas na oczy, a wyzwała od nie wiadomo jakich.

Zrudziala no my mamy się bawić w lekarzy? Idź do ortopedy i zapytaj. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:21 przez slonwtrzechtrampkach.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:20:31

To JEST po glanach. Najpierw w tym miejscu robił mi się odcisk po glanach, rok później jak po letniej przerwie znów je wkłądałam robił mi się odcisk w tymsamym miejscu (nagniot, obdarta skóa albo to i to). I tak z roku na rok zostawało mi na nodze coraz więcej ;)

Tak, jest choroba, która wygląda podobnie/tak samo ;) Ale to co JA mam JEST od glanów. Dodam że takich spod Pałacu ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:22 przez majka51.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:21:37

Cytat
slonwtrzechtrampkach
Zrudziala niestety ale ta kość nie wystaje Ci z powodu noszenia glanów. ;) Moja siostra ma to samo lub coś podobnego, a nigdy w życiu nawet nie przymierzyła takowych butów. ;)

I zgadzam się z 7medeis, co do wypowiedzi ollusqa - tamta dziewczyna nie widziała nas na oczy, a wyzwała od nie wiadomo jakich.

No możliwe, ale myślałam cały czas ,że przez to ,bo gdy zaczęłam je nosić to się tak zrobiło...:)
Cytat
majka51
To JEST po glanach. Najpierw w tym miejscu robił mi się odcisk po glanach, rok później jak po letniej przerwie znów je wkłądałam robił mi się odcisk w tymsamym miejscu (nagniot, obdarta skóa albo to i to). I tak z roku na rok zostawało mi na nodze coraz więcej ;)

Dokładnie! Źle dobrana skarpetka,spadła,osunęła się i już obdarcie. Potem odcisk itp itd. I tak to narastało że myślę że to przez to:) Ale lekarzem nie jestem,więc 100% nie daję:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-03 14:22 przez Zrudziala.

Co do glanów.?? Ciekawe stylizacje.!!

03 paź 2010 - 14:22:45

Cytat
Zrudziala
Cytat
orijanna
to nie jest po glanach dziewczyny..faktycznie wygląda fatalnie, ale to guzowatość stóp..idź do ortopedy

Tylko dlaczego pojawiła się gdy zaczęłam nosić glany codziennie,przez kilka lat?

naciągany powód..to zwyrodnienie poprostu pojawiło się w swoim czasie i nic nie wskazuje, że to przez glany...gdyby ludziom robiły się od tych butów takie okropieństwa-pewnie zabroniliby je nosić..armie na całym świecie noszą takie buty a chłopaki mają lux stópki..to przebadane buty, od lat na rynku...nie ma mowy, żeby u zdrowego człowieka powodowały coś takiego..przecież z taka pięta noszenie sandałków jest no..kłopotliwe :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Videoporadniki dotyczące szycia.