Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:19:32

Hej dziewczyny;)
Chce sobie kupic buty Emu-pierwszy raz oryginalne.A ze troche kosztuja chce to dobrze przemyslec.
Pierwsze moje pytanie-jaki to kolor,tych pierwszych??Napisane,ze czerwono-brazowy.Jak dla mnie to jest taki brudny roz lub tez jasno-ceglasty.Ale chciala bym abyscie mi powiedzialy jak byscie ten kolor nazwaly?? I czy ladny jest?? Bo mi sie podoba i nie podoba wiecie jak to jest;D A poza tym boje sie ze w rzeczywistosci bedzie wygladal inaczej.
I kolejne pytanie czy jakbyscie mialy wybierac na moim miejscu to pod wzgledem koloru wziely byscie te pierwsze czy te drugie brazowe??
Bo ja braz nie dokonca lubie i nie wiem sama;/// ogolnie to w szafie mam mnostwo rozowych rzeczy wiec ktory kolor butow bedzie dla mnie lepszy??



Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:21:22

dla mnie jest to własnie takiceglasty kolor

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:22:56

Brązowe lepsze moim zdaniem ;p
A te pierwsze różowe nie są... To jest taki malinowy kolor w rzeczywistości.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-15 10:26 przez rikarika.

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:25:23

Moim zdaniem to łososiowy,ja wybrałabym brązowe...ale decyzja należy do Ciebie;)))

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:25:33

Cytat
patrysm
dla mnie jest to własnie takiceglasty kolor

no wlasnie a jedna dziewczyna ktora ma w takim kolorze pisala ze w rzeczywistosci kolor ladniejszy-brudny roz....a jesli one sie okaza ceglastet to ja ich nie chce bo nie lubie czerwonego;p;/

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:25:47

ten pierwszy to sie chyba nazywa cheesnut? ale nie jestem pewna.. nie wiem jak na zywo, moze pojedz do sklepu typu 'szus szop' i tam je zobaczysz na zywo. a ja bym brala te drugie, fajne takie czekoladowe:P

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:27:35

napisane jest czerwono-brązowy, bo to pewnie facet pisał a faceci nie używają słów typu "jasno-ceglasty" :>

pierwsze lepsze

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:27:44

cała na różowo będziesz wyglądać źle a brąz idealnie pasuje do różu :)

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:29:02

moim zdaniem to ceglasty :)
ja bym wzięła drugie, bo mam brązową na kurtkę ale dla Ciebie chyba lepsze te pierwsze :)

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:29:16

1. łososiowe/koralowe
2. brąz + śliwkowy

ja bym brała drugie:)

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:30:17

moim zdaniem łososiowy - ale na każdym monitorze odcień będzie inny i tez inny będzie rzeczywiście

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:30:27

Cytat
annawanna5
ten pierwszy to sie chyba nazywa cheesnut? ale nie jestem pewna.. nie wiem jak na zywo, moze pojedz do sklepu typu 'szus szop' i tam je zobaczysz na zywo. a ja bym brala te drugie, fajne takie czekoladowe:P

chestnut to inne Kochana ,bardziej brazowe;) sprawdzilam na allegro

Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:32:20

nie lubię emu ale jak już to najbardziej ładne kolory to te 2 ze zdjęć poniżej
ale jeśli ci się te nie podobają to ja jednak obstawiam te brązowe :)



Jaki to kolor??

15 wrz 2010 - 10:33:36

A mnie tam się te pierwsze bardziej podobają ;) Oby tylko w rzeczywistości nie były bardzo różowe, takie jak na zdjęciu są fajne :) Za brązem nie przepadam i mi w nim średnio, dlatego ciuchów takich nie mam. Różowego też nie lubię, ale ten dla mnie to bardziej taki ceglasty jest, a w takim kolorze mi dobrze :) I miałabym do czego nosić. Tak więc ja stawiam na te pierwsze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamówienie Awanti