Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 20:56:57

spod buta jest tak skonstruowany ze przy stawianiu stopy, np jak się cwiczy(bo wiadomo że jak się zalozy na nogę i będzie się w nich tylko chodzic to nie o to chodzi) czy biega to inaczej pracują mięsnie nóg, tzn są wyposzczególnione, ze mają większy nacisk.;i tyle.; nie ma jeszcze takiego cudu zeby założyc buty i wyrobic sobie przychodzeniu zarąbiste poślady.;

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 20:59:19

Ja akurat mam takie i nie wiem czemu, ale jak dla mnie to właśnie niesamowicie wygodne. Uwielbiam je i często w nich chodzę, ale żeby mięśnie się wzmocniły - nic. Może przy bieganiu to coś da, ale przy zwykłym chodzeniu nie ma nic.

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:00:13

pewnie i odchudzają przy diecie i jak się w nich pobiega :)

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:17:54

Myślałam, żeby je kupić, ale trochę drogie. A teraz w Deichmannie są pomagające utrzymać sylwetkę. Wiecie czy działają? :D

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:24:18

sam ich wygląd w sklepie mnie odrzuca , cena zresztą też .

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:25:02

buty odchudzające... :D to coś jak plastry odchudzające.. mają działać na psychikę ? Dla mnie to jedna wielka ściema.

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:29:05

to tzw wynalazki dla leniuchów, którzy bez żadnego wysiłku chcą schudnąć - kolejna lipa i reklama dla naiwnych

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:30:17

To nie są buty odchudzające tylko formujące. Mają wkaldki balansujace, jak chodzisz to musisz mięśnie bardziej wysilić zeby isc. Bylam hostessą w Krakowie na promocji tych butow, dostalam je za darmoszke i powiem tyle. Nieładne, bo nie ładne. Ale po pierwszych dniach mialam zakwasy od chodzenia, poza tymsą tak lekkie i tak wygodne, że aż nie potrezba chodzic w innych.

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:33:28

mi się one nie podobają ani troche i napewno bym ich nie kupiła. jedna wielka ściema z tym odchudzaniem.

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:34:32

miałam je kupować, ponoć zwiększa prace mięśni o 15-20 %

buty odchudzające!!!

03 wrz 2010 - 21:36:32

ja słyszałam że jak w nich chodzisz to tak jakbyś brnęła w piasku na plaży, nogi zmuszone są wtedy do większego wysiłku, większej pracy żeby utrzymać równowagę, pewnie dlatego wydają się niewygodne :)

buty odchudzające!!!

04 wrz 2010 - 12:05:00

Cytat
GosiaIJustyna
ja słyszałam że jak w nich chodzisz to tak jakbyś brnęła w piasku na plaży, nogi zmuszone są wtedy do większego wysiłku, większej pracy żeby utrzymać równowagę, pewnie dlatego wydają się niewygodne :)

Pewnie tak. A nóżki pracują i się formują. Wiadomo że nie zdziałaja cudów. Może sie jednak na nie skusze tylko kurcze ta cena

buty odchudzające!!!

04 wrz 2010 - 16:02:43

Ej ale to chyba oczywiste ze JAK JUŻ to one POMAGAJĄ ukształtować mięśnie, a nie kształtują je po samym założeniu.to chyba oczywista oczywistość...i tak chyba je nawet reklamują.... przy ćwiczeniach pomagają...jezeli wogóle bo nie wiem czy działają :)

buty odchudzające!!!

04 wrz 2010 - 16:06:46

Pewnie odchudzają tak samo jak te wszystkie herbaty, jogurty i inne cuda na kiju.

buty odchudzające!!!

04 wrz 2010 - 16:10:29

Nie wierzcie w takie rzeczy. Te "niezwykłe" buty stworzono po to, żeby nabierać ludzi i zarabiać na nich grubą kasę. Nie sądzę żeby pomagały w odchudzaniu. Jedyne co, to może są wygodne do biegania.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

spódniczka w łączkę nowa. za ile sprzedać? H/N?