Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Nietypowa uroda

dzisiaj o 15:10

Meble

dzisiaj o 13:22

Klimatyzacja w bloku

dzisiaj o 11:13

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

Koszulka z własnym nadrukiem

20 paź 2013 - 21:48:55

bardzo dobrej jakości niespieralny nadruk w dobrej cenie robią na www.anger.pl

Koszulka z własnym nadrukiem

09 lis 2013 - 12:01:41

Jeśli nadal poszukujecie to polecam: http://www.koszulka.tv/
Spory wybór koszulek, zakupy bez rejestracji, bez tworzenia konta w sklepie, darmowa wysyłka kurierem przy zakupie dwóch dowolnych produktów, szybka realizacja. Ogrom wzorów! Podział tematyczny, jest w czym wybierać.

Koszulka z własnym nadrukiem

26 mar 2014 - 09:58:39

u mnie można zamówić mocne koszulki z dobrej bawełny z własnymi wzorami, albo wybrać z istniejących. na przykład Keep-calmy

Generalnie z wzorami jest tak, że każda technologia niesie za sobą pewne ograniczenia i jeśli chce się jakiś konkretny wzór, to najlepiej skontaktować się z firmą, która drukuje na t-shirtach i zapytać o konkretny wzorek, jaki się sobie wymarzyło. O.

Koszulka z własnym nadrukiem

11 kwi 2014 - 21:29:01

Ja ostatnio kupowałam na tej stronie koszulki z własnym nadrukiem Naprawdę warto. Najlepiej jak samemu się coś genialnego stworzy. I potem każdy zazdrości :D Naprawdę polecam mi się bardzo koszulki podobają.

Koszulka z własnym nadrukiem

11 kwi 2014 - 21:39:21

Allegro, od koloru do wyboru ;)

Koszulka z własnym nadrukiem

13 kwi 2014 - 12:47:37

Cześć. Rzeczywiście jest dużo stron które oferują koszulki z nadrukiem. Ja upodobałam sobie tą stronę koszulki z własnym nadrukiem Kupiłam już od nich parę koszulek i są naprawdę dobrej jakości. Można śmiało kupować.

Koszulka z własnym nadrukiem

28 kwi 2014 - 11:09:20

Ja gorąco polecam cupsell.pl samemu mozna stworzyć świetną koszulkę:)

Koszulka z własnym nadrukiem

28 kwi 2014 - 11:20:26

Koszulki ręcznie malowane
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
Najwyższa jakość i dobra cena :)

Koszulka z własnym nadrukiem

06 cze 2014 - 19:57:33

ja od lat korzystam z tej strony Extra-Koszulki.pl - Koszulki z własnym nadrukiem ta firma jest sprawdzona przeze mnie wszystkie nadruki jakie sobie zrobiłem nie spierają się się po praniu co najważniejsze i mają bardzo szeroki asortyment różne modele bluz i koszulek

Koszulka z własnym nadrukiem

09 cze 2014 - 08:34:16

Ja z pełną świadomością mogę polecić koliber.waw.pl. Robię tam od lat koszulki dla mojej amatorskiej drużyny piłkarskiej, ale ogólnie robią praktycznie każde wzory.

Koszulka z własnym nadrukiem

11 cze 2014 - 00:10:17

W warszawie na ul. Nowy Świat 60 robią nadruki każdego rodzaju, trochę ciężko do nich trafić bo wejście jest od ul. Ordynackiej. Nazywają się Projektant Nadruków i nawet mi pomogli grafikę przygotować :)

Koszulka z własnym nadrukiem

08 sie 2014 - 10:18:34

Kiedyś zamawiałam w prezencie urodzinowym koszulki dla taty na zobaczsam.pl Mają bardzo duży wybór motywów i wzorów :) Koszulki są wykonane z bawełny także dobrze się je nosi oraz pierze.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PÓŁMETEK, DZIEWCZYNY RATUJCIE