Obecnie rozmawiamy o:

Dania FIT

gorący temat

sposob na męza

13 minut temu

ŚLUB 2017

29 minut temu

Hemoroidy pomocy!

34 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

chcę kupić spodnie wykonane z poliestru i wiskozy, ale nie wiem czy jest to dobry materiał. kupowac ? :D

też się na tym nie znam :D

Nie.. Lepiej naturalne materiały (np. bawełna), ewentualnie ze sztucznymi domieszkami - lepiej się prasują, mniej gniotą wtedy.. Ale same sztuczne to najgorszy pomysł..

sztuczne. + nie gniotą się, - jak każdy sztuczny materiał - źle się nosi

dzięki wielkie :)

Cytat
nasty_89
Nie.. Lepiej naturalne materiały (np. bawełna), ewentualnie ze sztucznymi domieszkami - lepiej się prasują, mniej gniotą wtedy.. Ale same sztuczne to najgorszy pomysł..

tu się nie zgodzę, kupilam ostatnio bluzkę 100% poliester i nie gniotła się tak, jak te z naturalnych materiałow ;)

Cytat
SweetDreams15
Cytat
nasty_89

tu się nie zgodzę, kupilam ostatnio bluzkę 100% poliester i nie gniotła się tak, jak te z naturalnych materiałow ;)

moze i sie nie gniotła, ale komfort noszenia chyba kiepski?? u mnie taka rzecz prawdopodobnie zalegałaby na dnie szafy

Mówię, że sztuczne (/sztuczne + naturalne) się mniej gniotą i lepiej prasują - czysta bawełna beznadziejnie się prasuje.

Za to są mniej przewiewne, gorszej jakości..

A jak jest z tym poliestrem, to jest oddychający materiał, czy człowiek się w nim raczej poci?

Cytat
szuani
A jak jest z tym poliestrem, to jest oddychający materiał, czy człowiek się w nim raczej poci?

Ja mam wrażenie, że odwodnię się od hektolitrów potu :p i zemdleję z duchoty. Ale podobno są sztuczne materiały z których szyje się ubrania dla sportowców i są spoko.

A co myślicie o żakiecie z takiego materiału? Skład 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan z tym że jest to długi żakiet i nosiłabym go jako okrycie wierzchnie?

poliester jest naturalnym materiałem który otrzymuje sie z obróbki drewna
!!!
wiskoza natomiast jest materiałem sztucznym

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 14:47 przez mycherry.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Kraków - legginsy