Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:36:57

Cytat
orijanna
za 35 zł to jest drogawo
bo metr tiulu, który jest 160cm szeroki kosztuje 3 zł...z tego metra wyjdzie taka spódniczka...wiem, bo umiem szyć hahaha
za 20zł max można sprzedawać...ale wiadomo, że sprzedaje sie towar za tyle ile ludzie są w stanie za niego dać...

.
.
szycie tego zajmie max godzinkę i w tym czasie zmieści się też ładne wykończenie paska a nie taki chachuł :DDDD



niestety, ale nie mogę się z Tobą zgodzić - chyba nie wiesz o czym mówisz:) metr tiulu 3zł - nie bardzo. Moja mama szyje właśnie takie spódniczki, więc orientuję się w cenach i wahają się w okolicach 50 zł, więc za przeproszeniem, nie gadaj pierdół;)

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:38:27

Cytat
jag00dka
Cytat
orijanna
za 35 zł to jest drogawo
bo metr tiulu, który jest 160cm szeroki kosztuje 3 zł...z tego metra wyjdzie taka spódniczka...wiem, bo umiem szyć hahaha
za 20zł max można sprzedawać...ale wiadomo, że sprzedaje sie towar za tyle ile ludzie są w stanie za niego dać...

.
.
szycie tego zajmie max godzinkę i w tym czasie zmieści się też ładne wykończenie paska a nie taki chachuł :DDDD



niestety, ale nie mogę się z Tobą zgodzić - chyba nie wiesz o czym mówisz:) metr tiulu 3zł - nie bardzo. Moja mama szyje właśnie takie spódniczki, więc orientuję się w cenach i wahają się w okolicach 50 zł, więc za przeproszeniem, nie gadaj pierdół;)


no nie żartuj
to kupujcie tiul na allegro-tam jest właśnie po tyle :) stamtąd kupuję hahaha

zweryfikowana
Posty: 464
Ostrzeżenia: 1/5

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:56:51

Mi się strasznie podobają, jednak nie mam takiej i nie wiem czy wyglądała bym w niej dobrze, bo mam szerokie biodra.. ale sie odchudzam i na pewno coś z nich zejdzie (jeśli dotrwam xd), więc może jak zrobi się ciepło i zniknie parę kilogramów to sobie taką sprawie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

filmowe inspiracje