Obecnie rozmawiamy o:

Dom czy mieszkanie

gorący temat

Hiszpania

godzinę temu

Wakacje w Hiszpanii.

godzinę temu

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

tiulowe spódniczki

25 cze 2010 - 12:57:06

Ta granatowa którą chcesz kupić według mnie jest okropna, ale te białe i kremowe na zdjęciach z modelkami to niczego sobie. ;)

tiulowe spódniczki

25 cze 2010 - 13:00:05

Cytat
paulinam10i15
Ta granatowa którą chcesz kupić według mnie jest okropna, ale te białe i kremowe na zdjęciach z modelkami to niczego sobie. ;)
Granatowej nie zamierzam kupować - wg mnie też jest brzydka, po prostu najpierw tylko takie zdjęcie znalazłam. A dalej - to nie modelki, tylko Alma Luna, blogowiczka. Jej styl jest niesamowity i stwierdziłam, że skopiuję sobie od niej tą spódniczkę

tiulowe spódniczki

25 cze 2010 - 15:17:32

Jest śliczna! :)

tiulowe spódniczki

25 cze 2010 - 15:27:40

Mam tiulową z H&M na sprzedaż. Raz załozyłam, ale jednak stwierdziłam, że nie o to mi chodzi;P Bardziej bym sobie sprawiła taką z kilku warstw, jak te z nowej kolekcji H&M. Na zdjęciu propozycja bynajmniej nie na imprezkę;);)



tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:00:36

fajne sa takie:) ja własnie zostalam poinformowana ze do kolezanki na panienski mam byc na różowo a to nie jest moj kolor wiec wymysliłam ze uszyje sobie taka rożowa na gumie tiulowa spodniczke:) do tego czarny t shirt, rajstopki 100 ki muszkieterki i juz :) mysle ze bedzie dobrze:)

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:02:31

ja jestem za stara na takie ale dla młodszych jak najbardziej

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:06:56

a mi sie nie podobaja;)

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:10:24

na afrostyl są, tylko niestety ceny około 70 zł, ale za to w każdym kolorze, przymierzam się do kupna, w sumie mam w domu czerwony tiul, tylko nie bardzo wiem, czy mi się uda xd i marzy mi się fioletowa albo czarna. nosić zawsze i wszędzie. opinia ludzi nie ważna serce

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:10:32

Cytat
aniQ_a
ja mam taka, kupilam pod wplywem chwili i zastanawiam sie co z nia zrobic :((

możesz mi oddać;P :)

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:10:42

ja mam taka z H&M wlasnie z tego 'miekkiego' tiulu nie taka sztywna i kocham ją haha :D

Cytat
NAWISTYLE
ja jestem za stara na takie ale dla młodszych jak najbardziej

a ile masz lat przepraszam?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 12:11 przez LadyEl.

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:12:01

Cytat
zielonyslon
na afrostyl są, tylko niestety ceny około 70 zł, ale za to w każdym kolorze, przymierzam się do kupna, w sumie mam w domu czerwony tiul, tylko nie bardzo wiem, czy mi się uda xd i marzy mi się fioletowa albo czarna. nosić zawsze i wszędzie. opinia ludzi nie ważna serce

dokładnie ;) ja ubieram się jak mi pasuje ;) mniej więcej żeby grało ale teraz jak nic nie pasuje to znaczy,że wszystko pasuje :D
A tiulowe spódniczki uwielbiam! :)

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:13:09

Cytat
tea19
Cytat
zielonyslon
na afrostyl są, tylko niestety ceny około 70 zł, ale za to w każdym kolorze, przymierzam się do kupna, w sumie mam w domu czerwony tiul, tylko nie bardzo wiem, czy mi się uda xd i marzy mi się fioletowa albo czarna. nosić zawsze i wszędzie. opinia ludzi nie ważna serce

dokładnie ;) ja ubieram się jak mi pasuje ;) mniej więcej żeby grało ale teraz jak nic nie pasuje to znaczy,że wszystko pasuje :D
A tiulowe spódniczki uwielbiam! :)


a teraz to normalnie mnie wzięło i chyba sobie uszyję xd

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:13:21

fajne są, ja bym mogła zakupić taką pudrową :)

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:13:57

ja kiedys kupilam ale nie czulam sie w niej za dobrze i odsprzedalam

tiulowe spódniczki

04 lut 2011 - 12:14:19

Mam czarną z Pimkie, kocham ją;) I noszę na codzień.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

platformy