Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Brak.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-13 18:52 przez florcia666.

moje ukochane, najwyższe mają 14cm, uwielbiam je!

ja mma dwie pary po 10 zm, jedne bardzo wygodne na cała noc tanczenia, drugie gorsze ale tez da sie wytrzymac

11 cm , wiecej bym nie założyła , bo i tak mi nie wygodnie;p

zweryfikowana
Posty: 5.260
Ostrzeżenia: 1/5

Moje najwyższe mają 12 cm-miałam je na studniówce:)
Kupiłam do nich specjalne wkładki żelowe i wytrzymałam całą noc,były nawet wygodne :)

A większość moich butów to obcasy 8-10cm :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 10:36 przez Vanilia200.

ja mam 13 cm i praktycznie cały dzień w nich przechodziłam i nogi nie bolały;)

JA mam najwyższe chyba 12 cm, z aldo, fajne są bardzo sexi ale niestety nie są wygodne :( zakładam je jak jadę gdzieś autem z facetem, wtedy kiedy nie muszę dużo chodzić a chcę ładnie wyglądać :) z kolei ja w samchodzie mam zawsze adidaski i baleriny na zmianę żebym mogła prowadzic bo w tak wysokich obcasach sie w życiu nie odważę :-)

Cytat
Vanilia200
Moje najwyższe mają 12 cm-miałam je na studniówce:)
Kupiłam do nich specjalne wkładki żelowe i wytrzymałam całą noc,były nawet wygodne :)

A większość moich butów to obcasy 8-10cm :)

Mam takie same:) I też miałam je na studniówce:)

zweryfikowana
Posty: 538
Ostrzeżenia: 1/5

11 cm chyba :p a koturny tez tak 10/11:)

Moje najwyższe mają 15 cm i kilkucentymetrową platformę ;) i co najlepsze - są bardzo wygodne!

Moje mają po 14 cm, mam 160 cm więc dodaje sobie jak najwięcej ;D
Są bardzo wygodne, mogę w nich nawet biegać, oczywiście zakładając, że obcas nie 'pójdzie' ;D
Generalnie to but 10-12 dla mnie jest stanowczo za niski;/

12 :D wiec kiedy je mam na sobie goruje nad wszystkimi, maja 187 cm wzrostu ;D uwielbiam takie buty, bo wtedy ma się przezajebiste nogi ;)

zweryfikowana
Posty: 1.986
Ostrzeżenia: 2/5

12 noszę je rzadko,bo są strasznie twarde i niewygodne,ale wyglądają śliczne,są to botki ;). A inne noszę tak 8-11 ;)

mam botki 4 cm jedne. jedyne. jakoś nigdy nie podobały mi się niske albo średnie obcasy. dlatego noszę albo wysokie albo płaskie ;)

mam kilka par wysokich butow, w sumie rzadko je nosze bo wole niskie buty ale nie mierzyłam nigdy ile maja cm.

Cytat
zuzka1990
Moje mają po 14 cm, mam 160 cm więc dodaje sobie jak najwięcej ;D
Są bardzo wygodne, mogę w nich nawet biegać, oczywiście zakładając, że obcas nie 'pójdzie' ;D
Generalnie to but 10-12 dla mnie jest stanowczo za niski;/
Bez obrazy, ale wg mnie niskie dziewczyny(no bo 160 to malutko) śmiesznie wyglądają w tak mega wysokich butach. Tak jakby na siłę chciały się podwyższyć, takie moje zdanie :) wygląda to jakoś sztucznie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trinny i Susannah w Polsce