Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka - co do niej?

02 cze 2010 - 14:50:30

Kupiłam tą o to sukienkę (sory zdjęcia na szybko) :D przy okazji pytam jak ona wam się widzi ? co do niej mogę założyć i czy te buty pasują do niej ;] ? aa oprócz tego zastanawiam się nad makijażem (jestem ciemną blondynką z niebieskimi oczami i dość ciemną karnacją) jeszcze myślę nad paznokciami czy mogą być takie w podobie (dodałam fotkę) czy inne może ; ] ? i jeszcze jaką fryzurkę . myślałam nad taką .. ? tylko nieiwiem za barzo jak ją zrobić .. pomóżcie ; ]] !ma to być na imprezę pożegnalną ze znajomymi.

prosze o pomoc ;]



Sukienka - co do niej?

02 cze 2010 - 14:53:22

przede wszystkim zrobiłabym coś z tą szlufką, bo bardzo nieładnie ci odstaje. a poza tym, może byc tak jak proponujesz :)
a i zapomniałam dodać, błagam Cie zainwestuj w bardotkę, to nie jest droga sprawa a od razu jest 10000 lepszy efekt....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-02 14:54 przez gabraa.

zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka - co do niej?

02 cze 2010 - 15:00:04

Cytat
gabraa
przede wszystkim zrobiłabym coś z tą szlufką, bo bardzo nieładnie ci odstaje. a poza tym, może byc tak jak proponujesz :)
a i zapomniałam dodać, błagam Cie zainwestuj w bardotkę, to nie jest droga sprawa a od razu jest 10000 lepszy efekt....

tak wiem wiem oczywiście ze szlufką coś napewno zrobię oraz ten stanik wiem ze zdecydoanie nie pasuje .. oczywiście zmienie ;]] ale jeszcze makijaż .. i jak ktoś jeszcze mógłby aa noi co do tej fryzurki .. ? neiiwem jak uzyskać ten efekt .
Cytat
gabraa
przede wszystkim zrobiłabym coś z tą szlufką, bo bardzo nieładnie ci odstaje. a poza tym, może byc tak jak proponujesz :)
a i zapomniałam dodać, błagam Cie zainwestuj w bardotkę, to nie jest droga sprawa a od razu jest 10000 lepszy efekt....

wiem wiem stanik napewno zmienię .. zdjęcie było robione na szybko ; ]]
a jeszcze mam pytanie co do makijażu oraz tej fryzurki nieiwiem jak mogę uzyskać taki efekt jak na zdjęciu ..! moze ktoś jeszcze pomoże ;]?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-02 15:02 przez Bajeraa.

zweryfikowana
Posty: 570
Ostrzeżenia: 1/5

Sukienka - co do niej?

02 cze 2010 - 15:11:48

przepraszam ze tyle razy ale coś mi się tnie z tą szafą ..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-02 15:14 przez Bajeraa.

Sukienka - co do niej?

02 cze 2010 - 18:30:35

Jest w porządku ;) Jeśli chodzi o fryzurę to nic bardzo trudnego. Wystarczy natapirować i spiąć grzywkę, a do tego zrobić kucyk. Niestety, dla mnie nigdy tak nie wyjdzie (mimo tego, że wiele razy próbowałam), ponieważ mam za krótką grzywkę i wszystkie włosy mi zaraz wyłażą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Avanti - weekend zniżek