Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:17:31

na allegro poszukaj :)
osobiście ci radzę jak już chcesz dużo pokazać albo się dobrze opalić ... brazylijskie bikini a nie stringi :) tylko do takiego bikini musisz byc bardzo szczupła w biodrach bo strasznie te majtki poszerzają. pozdrawiam :)


BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:17:39

Cytat
Sioni
Cytat
MMadzIaaa88
o good ..! ale z niektóre z was to na prawdę zacofane dzikusy. masakra
nie umiecie odpowiedzieć na pytanie zadane przez autorkę wątku,dopisujecie insynuacje a potem się kłócicie ;/

Jesteśmy babami, tak :D? Tak... hahaha więc każda rozumie tak jak chce. Nie dziwię się że faceci nas nie rozumieją :P
Cytat
-potui
A moim zdaniem WY macie kompleksy .
Nie mówicie że nie widziałyście np faceta w stringach na plaży ...i co on tez szuka sponsoringu i chce pokazać 4 litery ?


Śmieszne jesteście , niektórzy chcą sie bardziej opalić .
Co na to facet ? Może też lata w stringach ? A może chodzi na plaże dla nudystów ? GUZIK WAM DO TEGO . LASKA O CO INNEGO PYTAŁA

bla bla bla, a mnie to obrzydza ;) Jak chcesz się bardziej opalić to idź na plażę nudystów z gołym pierogiem i opal sroma, bo on pewnie też musi być opalony, Boooże.

a mnie Sioni obrzydził język twojej wypowiedzi

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:19:22

Cytat
matylda_jasmin
Cytat
Sioni
Cytat
MMadzIaaa88
o good ..! ale z niektóre z was to na prawdę zacofane dzikusy. masakra
nie umiecie odpowiedzieć na pytanie zadane przez autorkę wątku,dopisujecie insynuacje a potem się kłócicie ;/

Jesteśmy babami, tak :D? Tak... hahaha więc każda rozumie tak jak chce. Nie dziwię się że faceci nas nie rozumieją :P
Cytat
-potui
A moim zdaniem WY macie kompleksy .
Nie mówicie że nie widziałyście np faceta w stringach na plaży ...i co on tez szuka sponsoringu i chce pokazać 4 litery ?


Śmieszne jesteście , niektórzy chcą sie bardziej opalić .
Co na to facet ? Może też lata w stringach ? A może chodzi na plaże dla nudystów ? GUZIK WAM DO TEGO . LASKA O CO INNEGO PYTAŁA

bla bla bla, a mnie to obrzydza ;) Jak chcesz się bardziej opalić to idź na plażę nudystów z gołym pierogiem i opal sroma, bo on pewnie też musi być opalony, Boooże.

a mnie Sioni obrzydził język twojej wypowiedzi

A mi słowo Sioni ryje głowę :D hahahahahahahhahaha

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:21:22

szkoda ze u nas to takie straszne jakby ktos na plaze wyszedl w stringach :P ja tam nosze stringi na codzien i nie uśmiecha mi sie pozniej nakladac je na blade dupsko nieopalone przez wielkie gacie plażowe...to wyglada koszmarnie :/ no ale nie wlozyla bym stringow na jakas publiczna plaze bo nie mam ochoty wysluchiwac dziwnych komentarzy. Dlatego wole sie opalac na solarium albo na dzialce gdzie moge nawet toples hehe (chociaz akurat zeby sie toples mozna bylo opalac na plażach to bym nie chciałą, to już przesada)

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 15:58:49

Cytat
Sioni
Cytat
Martuska_10
CIEMNOGRÓD!!
Dziewczyna pytała gdzie strój ze stringami może dostac, a wy tu zapisujecie miliony stron o tym, że to 'obleśne' i w ogóle nie moralne. NIe ogarniam. Większosc panienek chodzi w spodenkach odsłaniających pośladki, o 'dyskotekowych' spódniczkach nie mówiąc. Plaża jest od tego żeby się wyloozowac, opalic i spędzic miło czas. Krzyczycie na nią, że chce stringi a ile typek wciska sobie całe majtki do tyłka żeby go opalic. To już jest spoko, bo MAJTKI, co z tego że przerobione na stringi.. Nie ogarniam, na prawdę.. ;/

Ja nie ogarniam stwierdzenia "wyloozować" - jaka bieda ;D

Bieda jest w momencie gdy ludzie nie mają co do garnków włożyc, gdzie mieszkac, albo dzieciom dzieje się krzywda. NIe wszyscy muszą mówic w sposób który Ci odpowiada.. Dzisiejsza wolnosc słowa powala. Nie podoba się to pośmiej się przed monitorem jak Ci ulżyc ma, ale komentowanie odpuśc, bo to już w ogóle z tematu wątku schodzi. ;]
Peace !

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 16:04:13

Cytat
hodaaa
Cytat
kokosowy_smak
Cytat
olcia24689
stringi na plazy to pzresada :/

no zgadzam się... latać z gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi... nc

Za granicą też się tak wyśmiewacie z dziewczyn? Tam każdy biega po plaży jak chce i nic nikomu nie przeszkadza (i laski wcale do szczupłych nie należą). Takie światowe i tolerancyjne jesteście, a czasem zachowujecie się jak mohery.
he he na zachodzie to na basenie bez stanika latają i to norma na którą nikt nie zwraca uwagi a w Polsce stringi na plaży to dziwactwo
osobiście też bym nie ubrała ale jak widzę babki na plaży to w niczym mi to nie przeszkadza niestety nie pomogę bo nie orientuje się gdzie można fajne nabyć

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:29:38

Cytat
Sioni
Cytat
qwertyxyz
Cytat
kokosowy_smak
Cytat
olcia24689
stringi na plazy to pzresada :/

no zgadzam się... latać z gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi... nc

A ja uwazam, ze jesli laska ma idealny tyłek i jest zgrabna to jak najbardziej pasuje. Co innego jak jakis wieloryb sie bedzie tak obnazac.. to juz jest oblesne

A co to za dyskryminacja ? Po pierwsze nikt nie jest idealny i nigdy nie będzie idealnego tyłka, bo zawsze komuś się nie będzie podobał, a po drugie dlaczego puszysta kobieta nie może sobie ubrać, bo co bo jej nie wypada? Bo obleśne?
Dla mnie obleśne jest obnażanie się publicznie na plaży, a takie stringi to gwarantują i laska może mieć dla mnie tyłek z obrazka i i tak pomyślę, że jej słońce przygrzało i szuka okazji, bo jak można pokazywać wszem i wobec swoje szanowne 4 litery.

nie dyskryminacja tylko moje odczucia ;) Jak widze ubrana laske w stringi ktora ma idealna figure [ a sa takie ;) ] to mi to nie przeszkadza i nie wzbudza odrazy..
A chyba sama przyznasz i 99% spoleczenstwa, ze wylewajacy sie tłuszcz, cellulit, rozstepy (i kto wie co jeszcze), spod stringow nie bedzie zbyt przyjaznym widokiem ;>

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:32:24

Cytat
jagababa123
ona pyta o strój a nie czy wypada czy nie
może wcale nie kupuje go żeby przy wszystkch latać na plaży

zgadzam się;)

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:37:59

ojej.....
i po co te wywody?jak chce latać z gołym tyłkiem po plaży to niech lata pamiętajmy,że nie tylko chłopacy tam uczeszczaja ale również dorośli starzy mężczyzni i jesli chce takiej widowni to ok:)i prosze tu nie wciskac kitu że do opalania w ogrodzie itp bo do takich rzeczy nie potrzeba stroju specjalnego:]
a tak z innej beczki to rok temu w sopocie na plazy przez kilka dni co jezdziłam w jedno konkretne miejsce była tam babka taka ja wiem około 35 lat która lezała łaziła i kąpała sie z gołymi cyckami no i ok piękne zwisy,ale gdbybym była tam z synkiem takim juz około 10 letnim to byłabym bardzo niezadowolona.

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:41:10

w życiu nie zalozylabym na plaze stringow;/

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:41:13

Cytat
JaLubieHardcore
Cytat
asiaaa1232
Cytat
olcia24689
Cytat
natqkotq
Cytat
kokosowy_smak
Cytat
olcia24689
stringi na plazy to pzresada :/

no zgadzam się... latać z gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi... nc

popieram

nawet jakbym miala idelany tylek najwyzej bym zalozyla wyciete majteczki ale nie take jak stringi . pojade sobie z chlopaiem na plaze a tam jaks siksa bedzie z golym tylkiem paradowac przy nas

rok temu naszczescie na plazy widzialam tylko jedą taką lale, ale mieli z niej wszysyc basy bo nie byla za szczupla :)

dokładnie , popieram
i ja również
a ja nie
i wspolczuje wam ze was tak cudze dupy obchodzą

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:49:26

temat watku to czy wiecie gdzie mozna dostac kostium ze stringami a nie "jak myslicie czy wypada?" ":) jesli ma fajny tylek to czemu nie:) mysle ze faktycznie ciezko bedzie znalezc usztywniana gore do stringow.. ale powodzenia w poszukiwaniach:)

BIKINI ze STRINGAMI

19 cze 2011 - 23:54:09

Niestety nie widziałam. - O TO pyta autorka tematu.

BIKINI ze STRINGAMI

22 lis 2013 - 16:40:06

ten kto krytykuje ten zazdrości odwagi :)
ja nie popieram , sama chce sobie kupić i też szukam , mam głęboooko to co ludzie mówią , a pozazdrościć takim dziewczynom tylko mogą!
;)

BIKINI ze STRINGAMI

22 lis 2013 - 16:55:18

a popatrz w takich sklepach z tanią , często chińską bielizną. Ja w takim 1 kupiłam wlaśnie taki stanik i stringi i byly takie śliskie w sam raz na plaże

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprwdzone sposoby