Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 2/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:03:12

Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

haha jeśli tyłek, a pip.. to dla Ciebie żadna różnica to gratuluje;d

zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:06:25

Cytat
olcia24689
niech sobie takie odrazu kupi hahaa
HAHA DOBRE

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:06:44

Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

Jak dla Ciebie nie ma różnicy między tyłkiem, a pindą, to życzę powodzenia podczas wieczoru z facetem.
HAHAHAHAAHAHA! :D

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:06:55

Cytat
Sioni
Cytat
Martuska_10
CIEMNOGRÓD!!
Dziewczyna pytała gdzie strój ze stringami może dostac, a wy tu zapisujecie miliony stron o tym, że to 'obleśne' i w ogóle nie moralne. NIe ogarniam. Większosc panienek chodzi w spodenkach odsłaniających pośladki, o 'dyskotekowych' spódniczkach nie mówiąc. Plaża jest od tego żeby się wyloozowac, opalic i spędzic miło czas. Krzyczycie na nią, że chce stringi a ile typek wciska sobie całe majtki do tyłka żeby go opalic. To już jest spoko, bo MAJTKI, co z tego że przerobione na stringi.. Nie ogarniam, na prawdę.. ;/

Ja nie ogarniam stwierdzenia "wyloozować" - jaka bieda ;D
biedne to jest myślenie naszych rodaczek ;p

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:08:36

Cytat
jagababa123
Cytat
Sioni
Cytat
Martuska_10
CIEMNOGRÓD!!
Dziewczyna pytała gdzie strój ze stringami może dostac, a wy tu zapisujecie miliony stron o tym, że to 'obleśne' i w ogóle nie moralne. NIe ogarniam. Większosc panienek chodzi w spodenkach odsłaniających pośladki, o 'dyskotekowych' spódniczkach nie mówiąc. Plaża jest od tego żeby się wyloozowac, opalic i spędzic miło czas. Krzyczycie na nią, że chce stringi a ile typek wciska sobie całe majtki do tyłka żeby go opalic. To już jest spoko, bo MAJTKI, co z tego że przerobione na stringi.. Nie ogarniam, na prawdę.. ;/

Ja nie ogarniam stwierdzenia "wyloozować" - jaka bieda ;D
biedne to jest myślenie naszych rodaczek ;p


to fakt, ale zazdrość ludzka rzecz :)
Cytat
ewelin1988
Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

Jak dla Ciebie nie ma różnicy między tyłkiem, a pindą, to życzę powodzenia podczas wieczoru z facetem.
HAHAHAHAAHAHA! :D

Hahahahhahahahaaaaa no co :D hahahahahahahahhahahaha ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-17 13:09 przez Sioni.

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:14:27

to już nie zazdrość to zawiść wręcz;p

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:18:13

Cytat
qwertyxyz
Cytat
kokosowy_smak
Cytat
olcia24689
stringi na plazy to pzresada :/

no zgadzam się... latać z gołym tyłkiem przed obcymi ludźmi... nc

A ja uwazam, ze jesli laska ma idealny tyłek i jest zgrabna to jak najbardziej pasuje. Co innego jak jakis wieloryb sie bedzie tak obnazac.. to juz jest oblesne


a co, ten "wieloryb" nie ma prawa być ładnie opalonym? Tolerancja wybiórcza? Niech sobie każdy nosi co chce, nieważne czy ma ładny tyłek, płaski, oklapły, z cellulitem czy rozstępami. Jak tolerancja to dla wszystkich

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:21:25

oj baby a skad wicie ze do ogrodu czy na plaze bałtycka, moze laska chce własnie pojechac kur*** zagranicę, lub popływać na jachcie i poopalac pupe. co was to interesuje! pilnujcie swoich spraw:D
pytanie było inne czy nie wiecie gdzie kupić!?

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:23:21

gdzieś w google znalazłam- Macie i już się nie kłóćcie baby wredne :P



BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:31:35

Cytat
hodaaa
A zwykłe bikini tak dużo Wam zakrywa? Jestem nieco zmieszana jak widzę laskę bez stanika, ale pytam się co jest obscenicznego w pośladkach? Normalne bikini też poł tyłka odkrywa. Wydaje mi się, że niektórym z Was nie przeszkadza sam fakt noszenia stringów, ale to, że Wasz Miś zobaczy na plaży ładniejszy tyłek obcej, jak to któraś pięknie ujęła, "siksy".

Trafiłaś w samo sedno. Ja się szczerze przyznaję, że to jest chyba głównym powodem mojej niechęci do stringów na plaży :-)

zweryfikowana
Posty: 1.260
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 13:43:07

Cytat
Sioni
gdzieś w google znalazłam- Macie i już się nie kłóćcie baby wredne :P
uuu

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:01:12

Cytat
ewelin1988
Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

Jak dla Ciebie nie ma różnicy między tyłkiem, a pindą, to życzę powodzenia podczas wieczoru z facetem.
HAHAHAHAAHAHA! :D

wy kretynki przeciez ona to napisal jako sarkazm... myslenie nie boli ! :P

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 2/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:04:44

Cytat
olcia24689
Cytat
ewelin1988
Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

Jak dla Ciebie nie ma różnicy między tyłkiem, a pindą, to życzę powodzenia podczas wieczoru z facetem.
HAHAHAHAAHAHA! :D

wy kretynki przeciez ona to napisal jako sarkazm... myslenie nie boli ! :P

chamski sarkazm- taka sama na niego odpowiedź. Tak jak mówisz dziewczynko- myślenie nie boli:)

zweryfikowana
Posty: 1.155
Ostrzeżenia: 1/5

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:06:37

Cytat
groklin
Cytat
olcia24689
Cytat
ewelin1988
Cytat
Sioni
Idź z gołym bobrem na plażę, co za różnica czy odsłonisz tylko tyłek czy jeszcze przód, dla mnie żadna. Jeśli rozbierac się przed obcymi ludźmi to już na maksa :D haha

Jak dla Ciebie nie ma różnicy między tyłkiem, a pindą, to życzę powodzenia podczas wieczoru z facetem.
HAHAHAHAAHAHA! :D

wy kretynki przeciez ona to napisal jako sarkazm... myslenie nie boli ! :P

chamski sarkazm- taka sama na niego odpowiedź. Tak jak mówisz dziewczynko- myślenie nie boli:)

a ja tem mam gdzies te pseudo chamstwo i mam radoche :D hahaha

BIKINI ze STRINGAMI

17 cze 2011 - 14:13:17

Cytat
jagababa123
mi to nie przeszkadza jak ktoś lata w stringach po plaży co innego całkiem nago

zgadzam się :) i nie razi mnie to zupełni w tv jest więcej nagości niż na plaży :)
i na szafie widziałam takie stroje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

styl i uroda