Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:08:24

Cytat
hardcore666
ja mam kilka.. sama lubie szyć .. tyle ze maszyne mam w naprawie :<
ja swoją też muszę odwieźć - dostałam jakieś 2 miesiące temu i oczywiście wspaniałomyślny Puchuś spróbował przerobić skórkową torebkę - no i poszła maszyna. Teraz ścieg się plącze. Płakałam jak małe dziecko. Mam nadzieję, że mi naprawią :( Mam już kilka projektów w pogotowiu

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.702

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:09:21

Na forum wizaz.pl jest sporo wątków dotyczących szycia i wykrojów.

Wpisałam w google "wykroje", i znalazłam w grafice WYKROJE

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 14:11:24

moja mama jest krawcowa ;) pare lat temu kupowala BURDĘ i szyła rozne rzeczy z tych form :) niestety teraz juz nie szyje (nie dziwie sie, tyle lat w zawodzie) :D ale nadal jest w branzy odziezowej ;) szkoda, bo ma mamusia talent do szycia :(

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 17:14:28

Dzieki Dziewczyny ! :)
jak tylko zakoncze etap "sesji i egzaminów" lece po materiał i siadam do maszyny :)

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 17:18:51

Moja mama ma maszyne i uszyła mi kilka ciuchów,ale chciałam spróbować sama i jakaś tunika tam wyszła,tylko materiał byle jaki bo nie miałam żadnego fajnego na zbyciu...Ale w lecie coś pewnie zakupie i uszyje to takie oszczędne:DD

Kiedyś fajną stronkę znalazłam,ona była zagraniczna,ale były fajne filmiki jak uszyć strój,jakiś nietoperz,przerabianie itp. (taka młoda babka) .To było coś na P. Jak coś to dam adres;))

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Wykroje do szycia - zrób to sama!

08 lut 2010 - 18:21:58

Ja aktualnie czekam aż mi babcia przerobi sukienkę według mojego widzi mi się, ale ja również dziękuje, za te strony i inne pomoce =]

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 15:53:19

ja ostatnio uszyłam coś takiego:)
prosta do uszycia;) i ładna
jak ktoś by chciał podobna to pisać:)



Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 15:57:41

Cytat
patrycjaa1803
ja ostatnio uszyłam coś takiego:)
prosta do uszycia;) i ładna
jak ktoś by chciał podobna to pisać:)
sukienka fajne, ale jak patrzę na foto, to aż mnie... cycki bolą : p

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.329

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:07:04

Ja kupiłam kilka archiwalnych numerów Burdy na allegro. Bardzo ciekawe wykroje tam są :-) Polecam.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 1/5

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:17:08

Ja zawsze chciałam sama coś uszyć ale nic mi z tego nie wychodzi..
Wstawiajcie zdjęcia ciuszków swojego wykonania!

Wykroje do szycia - zrób to sama!

23 cze 2010 - 16:36:22

Burda:) Mam w domu około 200 egzemplarzy tej gazety jak nie więcej;)

Wykroje do szycia - zrób to sama!

14 wrz 2010 - 21:06:10

witaj didi0701 czy mogla bys mi wyslac kilka takich burd ,napisz prosze ile beda kosztowaly i czy sa kompletne z wykrojami
pozdrawiam

Wykroje do szycia - zrób to sama!

14 wrz 2010 - 21:15:31

hej jestem po technikum krawieckim i pytaj jesli masz pytania wykroje sa w gazetach Burda,Szycie krok po kroku, Elegantka sa tez pojedyncze wykroje w wiekszych pasmanteriach jesli chcesz pomoge ci zrobic podstawowe formy spodni, bluzki spodnic itp. i potem powiem ci jak sie robi co i jak nie jest to trudne na jakie wyglada> Fajnie jest umiec szyc bo w pl wiekszosc dziewczzyn ubiera sie na jedno kopyto a nie fajnie idac ulica mijasz 15 takich samych rzeczy. ja u siebie w miescie mialam sklep z materiałami tzw resztki gdzie byly tanie materiały i np kupowalam 1 m dzinsu za 12 zł a potem wyczarowałam sobie wymarzone spodnie.Pozdrawiam

Wykroje do szycia - zrób to sama!

12 lut 2011 - 11:56:23

witaj w klubie:) też jestem na tym etapie, a co lepsze burda czy zloty krój?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 12:38 przez Waniulka.

Wykroje do szycia - zrób to sama!

30 gru 2011 - 20:27:53

Cześć :)
Ja też od niedawna mam maszynę do szycia i przerabiam swoje ciuszki :D niestety nie wszystko mi wychodzi i nie mogę tych rzeczy wykorzystać później do chodzenia ;P
Zobaczyłam że ktoś dodał bardzo łatwy do zrealizowania wykrój na spódniczkę, postanowiłam ze uszyję taką dla swojej 3 letniej siostrzenicy, załączam wam zdjęcie z tego jak mi wyszło ;D Same oceńcie ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebki