Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 16:06:52

co wiecie na temat przedłuzania włosów czy warto i jakimi sposobami

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 18:42:59

już taki wątek był poszukaj:)

niezweryfikowana
Posty: 509
Ostrzeżenia: 1/5

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 18:47:39

oj, ja niestety nie umiem Ci pomóc ;)

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 18:48:57

tabletki "Belissa" + OWOCE po nich mi szybko rosły :) Wzmacniały włosy, skórę i paznokcie. Także jestem za naturalnymi metodami

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 18:52:58

Niee warto.. moja kolezanka z klasy ma i teraz wyrywa je tzn same juz jej wychodza ale to masakrycznie wyglada.. takie nie rozczesane włosy!!!!! kołtune feeeeeeee.!! :D az sie smiac chcee ;d

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:09:54

Cytat
xmadziamx
tabletki "Belissa" + OWOCE po nich mi szybko rosły :) Wzmacniały włosy, skórę i paznokcie. Także jestem za naturalnymi metodami

tabletki to raczej nie naturalna metoda :)

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:11:54

a ja wlasnie tydzien temu przedluzylam na ringi i jest dobrze. Mam ich dosc malo {45 pasemek} bo mam malo swoich wlosow i nie moglam ich doczepic wiecej, bo pasemko doczepane nie moze byc grubsze od pasemka zywych wlosow na glowie, do ktorego sie doczepia. Pierwszego dnia trudno jest sie przyzwyczaic, ale pozniej mija. Ringow nie widac jak zawieje wiatr, nic nie boli, trzyma sie dobrze i przede wszystkim JEST TO BEZINWAZYJNA METODA!


a co do koltunow, bo kroras z was tu o tym pisala.... trzeba dbac o te wlosy nawet bardziej jak o swoje! Ja codziennie na noc robie maske z odzywki, przed suszeniem stosuje jedwab i wlosy wygladaja bardzo naturalnie i ladnie. Nie pusza sie ani nic. No ale oczywiscie trzeba doczepic wlos naturalny nie syntetyczny!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-21 19:13 przez imalovable.

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:31:08

3 lata temu miałam przedłużane włosy. Na początku wyglądało to fajnie:jarałam się ja, jarali się inni;] Dbałam o te włosiska jak mogłam i jak umiałam najlepiej;] Po ok.3 miechach zrobił się z tego jeden wielki kołtun, włosy wyglądały jak sfilcowane;|;| Zaczęło to odpadać;/ Część oderwałam sama! COŚ OKROPNEGO! Włosy znacznie się potem osłabiły! Nigdy więcej przedłużania! ;]

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:31:19

zdecydowanie polecam przedłużanie włosów na ringi sam osobiscie takie posiadam i jeśli się o nie dba i podciąga co jakiś miesiąc to nie ma mowy o żadnych kołtunach, zamówiłam 100 naturalnych pasemek na all i sama sobie przedłuzyłam i trzymają mi się już przeszło pół roku :)
btw. i nie mam zamiaru zrezygnować z przedłużania dopuki moje nie odrosną:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-21 19:32 przez gwiazda179.

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:34:14

miałam ringi przez rok , 2 razy robiłam korektę , ale nic nie dorówna temu , że zniszczyłam swoje włosy i po ściągnięciu doczepianych miałam strasznie cienkie włosy :/ nie polecam ogólnie

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:39:00

Ja miałam doczepione blond pasemka na mikro ringi, powiem tak: wygodnie to jest, ale o włoski trzeba dbać, odżywka po każdym myciu, bo się hmm plączą bez tego strasznie. I co jakiś czas musiałam mocowanie poprawiać, ale to efekt tego, że pasemka doczepiał mi tata, czyli samo doczepienie nie jest trudne.

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:49:34

Jestem na 3 roku praktyk fryzerskich i osobiscie nie polecam przedluzania wlosow metoda pierscieniowa (ringi) i warkoczykowa (gumki) a tym bardziej wlosow syntetycznych!! Wlosy ktore naprawde fajnie wygladaja musza byc zrobione metoda woskowa, i to u dobrych fryzjerow, co niestety laczy sie troszke z wyzsza cena ale czego nie robi sie dla urody :) Pozdrawiam :)

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 19:52:02

Mojej koleżace wypadają razem z jej włosami :( Ja mimo odradzenia jednej z szafowiczek zakupiłam włoski naturalne w moim odcieniu na klipsy clip in. Zobaczymy cio z tego wyjdzie, ale ja je chce zajkładac np tylko do klubu na wypad ze znajomymi

włosy a w nich ringi

21 sty 2010 - 20:00:16

W miejscu, gdzie zaciska się ring, jednocześnie uszkadza się włos. Łamie się i po zdjęciu ringów.. Nie polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dobre SH w Bytomiu . ?