Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:02:34

od lat nie jeździlam pociągiem i wczoraj mialam okazję i miałam "zaszczyt" jechac pociągiem "szkolnym".
i cóż zobaczyłam ATAK KLONÓW :))
ekoskórka ,ekoskórka,ekoskórka.....saszki i ekoskórka..
te dziewczyny byly tak podobne do siebie ze nie wiadomo która to która..
wszystkie ubrane na ten sam styl ... nie powiem o kolorze wlosów bo zawieje dyskryminacją

Dlaczego na naszych ulicach nie jest tak jak np. w Londynie czy chociaz w Rotterdamie ??
Czy to tylko moje odczucia ??
U was po ulicach tez chodzą takie klony??

Dlaczego jesli odstaniesz troche od innych chociazby kolorem rajstop juz wytykaja palcami albo uwazają kogos za dziwaka??
Polska to zacofany kraj ( jesli chodzi o ubranie mode styl)i daleko nam do innych..
szkoda


ps. te klony w tym pociągu nawet klonuja słownictwo co drugie slowo to k.. h... p... itp itd
feee

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:08:10

niestety cokolwiek w polsce założysz takiego bardziej że tak powiem ' światowego' to jesteś wytykany palcami..

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:09:52

OOoooo tak zdecydowanie, jeśli mieszkasz na wsi to tylko jakies stragany:/ Mając konto na szafie, obserwuje nowe trendy i próbuje w tym odnalezc swój styl, ale oczywiście co jest w szkole?? Ale nie ma co się przejmować i miec swój styl ja już jestem przyzwyczajona do wytykania palcami, więc....

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:10:15

tak jest niestety.
ale to jeszcze nic: z tramwaju wysiadły na moich oczach 3 z 6 dziewczyn w czarnych ekoskórkach o tym samym kroju hehehe
i dodam że nie mialy 16 lat ...

dlatego tak jest bo to pójście na łatwiznę, a polacy są w tym b.dobrzy...

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:10:54

normalka że tak jest Polska to strasznie nie tolerancyjny kraj ja tam się nie przejmuje ubieram się w to co mi się podoba:) i jest wygodne a nie to co jest modne

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:11:02

wstarczy popatrzeć na fora chociazby na onecie.
kazda "gwiazda" jest równana z błotem jesli "ubierze się nie tak jak powinna" wg innych > :)

Cytat
florekkk
OOoooo tak zdecydowanie, jeśli mieszkasz na wsi to tylko jakies stragany:/ Mając konto na szafie, obserwuje nowe trendy i próbuje w tym odnalezc swój styl, ale oczywiście co jest w szkole?? Ale nie ma co się przejmować i miec swój styl ja już jestem przyzwyczajona do wytykania palcami, więc....







hahaha gratuluję odwagi i WŁASNEGO STYLU :)
mi tez szafa pomaga uwielbiam KREACJE



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-01 17:13 przez zolo26.

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:13:06

Maskara. U mnie niestety to samo .. eh :|

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:14:37

e tam ja też mam eko skórkę, ale przyznam, że kiedy ją kupowałam jeszcze nie było na nie takiego BUM.
Mimo to nie żałuję, bo bardzo dobrze się w niej czuję.

Ale jako, że mieszkam w małej miejscowości, gdzie trendy typu nerdy, panterka dochodzą z dość sporym opóznieniem to przyznam, ze jestem traktowana jak dziwoląg ;)
Przykładowo - kiedy wyszłam w sweterku w panterkę - wszyscy się za mną oglądali i dziwnie patrzyli / pojechałam w Emu na uczelnię - przez 5 minut dziewczyna mierzyła mnie wzrokiem (studiuję w Toruniu więc trochę się zdziwiłam) / nerdy? wyszłam raz w różowych - więcej nie założę - jakaś starsza babka obsmarowała mnie do swojej wnuczki tak, zebym słyszała.
Wyszłam w długiej koszuli - koleżanki (!) stwierdziły, że wyglądam jakbym była w ciąży ;/

Jednak juz nie przejmuję się opinią ludzi - noszę to, w czym dobrze się czuje i w czym dobrze wyglądam ;)

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:15:41

Jak można nas porównywać do Londynu? Tam zegarek swatcha kupimy w kiosku, u nas niekoniecznie ;D Jesteśmy "trochę" do tyłu i naprawdę daleko nam do Londyńczyków ;) Chociaż szczerz epowiedziawszy w Londynie 50% ludzi nosi rzeczy tych samych marek, więc tam również klonów nie brakuje... Po drugie dysryminacja ubioru zależy od miejsca, w którym przebywamy. W dużych miastach jest mnóstwo ludzi, którzy z modą są za pan brat, kreaują własny styl i nikt nie zarzuca im inności, chyba, że masz na myśli malutkie miejscowości gdzie każdy się zna, tam faktycznie sprawa będzie wyglądała inaczej... Także to naprawdę zależy ;)

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:17:40

chyba wszędzie tak jest...:/ u mnie w klasie chyba połowa dziewczyn ma taki "styl"... a ja się wybijam, bo wolę płaszcze!:P

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:18:41

Cytat
zolo26
od lat nie jeździlam pociągiem i wczoraj mialam okazję i miałam "zaszczyt" jechac pociągiem "szkolnym".
i cóż zobaczyłam ATAK KLONÓW :))
ekoskórka ,ekoskórka,ekoskórka.....saszki i ekoskórka..
te dziewczyny byly tak podobne do siebie ze nie wiadomo która to która..
wszystkie ubrane na ten sam styl ... nie powiem o kolorze wlosów bo zawieje dyskryminacją

Dlaczego na naszych ulicach nie jest tak jak np. w Londynie czy chociaz w Rotterdamie ??
Czy to tylko moje odczucia ??
U was po ulicach tez chodzą takie klony??

Dlaczego jesli odstaniesz troche od innych chociazby kolorem rajstop juz wytykaja palcami albo uwazają kogos za dziwaka??
Polska to zacofany kraj ( jesli chodzi o ubranie mode styl)i daleko nam do innych..
szkoda


ps. te klony w tym pociągu nawet klonuja słownictwo co drugie slowo to k.. h... p... itp itd
feee

Tym watkiem pokazujesz, ze sama masz typowo polskie cechy: narzekasz i komentujesz to jak inni sie ubieraja i zachowuja :P

P.S. Nie mam ekoskorki, a saszki zamierzam kupic ;)

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:19:17

To prawda, mogłoby być bardziej wyraziście na naszych ulicach. Ja może nie jestem super ekstrawagancka (choc też mam specyficzny styl), ale lubię popatrzeć na oryginalnie ubrane dziewczyny. Mieszkałam parę lat w Krakowie i tam już coś zaczęło się dziać, często znajdowałam dla siebie pomysły w ulicznej modzie, ale teraz mieszkam w malutkim miasteczku i tragedia... W sklepie przypadkiem usłyszałam rozmowę matki z córką, która bała się kupić fajny kolorowy sweter, bo "jest przyzwyczajona do brązów i szarości" i "gdzie ona to będzie nosić"... Podobną sytuację miałam w lumpku, całkiem młoda kobitka pytała mnie, czy kupić torbę z wizerunkiem Monroe, czy nie za odważna. I Nie wiem, jakieś zahukane to społeczeństwo mamy...

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:19:24

Ja nigdy nie kieruje się trendami narzuconymi przez sieciówki, bo dla mnie to idiotyczne. Ubieram się w to, co mi się podoba i łączę jak mi się podoba :) "Próbowanie być kimś innym, to marnowanie tego, kim sie jest."



atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:19:54

Wiem tylko,że po moich ulicach to chodzi dziwaczka i to ja nią jestem:)

atak klonów :)

01 gru 2009 - 17:25:44

Dlatego ja swojego stylu szukam w second handach ;)
U mnie na roku nie ma dwóch osób, ktore tak samo sie ubieraja, owszem, są takie, które podążają za trendami, czyli saszki i ekoskórka, ale ubieraja się w tak odmiennych stylach, że nie widac podobieństwa ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziki zachód SYLWESTER!!!! HELP!