Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanko takie jak w tytule. Znacie może dziewczyny jakieś fajne nie drogie sklepy z sukienkami w Poznaniu Byle nie Piu Piu , Shark ani Trinyty (czy jak to tam sie nazywa) ;p A sukienki tak do 400 zł :)

Podobno na Głogowskiej jest sporo sklepów z kieckami. Ale ja polecam w necie. Np. na Allegro kupiłam wiele świetnych sukienek, np. VILA, w granicach 40-50 zł. Długą wieczorową za 100. Jest mnóstwo okazji. Trzeba się tylko dobrze zmierzyć i kupować u sprawdzonych osób.

zobacz na Malcie albo na deptaku od rynku do Browaru - tam jest kilka sklepów, bo samo oglądałam :)

Nie lepiej znaleźć jakąś na necie, która Cię zwali z nóg i śmignąć do krawcowej?? Będziesz miała oryginalną i tą jedyną. Na pewno w 400zł się zmieścisz!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.667

Może sklep Ryłko na Św. Marcinie? Tam mają także sukienki desperado.

No własnie mam taką figurkę (duże boczki i grube uda) , że koniecznie musze przymierzyć więc kupowanie w necie odpada.



A zapomniałam dodać, że nie inetresują mnie takie typowe balowe szerokie sukienki ;p

Cytat
VS___Pink
Nie lepiej znaleźć jakąś na necie, która Cię zwali z nóg i śmignąć do krawcowej?? Będziesz miała oryginalną i tą jedyną. Na pewno w 400zł się zmieścisz!
Oj dużo jest takich, które mnie powaliły. tylko obawiam się jednego - co będzie, gdy sukienka uszyta już nie bedzie mi się podobac na mnie ;/ A strace tylko pieniążki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-12-01 15:36 przez AnuLkaSL90.

Na św. Marcina jest kilka sklepów z sukienkami - śliczne i niepowtarzalne :)

river island w starym bro - sukienki do 400 zł, zazwyczaj w kazdej kolekcji maja cos boskiego. no i na tej ulicy co schodzi do placu wiosny ludow - jakbys szla ze marcinkowskiego w kierunku kupca. tam jest jakis sklep z kieckami balowo/imprezowo/weselno/whatever, ale nie wiem jakie maja ceny, aczkolwiek z tego co widzialam wybor spory. ja tam w zyciu stopy nie postawilam, ale moze cos znajdziesz dla siebie:)

Witajcie…..jeśli szukacie oryginalnego fasonu sukienki na studniówkę, wesele i inne okazje za całkiem rozsądne pieniądze polecam SALON MODY WIZYTOWEJ „Elizabeth” w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 14 !!! Bardzo duży wybór sukienek w różnych fasonach i przeróżnej kolorystyce oraz fachowa i szczera obsługa……sama długo szukałam kreacji na STUDNIÓWKĘ 2011 w różnych centrach handlowych ale tam w końcu znalazłam Tą wymarzoną….gorąco POLECAM

jeśli masz okazje wejść na WGO,to polecam!!! wybór taki,że głowa boli:)

Równiez mogę polecic ten sklep. ELIZABETH św.Marcin przy Alibabie. Najwiekszy wybór w Poznaniu i niskie ceny przy wysokiej jakości.
Miałam okazję tam kupić rok temu śliczną sukienkę i zrobiła wrażenie nie tylko na mnie ;-) Miałam ja juz kilka razy i po praniu nic sie nie dzieje, wyglada jak nowa. Pani ekspedientka była dość stanowcza i po krótkiej chwili wybrała dla mnie kilka modeli. Muszę przyznać, że trafiła w 10-tke. Polecam
Faktycznie na wgo jest bardzo duzo, jestem tam od czasu do czasu. Niestety nic tam nie wybralam, obsługa srednia, brak profesjonalizmu w obsłudze klientow detalicznych i powtarzajacy sie towar. Akurat nic ciekawego tam nie trafiłam. Co najwazniejsze, nie mogłam zmierzyc sukienki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-04 01:09 przez meduzanet.

Cytat
meduzanet
Równiez mogę polecic ten sklep. ELIZABETH św.Marcin przy Alibabie. Najwiekszy wybór w Poznaniu i niskie ceny przy wysokiej jakości.
Miałam okazję tam kupić rok temu śliczną sukienkę i zrobiła wrażenie nie tylko na mnie ;-) Miałam ja juz kilka razy i po praniu nic sie nie dzieje, wyglada jak nowa. Pani ekspedientka była dość stanowcza i po krótkiej chwili wybrała dla mnie kilka modeli. Muszę przyznać, że trafiła w 10-tke. Polecam
zachwalasz prawie identycznie jak monastars:)

za 400 mam robiona na miare u krawcowej taka jaka sobie wybralam,wg mojego projektu:)wiec i to ci polecam:)

Dzięki ale ja nie mam zdolności do projektowania wole zmierzyc i jak sie podoba kupic bo nie mam czasu na przymiarki. Mam juz kilka ulubionych sklepow i zawsze znajde to czego szukam ;-)

jak już ktoś napisał również polecam River Island.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

atak klonów :)