Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 @nbbo moje wyszperane ciarupki. Za komplet 6 PLN :)


@malmie ale cudne serce ja byłam wczoraj na broniszach i kupiłam tylko to , no i gniazdko z brzozowych gałązek któremu nie zrobiłam fotki



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 takie ptaszki marzyły mi się kiedyś na choince ... całe drzewko w lampkach i takich białych ptakach :) Z tych jajek to pewnie jakieś ozdoby zrobisz, tak myślę ;)
Moje doniczki czy to pojemniki fajnie wyglądają w kuchni. Wstawię do nich zielone zioła albo posłużą za schowki na drobiazgi, które luzem leżą na półkach.

zioła będą super wygladać a jak dasz jeszcze do nich tabliczki z napisami to juz bedzie bajka no chyba ze nie lubisz :) aa no i jeszcze kupiłam sztuczne kwiatki ( by rozjaśnic wianuszek bo jest w kolorach granatu )i serwetki bo całkiem o tym zapomniałam



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Tabliczki fajny pomysł :) Wiedziałam, że na zakupach z pierwszego zdjęcia się nie skończyło hahaha. Wianek jak zrobisz do dawaj do neta :)

@malmie wianek kupiłam w sh za 2 zł i mam zamiar go podrasować ;) co już uczyniłam troszkę ale jeszcze czegos mi brakowało wiec zobaczymy jaki bedzie efekt końcowy ;)



zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Heheh, jak skończysz "rasowanie" to dawaj. Mi to się taki smutasek z pierwszej fotki podoba :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

Czekałam na ten wątek!!!! Szperaczki z Was pierwsza klasa! :D

Tabliczki kupiłam jakiś czas temu i leżą bo czekam na doniczki;)

Lubie czytać te wasze szperackie nowinki, zawsze opatrzone trafnymi komentarzami ;D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@nbbo a ja czekam na Twoje doniczki :D
@m_lenaaa może masz jakieś ciarupki czy skorupki do pokazania ;)
@agata74 no piernikiem się obrobiłaś z wiankiem, wiosna na całego ! Jeszcze mnie ciekawi co z tych jaj zmajstrujesz :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

@malmie to może potrwać bo tabliczki już dwa lata czekają ;)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

hahahahaha no spoko mamy czas hahaha, ale mogłabyś się jakoś zdopingować ;)

Wiecie u nas jest taki sklep komis z używanymi rzeczami duży takie.Ile tam jest takich pierdołek fajnych koszyczków ,kqwiateczków ,zawieszek wazoników ,całe mnóstwo:)

Ostatnio widziałam takie malutkie ceramiczne słoniki ,(około 20 ) ich rtam było i takie ptaszki jak agata74 powyżej pokazała,prawie identyczne i malutkie krasnoludki :) Jutro tam pojde i kupie :)

Nawet są wiszące babajagi :) W gorach maja taki zwyczaj że wieszają w domach babajagi :) Duże mała rózniste .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-14 11:02 przez filipekkrol.

@malmie a ja wxczoraj musiałam wyłonic sie ze swojej "wsi" i jechać do centrum i oczywiśćie nie mogfłam odpuscić sobie wejścia do sh i jak zwykle nie wróciłam z pustymi rękoma ;) materiały i podkładki ok 20 zł a flakon 10



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

VICTORIA'S SECRET