Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@malmie z tym psiukaniem fajny pomysł ;) na alixpress widziałam fajne gadzety długopisy , ołowki itp. planuję cos zamówić moja córka zazyczyła sobie długopisy z totoro i tak sobie przegladałam i kilka rzeczy upatrzyłam

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 ja nie zamawiałam tzn. bezpośrednio sama z tego portalu, ale znajoma czasami kupuje tam takie różne bibeloty i nawet zadowolona, jak zamówisz to daj recenzję ;)
Zdobycz dla siorki :) Pudełko, duże drewniane ze smokiem i księżycem :D


@agata74
Kubeczuś z ocieplaczem śliczny i wieszaczek cudo.brawo

Dobrej nocy.zzz

ja przytargałam do domu kila dni temu dużą, plastikową czerwoną walizkę. I nie wiem ejszcze co z nią zrobię :D

byłam na szperaniu ale nic nie wynalazłam co by mnie zauroczyło było sporo fajnych rzeczy ale ja nie ide na ilosc tylko na przydatnosc bo juz mi miejsca w szafach brakuje ;)

nowe ciorupy dzis upolowane





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-06 22:29 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Metalowe skarbonki - lokomotywa i samochód - super zdobycze @agata74 serce mam taki samolot metalowy, fajnie wygląda jako taka ciarupa do ozdoby.

@ellza i co zrobiłaś z walizką ? :D

Cytat
agata74

nowe ciorupy dzis upolowane
Metalowe naprawdę fajne, patera na ciasto i kubek zawsze się przydadzą;)to trafiłaś kilka fajnych zdobyczy, powiało świątecznym klimatemsuper

1,3,4,7,8-rewelacja! @agata74
Pudełko/szkatułka i pociąg wymiatają,
a i jeszcze te obrusiki (chyba) ze złotem też.super



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 00:05 przez czarownicaao.

no fajowe , ale gdzie to wszystko trzymać eh,,,

Cytat
banach
no fajowe , ale gdzie to wszystko trzymać eh,,,
jak to gdzie stare zniszczone aut wiec miejsce jest na nowe :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Zdobycz. Latarka czy lampion ;)


Latarko lampion na świeczkę, fajnie do posiaduszek wieczornych na zewnątrz i do powrotu też się nada...gdzieś już wygrzebałaś, rajd po sklepach był?;) trafiacie gdzieś na te latarenki szczęściary:D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Właśnie nie w sklepie, to staroć jakaś, na rynek poszłam, a tak kobieta sprzedawała, no to sobie sprawiłam. To nie jest nowe, ale stan przedni :D I już chętna na latarkę :D

@malmie fajowy ten lampion uwielbiam wszelakie lampiony, ja dzis upolowałam nowe buty a'la martensy z H&M za 16 zł oraz prezentuje to co pisałam w watku pogaduszki



@agata74 to już jesień nie straszna, fajne buty:Dale ten króliczk słodki, wykapane moje karzełki te co kiedyś miałamlovezestaw na biurko niezbędny, tego nigdy za wiele...udane zakupy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka i trampki - czy to dobre połączenie