Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

dzisiaj o 23:27

Dom - remont i budowa

dzisiaj o 23:26

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@CzerwoneUsta zwęszyłam trop niebieskiej krwi ;)

Dobry trop, podążaj tym tropem dalej:D

@malmie coś dla Ciebie piersióweczka damska ;)dziś byłam na oblataczu sh obleciałam z 7sh i przytaszczyłam do domu takie nowinki



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 ooo w mój gust piersiówka, gwiazda wśród Twoich ostatnich zdobyczy love Dwa kielonki mnie jeszcze uwodzą :D pasują do kwiatków na piersiówce. Zasłona w łódki do powieszenia czy przeróbkę szykujesz ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 15:09 przez malmie.

@agata74
Łooooo kurde..."piersióweczka" pierwsza klasa!!!
I wiadereczko to niebieskie słodkie.brawobrawobrawo
Zasłonka to myślę na balkon "w stylu marynarskim"...
Chyba mnie zazdrość zeżre.;(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 15:04 przez czarownicaao.

@malmie, @czarownicaao dzięki, zasłona pojdzie do córki pokoju nie będę przerabiać na chwilę obecną ;) co do kielonów to nie kielonki a szklanki ale ok trudno to ocenic skoro tylko one stoją ;) a ja chyba znów sie najbardziej ciesze ze sciereczki green gate która kupiłam za 3zł w sklepach jest cena ok 30 no i oczywiscie poszewki jutowe chyba zmienię wystrój balkonu na jutowy ;)

@agata74
"Smaka" mi narobiłaś na wiadereczka mini.
A to dobrze się składa,bo akurat sobie komponuję kącik ziół w kuchni.
To będzie świetne rozwiązanie.:*

Cytat
czarownicaao
@agata74
"Smaka" mi narobiłaś na wiadereczka mini.
A to dobrze się składa,bo akurat sobie komponuję kącik ziół w kuchni.
To będzie świetne rozwiązanie.:*
ja zioła wsadziłam do glinianych i też wyszperanych w sh :D

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Fajny gliniany ogródek @agata74 wszystko opisane. Sama te czarne kwadraty malowałaś czy były ? Ja mam nowe dwie zdobycze z ciar: pasek i łyżeczkę z porcelanką, ale pochwalę się dopiero jak się naprawi dodawanie zdjęć ;( no takie fajne mam zdjęcie i nici.

@malmie kwadraty tablicowe juz były :) mo włsnie dodawanie zdęc sie popsuło a wiadomo chociaż kiedy bedzie dzialac?

Napewno kupiła już pomalowane, ja słoiki mam też z taką farbą:)można farbę kupić tablicową, kiedyś miałam, malujesz jakiś wybrany kawałek i nawet dzieci mogą pisać kredą po ścianie w tym miejscu lub używasz jak tablicę na zapiski, dobra sprawa:)

Te łyżeczki z porcelanką to fajne do cukiernicy...musisz teraz szukać fajną cukierniczkę;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Dziewczyny wiem, że problem zdjęć jest znany i że naprawiają, ale kiedy to się skończy to wielki znak zapytania @agata74.

Może kiedyś @CzerwoneUsta trafię taką cukiernicę z niebieskimi wiatrakami, bo właśnie na łyżeczce taki motyw wiatraka :)

Cytat
malmie

Może kiedyś @CzerwoneUsta trafię taką cukiernicę z niebieskimi wiatrakami, bo właśnie na łyżeczce taki motyw wiatraka :)
Agata coś mi się tak wydaje, też kupiła taką łyżeczkę, a może się mylę, ale widziałam już w wątku właśnie taką. A cukiernicę i bez wiatraka możesz kupić, wiatrak sama domalujesz, fajnie tylko żeby jakiś motyw z porcelany był;)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Cytat
CzerwoneUsta
Agata coś mi się tak wydaje, też kupiła taką łyżeczkę, a może się mylę, ale widziałam już w wątku właśnie taką. A cukiernicę i bez wiatraka możesz kupić, wiatrak sama domalujesz, fajnie tylko żeby jakiś motyw z porcelany był;)

Tak pamiętam, ale moja rzeźbiona, no mówię Ci Usta takie małe dzieło sztuki :D Taaa ja i malowanie wiatraka :D to ci dopiero byłoby dzieło ! "Freski" malmie :D

@malmie ja wiatrakiem mam kafelek i nawet go prezentowałam w tym watku. ja ostatnio zabrałam sie za szycie i szyje abazury :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy są tu wielbicielki Licytacji?