Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

@malmie, @usta @czarownicaao, no to przybyłam sie pochwalić a jestem mega zadowolona bo udało mi sie dorwac kamionkowa mise z dziubkiem francuskiej firmy le creuset za 40 zł w sklepie taka kosztuje ponad 100 i jeszcze jedna rzecz której nigdy bym sie nie spodziewała ze mi sie uda wyszperac to serwetka mojej ulubionej firmy green gate za nie całe 2zł jest nowiusieńka a w sklepie kosztuje podaj 20 zł. dodtakowo upolowałam kubeczki tez firmy która lubię Cath kidston oraz kosmetyki nowe zamkniete fabrycznie i jeszcze kilka innych tekstyliowych drobiazgów ;)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-22 17:37 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@agata74 urocze kubki i romantyczna rękawica z falbanką :)
Ostatnio rzuciłam się w ciary i dawaj maksymalne szperanie, ale niestety nie udało mi się zdobyć tyle rzeczy co Agacie. Znalazłam fajną butlę 2 l będzie na sok i drewniane klocki dla pewnej młodej damy, co ważne na dwóch klockach koty się puszą :D Zdjęcia dam później, bo nie zdążyła cyknąć.

@agata74 wow No super zdobycze, jakby prosto ze sklepu ;)

@malmie @modnezegarki2016 dzieki dziewczyny najbardziej jestem zadowolona z kamionkowej misy,kubków i serwetki green gate. Malmie mimo ze brak zdjęć to zazdroszę butli sama takiej poszukuję ;)

V@agata74 szkoda ze u nas na miescie nie ma takiej "grzebalni" bo bum szperała za takimi cudnymi ciarupkami :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Już daję zdjęcia, no nie wiem czy taka butla @agata74 przypadłaby Ci do gustu, ale mi pasuje. Porcelanowy korek z solidną gumką, ucho metalowe i jeszcze ten herb :D


Butla w sam raz na miodek pitny:Dświetna sprawa, ja w takich podobnych mam winko różane własnej roboty, litrowe i półtora litra, 2 litry jeszcze nie trafiłam:)
fajne te wasze zakupy, wszystko przydatne i dobra jakość, malmie jaki to herb na tej butli, zaraz podpasujemy coś pod herb i będziesz miała szlachecki trunek;)
Agata fajne te kubki, a ta misa to raczej sosjerka lub na śmietankę/mleko, w kuchni przydatne wszystkie rzeczy, żałuję że mi czasu brakuje, naprawdę świetne rzeczy wyszukujecie, kosmetyki też przydatne:)

@malmie butla cudna fakt szukam innej ale ta bym nie pogardziła, @usta ta misa to jest ogromniasta ostatnio w niej ciasto na chleb robiłam bo to dobre 2 l ma wiec na sosjerke to za duze ;) coo do kubków to juz jeden z tej serii mam i jest moim ulubionym i teraz udało mi sie zdobyc kolejne.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Agata to komplety trafia, jeden kubek zdobyła i kolejny w tej samej estetyce :) Tak właśnie myślałam, że Ty raczej innej butli poszukujesz ;)
Usta na herbie dwa koty i domek w koronie ;) hmm ale zbieg okoliczności, bo jakoś tak pasuje.


Agata, na zdjęciu to wygląda na małe, jestem pozytywnie zaskoczona:)ale że tak trafiasz na te kubki, komplet napewno będzie:)


malmie, no no, czyżby to jakiś znak przeznaczenia? Ostatnio tak awansujesz i teraz ten herb, to musi coś oznaczać...weż tam kup zdrapkę z jakim kotem;)

@malmie ta butla idealna na wisnióweczke własnej roboty albo inny trunek;)
@czerwoneusta cath kidston tak jak i green gate, krasilnikof, mynte, le creuset to firmy które maja cudną ceramikę i tekstylia tyle że są drogie wiec jak sie cos takiego trafia w sh to biore bez zastanowienia bo je bardzo lubię a że mi szkoda kasy na kubek ktory normalnie kosztuje 30 to tym bardziej cieszy jak sie cos takiego wyszpera.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-28 14:08 przez agata74.

Cytat
agata74

@czerwoneusta cath kidston tak jak i green gate, krasilnikof, mynte, le creuset to firmy które maja cudną ceramikę i tekstylia tyle że są drogie wiec jak sie cos takiego trafia w sh to biore bez zastanowienia bo je bardzo lubię a że mi szkoda kasy na kubek ktory normalnie kosztuje 30 to tym bardziej cieszy jak sie cos takiego wyszpera. [/b]
Jasne że cieszy, coś takiego nie zawsze trafisz:)kiedyś jak kilka razy wpadłam do takich sklepów to same szmatki były i zabawki, nic z ceramiki nie widziałam, może nie wiem gdzie szukać i z czasem do bani to odpuszczam:)

Cytat
CzerwoneUsta
Cytat
agata74

@czerwoneusta cath kidston tak jak i green gate, krasilnikof, mynte, le creuset to firmy które maja cudną ceramikę i tekstylia tyle że są drogie wiec jak sie cos takiego trafia w sh to biore bez zastanowienia bo je bardzo lubię a że mi szkoda kasy na kubek ktory normalnie kosztuje 30 to tym bardziej cieszy jak sie cos takiego wyszpera. [/b]
Jasne że cieszy, coś takiego nie zawsze trafisz:)kiedyś jak kilka razy wpadłam do takich sklepów to same szmatki były i zabawki, nic z ceramiki nie widziałam, może nie wiem gdzie szukać i z czasem do bani to odpuszczam:)
bo w wiekszosci lumpków są ciuchy, zabawki, buty, torebki czasem posciel takich z ciorupami jest niewiele na szczeście ja w stolycy mam ich kilka. Moj brat jest z poznania i mówił ze u niego tak sie lumpki pogorszyły że szok, tshirty zmechacone w cenach 10 zł a przeciez nie o to chodzi by kupic w kiepskim stanie.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

@Agata74 kto wie może właśnie wiśnie będą się "marynowały" w tej butli, ale do wiśni jeszcze trochę czasu więc może na innym owocu chrzest butli zostanie wyprawiony.
@CzerwoneUsta może się skuszę na zdrapkę jaką, ale zbyt wiele szczęścia to też niezbyt ;) Może czas jakie drzewo genealogiczne zdziałać, bo jak herb jest to i może reszta się trafi.

U mnie w ciuchaczach też mało ceramiki, a ostatnio praktycznie w ogóle, za to jak na targ idę to ludzie sprzedają różności i tak się czasami upoluje coś.

Cytat
malmie

@CzerwoneUsta może się skuszę na zdrapkę jaką, ale zbyt wiele szczęścia to też niezbyt ;) Może czas jakie drzewo genealogiczne zdziałać, bo jak herb jest to i może reszta się trafi.

U mnie w ciuchaczach też mało ceramiki, a ostatnio praktycznie w ogóle, za to jak na targ idę to ludzie sprzedają różności i tak się czasami upoluje coś.
Na targu to zawsze w starociach lubiłam pogrzebać, czasami można trafić na cacko:)jak tam, grzebałaś w przodkach, jest jakaś szansa na szlacheckie korzenie;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Internetowe sklepy obuwnicze.