Obecnie rozmawiamy o:

Samochód.

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

W metalowych odpadach upolowany "schowek". Jarmarczny i metalowy jak przystało na metalowe odpady. To taka otwierana kulka bogato ozdobiona, coś tam schowam.


Jarmarczny, nie koniecznie;)zrobiony na wzór z przełomu wieku, schowek na zapachy, leki czy inne "specyfiki". Wzór jest fajny i ciekawy, tylko to z czego został zrobiony może nie koniecznie szlachetnie wygląda, ale znalezisko ok i nie takie wcale banalne:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Usta obstawiam, że na zapachy. Wsadziła tam cukierka ;) będzie na czarną godzinę.

@malmie cudna ta zawieszka kojarzy mi sie z hinduskimi ozdobami

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 czyli np. dla księżniczki z Indii, a to nawet mi pasuje ;)
Metalowy cudak :D

dzis z córką pojechałam na małe buszowanie i jestem mega zadowolona bo upolowałam fajne tekstylia i to za śmiesznie pieniądze bo za całość zapłaciłam 42 zł a moja córka wyszperała pluszowego furby za 5 zł. i oczywiscie tekstylia bozonarodzeniowe ;) @malmie @usta @czarownicaao





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-05 12:14 przez agata74.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

@agata74 jaki cudak - gremlin :D fajny.
Ja mam chyba jakąś fajną passę ostatnio ... moja zdobyć poniżej, właśnie takiej długo szukałam i wreszcie się udało uff szkoda, że pasek krótki, no ale nie będę marudziła.


Muszę i ja w końcu wybrać się do takiego sklepu, raz byłam ale odstraszył mnie tłum wściekłych starszych kobiet, wyrywały sobie z rąk klnąc jak szewc, nie wiem, może to było odrazu po dostawie albo może jakieś prawdziwe cuda tam były, kosze miały pełne, zrezygnowałam i pojechałam po spożywkę, upolowałam ostatni kawałek świeżego łososia na pocieszenie;)teraz może będę miała więcej szczęścia, może uda mi się chociaż zobaczyć co tam mają w sprzedaży, a jak znowu będzie to samo, to wepchnę się i wezmę z nich przykład, "jeśli trafisz między wrony musisz krakać jak i one", i może znajdę jakiś skarb...narazie to wam zazdroszczę takich znalezisk:(

Cytat
agata74
dzis z córką pojechałam na małe buszowanie i jestem mega zadowolona bo upolowałam fajne tekstylia i to za śmiesznie pieniądze bo za całość zapłaciłam 42 zł a moja córka wyszperała pluszowego furby za 5 zł. i oczywiscie tekstylia bozonarodzeniowe ;) @malmie @usta @czarownicaao

Uuuuuu...furby słodziak jaki-super!brawo

Cytat
malmie
@agata74 jaki cudak - gremlin :D fajny.
Ja mam chyba jakąś fajną passę ostatnio ... moja zdobyć poniżej, właśnie takiej długo szukałam i wreszcie się udało uff szkoda, że pasek krótki, no ale nie będę marudziła.

[attachment 997639 20170422_175152.jpg]
[attachment 997640 20170422_175206.jpg]

Torebusia jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju,a do tego ile ma w sobie charyzmy?!Bardzo oryginalna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-22 20:45 przez czarownicaao.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

A dzięki, dzięki Agata, Czarownica za słowa uznania dla torebki, jestem z niej bardzo dumna i będzie noszona :)
@CzerwoneUsta właśnie o to chodzi, że trafiam tak, że mało ludzi ... no farta mam jak nic albo biorę coś co nikogo nie interesuje, a wtedy lecą kobitki, no ale wtedy to już musztarda po obiedzie hehehe

Najbardziej podoba mi się w tej torebce zapięcie na bigle.
Uwielbiam takie stare zapięcia.
Łańcuszek można spróbować wymienić (bo za krótki troszkę piszesz),
ale trzeba raczej całość,bo przedłużyć będzie trudno
(raczej nie znajdziesz takiego samego).

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Właśnie te kuleczki mnie najbardziej "wzywały". Zobaczę może coś wykombinuję z tym łańcuszkiem, może gdzieś trafię coś godnie pasującego do kulek i misternych kwiatów.

Koniecznie pokaż nam,jeśli już coś wykombinujesz.:)

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
czarownicaao
Koniecznie pokaż nam,jeśli już coś wykombinujesz.:)
No musowo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzisiejsze zakupy Netto i biedronka